0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar merhaba bugün beraat kandili öncelikle cümlemizin kandili mübarek olsun rabbim ülkemize vatanımıza milletimize iyilik versin tüm İslam alemine hayırlı kapılar acsın inşallah 

Kızlar sorum şu benim bebeğim olduğu için bir de sütüm hemen etkilendiği için oruç tutamadım bu gece kuran okumak istiyorum ama tam bilmiyorum Arapça şekilde okunup Türkçe yazılışı olan bazı Yasini şerifler var ya ondan okusam olur mu acaba 

Bir de namaz için nafile namazı mı daha iyi olur yoksa başka namaz mı önerirsiniz yardımcı olur musunuz lütfen 

2 Cevaplar

0 oy
(6,717 puan) tarafından
Meallerini okuyabilirsin canim ☺️❤️

12 rekatlik namaz varmış ben onu kılacağım. Allah'ım izin verirse tabiki. 30 ihlas okunuyormuş ilk defa kılacağım o namazi. Nafile namazi kilabilirsin istersen. Önemli olan niyet. 

Hayırlı kandiller inşaallah ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Hayırlı kandiller. Siz okuyun da nasıl okursanız okuyun Rabbimin rahmeti bol her şekilde kabul eder. 

Biz ailece kandil günleri bir günlük kaza kılarız sabah öğle ikindi akşam ve yatsının farzlarını ve vitiri. Ekstra şükür namazı da kılabilirsiniz. 

1 tesbih selavat 1 tesbih la ilahe illallah ve Rabbimin sevdiği 3 kelimeyi de çekebilirsiz 1 tesbih. Sübhanallah Elhamdülillah Allahu Ekber 1 tesbih de estağfurullah. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Venedik42 (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 161 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Z.ElaSevim (1,086 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Minalya (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 202 göst.