0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (655 puan) tarafından
Kızlar her konuda insanların asla Kötü yönlerini göremiyorum ne arkadaşlık konusunda ne eşimin ailesi konusunda ağırlık koyamadım kötü yönlerini göremedim bir arkadaşım her derdimi anlattığım sırrımı verdim o şimdi bugün nişan yaptı ben her anımı ona gönderirdim resim gönder dedim msjları görmezden geliyor instegramda yorumlara cevap veriyor o kadar zoruma gitti ki 

9 Cevaplar

0 oy
(13,889 puan) tarafından
Saflık oluyor canım kendimden biliyorum 
(655 puan) tarafından
Ya herkese o kadar iyimser yaklaşıyorum ki nasılsa cepte imajı veriyorum inan o kadar zoruma gitti ki ben ne olsa ilk ona söylerim
(13,889 puan) tarafından
Öyle olunca hemen mesafe koy seni cepte biliyor kıymet vermiyor sana sende onu görmezden gel bak nasıl anliycak
-Reklam-
0 oy
tarafından
O senin saflığın değil arkadaşının nankörlüğü. Resim atarsa da hemen eskisi gibi olma anlasın. Senide ana doğurmuş ağırdan tart kendini her zaman daha değerli olursun emin ol 
(655 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın ben herkesi hemen affederim zaten hayır deme kapasitem hiç yok herkese gülücük saçarım
0 oy
(3,824 puan) tarafından
En azından arkadasının yaptıgını farketmışsın saflık değil. Salaklık da değil de... İşte ona göre davrammazsan bundan sonra 2.secenek olur canım 
(655 puan) tarafından
Çok büyük ders oldu bana asla artık kimseye güvenmem diğer bir arkadaşım onun hep sinsi olduğunu söylerdi inanmazdım
0 oy
tarafından
Kim olursa olsun hep bir mesefa olmalı derim en önemlisi çok değer verme 
(655 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın
0 oy
tarafından
Eşeğe haddinden fazla değer verirsen kendini yarış atı zanneder...sen saf değilsin canım kendine öyle deme mesafe süper birsey uygula
(655 puan) tarafından
Kesinlikle öyleymiş canım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Saflıktan canim koy mesafeyi gitsin 

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Evet evet bu benim ve bu huyumdan nefret ediyorum 
0 oy
(826 puan) tarafından
Şunu okurken acaba mesajı başkası falan mı açtı da görmedi diye düşünen ben salakligin kaçıncı seviyesindeyim ki
(655 puan) tarafından
Bende hep öyleyim bir kötülük görsem altında iyilik ararım mesela kaynanam iyilik yapsan altında kötülük arar
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bu saatten sonra hala arkadaş kalırsan salaklık olur canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 319 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 254 göst.