0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
Merhaba hanımlar iki gün önce mol gebelikten kürtaj oldum dün eve geldim kanamam  hiç yokdu bugün başladı ve adet olurkenki gibi ped takıyorum agrimda var normal mi acaba ?

8 Cevaplar

0 oy
(26 puan) tarafından
İlk çocuğumda olmuştu benimde çok zor Allah yardımcın olsun yerini doldursun inslaah cennete bize ışık olurlar hala acısı içimde:(((((
(258 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim yerini doldursun benim ilk gebeligimde kurtajdi ikinci şükür bı oğlum oldu 20 aylık şuan üçüncü yine kürtaj :/
(26 puan) tarafından
Canm sen bi genetik kan tahlili yaptırana kan pıhtılaşmasi olanlar çok düşük yapıyor eyer kan pıhtılaşman varsa hamillektin itibaren hep iğne kullanman lazım benim ilki öyle oldu başka bı hastalik için genetik kan bakılınca kan pıhtılaşmasi çıktı düşük sebebim oymuş
(258 puan) tarafından
Benimki düşük degl canım mol gebelik normalde yüzde bir görülür hamilelerde, ama bı görüldü mu ikincinin de mol gebelik olma ihtimali yüzde 20 ye çıkıyor. Şimdi pataloji sonucunu bekliyoruz Allah'tan hayırlısı diyelim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım görümcem oldu benim hep yanındaydım ağrısı evet oluyodu onun kanaması bı ay sonra anca olmustu diye hatırlıyorum ama mutlaka antibiyotik kullan yoksa sonradan çok zorluk çekiyorsun çok geçmiş olsun 
(258 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim benim ilk gebeliğim yine kurtajdi ama hiç böyle kanama ağrı vs şikayetim olmadı dedim acaba parça falan mı kaldi
tarafından
Yok canım normal diye biliyorum Rabbim dayanma gücü versin inşallah sana zor bir süreç
0 oy
(1,557 puan) tarafından
İki kez oldum ben Allah yardımcın olsun çok zor ikisindede oldu benim kanamam ama aşırı derecede değildi ağrı da oldu ama aşırı derecede değildi oda bir hafta on güne kadar azaldı kanamam ara ara geldi sonra 
(258 puan) tarafından
Anladım canım benimki adet ağrısı gibi ağrı var herkes normal diyo burada öyledir umarim
0 oy
tarafından
10 gün kanama oldu ama ağrım hiç olmadı.
(258 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bende mol gebelikten kürtaj olmuştum kanama oldu bir hafta falan sürdü az az olsada oluyor . Kan degerlerini her hafta mutlaka ölçtür bir yıl yasak zaten bunları biliyorsundur inşallah . Çok geçmiş olsun 
(258 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benimki tam mol değildi iki türü var ya hani biri diğerinden daha riskli o yüzden bana 3 ay dedi Dr. Aslında ilki de tam mol değildi o zaman da bir sene demişlerdi anlamadim
0 oy
tarafından
Ben 2 gün ağrı çektim 10 günde kanamam oldu 
(258 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,450 puan) tarafından
İlac vermedilermi bana antibiyotik ve agri kesici vermisleedi
(258 puan) tarafından
Vrrmediler diye biliyorum valla

İlgili sorular

0 oy