0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annemgil kovidmis haberleri yok annemgile gitmistik bizde kaptık derken kaynanam ve gorumcemle ayni binada oturuyoruz. Cok şık görüşürüz.  Annemgilden almisim kovidi kaynanamgile ve gorumcemede bulaştırmısim. Yani annemgil biz kaynanamgil gorumcemler covid ama kötü olan esimin babanneside kaynanamgille kalıyordu.  Oda pozitifti ve bugun vefat etti covitten cok zor Rabbim yardim etsin. Cok üzgünüm ister istemez kendimi sucladim. 

5 Cevaplar

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Basın sağ olsun.. ize de çok geçmiş olsun

keşke su hastalığı hafife alanlar duysa görse de bir an önce bitse su hastalık...
tarafından
Evet gerçekten ibret olmasi lazim kadın resmen erimisti dün hastananeye gotururlerken gordum cok kötüydü.  sagol canim Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Başın sağ olsun canım ama kendi suçlama ecel geldiyse yolda bir taş bile alır canını eceli gelmiş kuzum öyle düşünerek suçlama kendini 
tarafından
Evet ama iste bilmiyorum.  Zaten bilsem hiç bulastirir miyim cok zor günler atlattik
 iki yıldır covid cikti cikali görüstugum annemgil kaynanamgil gorumcemler 3 aile baska kimse yani ne bi cafe ne bi restorant . sagol canim Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin yeterince cnaim sıkılmış zaten yorum yapmak istemiyorum kalanlara sabır versin rabbim 
tarafından
Aminn
0 oy
(546 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin.bazilari belirtisiz geciriyor kimse kismeyle gorusmesin dedikce linc ediliyoruz ama olan bu iste...
tarafından
Ya Allah askina senin kocan calismiyor mu hic anan babana gitmiyor musun markete cikmiyor musun. Ben burada üzüntümü paylasiyorum senin dediğine bak. Cok stresliyim üzgünüm seninle ugrasamma.
(546 puan) tarafından
Valla canim acin var ters anliyosun Allah sabir versin.ugras ugrasma diye bir sey demedim.okuyan insanlar temkinli olsun diye dedim.ben koronadan beri ailemle hic gorusmedim.hamilelik durumum da oldugu icin markete pazara ben cikmadim.disardan getirttim.gelenleri tek tek yikadim.esim ise 2 kat maskeyle gitti.komsularla vs asla gorusmedik.asilarimizi olduk
Esim disardan gelince kiyafetlerini makineye atar.yani elimizden geleni yapnaya calisiyoruz.pis sinsi bi hastalik iste belirti vermeyebiliyor.hele de su delta vs yan yana gecmeyle bile bulasiciymis.eskiden gunde 200 vakalar varken herkes daha temkinliydi.simdi 20 binlere cikildi ama alisildi galiba.sen kendini sucladigini yazmissin, bence o yuzden benim de seni suclayarak konustugumu sandin.herkes ayni demek istiyorum.hayatin dogal akisina aykiri cunku bu kadar tedbir.biz de yorulduk biktik.
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah  basın sağolsun ömrü o kadarmış  canım 
tarafından
Aminn insAllah canim Allah razı  olsunn

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 795 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
40 cevap 724 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mestan_00 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 595 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu