0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Saçımın altı kople düm düzdü. Dolaşıyordu fakat bu kadar değil. Geçen yıl şubat ayında omzumda katlı kestirdim aşırı derecede dolanıyor taradikça da uçları aşırı yipraniyor biraz daha uzatıp altını düz kestircem katlı kesim pişmanlık saçı çok yorup yıpratıyor ve döküyor başka bir işlem yapmadım saçıma o yüzden bundan ötürü olduğunu düşünüyorum. Ki benim saçım aşırı gür bir saç resmen döküle döküle bir avuç kaldı sürekli dolaşıyor ve ben taradikça yolunuyor. Birde çabuk uzasın istiyorsanız saçıniza bol bol krem kullanın saç kremi. 

5 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Valla bende pişman olacağımı bilr bile kestirdim ve oldum ayrı bir manyaklık benimki uzadı sayılır kestircem dümdüz ve uzatcam
(688 puan) tarafından
Bende altını düz kestircem maf oldu saçım inan öyle bir saçım vardı ki elidor reklamından fırlamış gibiydi canlı parlak şimdi ise uçları elektirikkenip kabarıyor
(5,240 puan) tarafından
Ay benim ahım şahım saçım yok güzel uzar eder çoktur ama canlı değil daha ellemem ama cok zor oluyor heryerden çıkıyor
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benimde en sevdiğim kesim
(688 puan) tarafından
Kat kat mi hiç tavsiye etmiyorum sağlıklı uzamasını istiyorsanız kesinlikle altını düz kestirin çok güzel uzuyor ve yipranmiyor
(9,247 puan) tarafından
Sizin tavisyeniz o. Sizin sacınızda olmamış demekki ben kat kestiririrm cok ta güzel uzar demekki sac yapısı ve kuaför farkıyla alakalı
(688 puan) tarafından
Saç yapısı olabilir benim aşırı dolaşıyor
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Kişiye göre değişen bişey bence. Benimde en iyi katlı kesimde uzuyor. Saçım sık ve gür düz kesimde kocaman ve zor oluyor .
0 oy
(255 puan) tarafından
24 yaşındayım 10 yaşındam beri saçlarım hep katlı.saçım kalındır katlı olmasa asla tarayamıyorum.düz kesim hepsi birbirine giriyor.ara makas atıyorum sonra kat veriyorum kafam öyle bi hafifliyor saçım çok güzel oluyor
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Canim senin eski nikin kuzucuklarin annesi degilmiydi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 341 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
5 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.