0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından

Dün a 101den aldık 

image

9 Cevaplar

0 oy
(53 puan) tarafından
Kaç TL ye aldiniz
(770 puan) tarafından
150tl dün aldık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullandım kalıbı biraz küçük ama güzel taşırmıyor ve pişik yapmıyot ne kadara aldınız böyle 
(770 puan) tarafından
150 tl canim
tarafından
Çok uygunmuş
(770 puan) tarafından
Aynn aynen canim
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben kullanıyorum memnunuz slepy bbay turco kaliteside ve ucuz 
(770 puan) tarafından
Aynen canım fiyatı uygun inşallah bizde memnun kalırız
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Canim küçük numaralari da varmiydi? 
tarafından
Bende aldım iki gün önce. Ama bence sen küçük bebek için bu bezi alma. Tabi sen bilirsin ama. Sadece tavsiye
Bu bez baya ince. İlk başta bebekler dolu dolu kaka yaoiyorya. Ta sırtlarına kadar çıkıyor.
(6,725 puan) tarafından
Hangisini almaliyim peki bilindik bezlerden mi alayim? İlk bebegimde prima almıştım o çok tasirmisti. Sleepy veya Molfix kaliyor geriye. İkisinden birini alacağım o zaman. Molfixte cok pahalanmis☺️
tarafından
Valla ben Prima kullandım bebeğim küçükken cokkk memnundum ama tabi fiyatları çok yüksek olmaya başladı. Ama slepy bionaturalde cokk guzel
(770 puan) tarafından
Primanın fiyatı baya pahalı canım eger yine internetten getittirmessen been kızıma biminki kullanıyorum kızım 1 aylık oglumda 3e girdi oglumada bimin bezini kullanıyordum bu denk gelince fiyatıda uygun geldi denemek istedim
(6,725 puan) tarafından
İnternetten alsam yetismeyebilir. Heran doğum olabilir çünkü. ☺️ Bimin ki ni oglumda birakana kadar kullanmıştım. Hicte pisik sizinti falan olmamisti. Hâlâ ayni ise olmadi o bezi alirim. Oda cok iyiydi canim. Teşekkür ederim ikinizede ☺️❤️
0 oy
(75 puan) tarafından
Evet canım ben kullanıyorum Trendyol dan sipariş ediyorum ben gayet memnunum. Sleepy kullanıyordum hep sızdırıyordu bi deniyeyim dedim en son bunda kaldım sızdırma ve pişik yapmadı bizde çok memnunum ben.
(770 puan) tarafından
Bizde memnun kalirız inşallah
0 oy
(111 puan) tarafından
Kullanmadım nerden aldiniz
(770 puan) tarafından
A 101den dün aldik
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Eşim alıyor bazen güzel bence 
0 oy
tarafından
Ben aldım kullanıyorum babay turco gibi fiyatına göre iyi
0 oy
(3,570 puan) tarafından
Fena degil.bir kere almistim 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 285 göst.
25 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 139 göst.
24 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yelizkck (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 102 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (30 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...