0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Bebeğin kalbi durmuştu kürtaj olduktan sonra bebeği kavanoza koyup genetige gönderdiler. Sizlerde  böyle bişey yaşadınız mı sonuç ne çıktı ne gibi şeylere bakılıyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim de 9 haftalık kalbi durmuştu patolojiye gönderdiler temiz çıktı 
(28 puan) tarafından
Nelere bakıyor lar acaba bilginiz varmı
tarafından
Bilmiyorum ki ama bizim kan uyuşmazlığı da vardı özeldeki doktor ihmal etti diye düştü benimki iğneyi yapmadan gönderdi başka güne randevu verdi o yüzden oldu
(28 puan) tarafından
Anladım saolun
(28 puan) tarafından
Keşke benimki kalbi atsaydi ben kabul etmezdimm kürtajı hala içimde acaba başka doktora gitseydim diyorum
(13,821 puan) tarafından
Hulyosum senin kanaman mi oldu da iğneyi yapmadı☹️
tarafından
Canim biz güya özele gittik doktor kan tahlili istedi verdim baktim kan uyuşmazlığı var sizde dedi ki iğne yaptıracaz sana ama bugün değil başka tarih verdi şu günde gelin dedi bizi gönderdi sonra da eşime mesaj atmış ben tatile gitmişim gelince muhakkak gelin ertesi günde kanamam başladı ulan o gün yapsaydın ya neden ihmal ediyorsun hep onun yüzünden oldu ilk ve son oldu özele de gitmem
(13,821 puan) tarafından
Yaa kan uyuşmazlığı olunca iğne vuruluyor muki öyle bizimde var ama kanama olursa vuruyolar
tarafından
Evet canım benim hem başında hem de sonunda vurdular hamileliğimde bir de Dicle doğduktan sonra yine yaptılar kan grubu benimle aynı olmadığı için eşimle aynı onun kan gurubu o yüzden ikinci bebek için vurdular
(13,821 puan) tarafından
Bizimde var uyuşmazlığımiz benim ilkim kimyasaldi işte kanamalardan sonra oldum ben iğne ikincim sekiz haftalikti mesela düştü ondan sonra iğne oldum iğne diğer bebek icin aslında .ayaz da işte 28.haftaydi sanırım ozaman ikincimde mesela kanamam oldu oyuzden vurdular yoksa normalde başta vurulmuyor ondan sordum
(13,821 puan) tarafından
İkincimde mesela doğumdan sonra da oldum poztfti çünkü o
tarafından
He benim de öyle Dicle pozitif babası ile aynı ben negatifim o yüzden yaptılar bana da senin iki tane mi düştü ☹
(13,821 puan) tarafından
Ben negatifim ilkim negatif ikincim pozitif benim ilkim kimyasal ikincim düşük oldu cnm
tarafından
Anladım canım Rabbım yavrularını sana bağışlasın acılarını göstermesin
(13,821 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin evlatlarını inşallah ♥️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama geçmiş olsun Rabbım ileride tekrar nasip etsin 
(28 puan) tarafından
İnşallah saolun
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Patolojiyi devlet istiyor, bebek canliyken aldirmasinlar diye sebep yokken yani.sadece kanıt amaçlı gonderiyorlar bebeğin yaşamayacak durumda olduğunu.neden kalbinin durdugunu araştırmiyorlar yani
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende 10.haftada kurtaj oldum canım 2 hafta önce parça alıp patolojiye gönderdiler temiz çıktı dedi doktor.Parca kötü huylu mu diye bakıyorlar sanirim
(28 puan) tarafından
Benimkini doktor genetik testine gönderdiler aynı şey mi acaba
0 oy
tarafından
Birdebenim içimi spiralli  hamile kaldığım için 3 şekilde muayene ettiler Altan bir ultrason kamerayla. Gezdiler bir elle bir aletle daha hep zarardi yani. Belki Almasaydim bİle yapılan işlemlerden zarar görmüş tür.ve 6 haftalikti adet kanı gibi dedi büyük ve kalbi atan bebekleri aldırmyorum ben zaten dedi doktor....beni muayene edin ce direk aldir dedi.hamike olduğumu bilmeden ce ilacta çok kullanmıştım enfeksiyon ilaclariydi
(28 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun inşallah  çok zor
tarafından
Sağol canm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
0 oy
8 cevap 188 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Anne adayiiii (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.