0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Bebeğin kalbi durmuştu kürtaj olduktan sonra bebeği kavanoza koyup genetige gönderdiler. Sizlerde  böyle bişey yaşadınız mı sonuç ne çıktı ne gibi şeylere bakılıyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim de 9 haftalık kalbi durmuştu patolojiye gönderdiler temiz çıktı 
(13,824 puan) tarafından
İkincimde mesela doğumdan sonra da oldum poztfti çünkü o
tarafından
He benim de öyle Dicle pozitif babası ile aynı ben negatifim o yüzden yaptılar bana da senin iki tane mi düştü ☹
(13,824 puan) tarafından
Ben negatifim ilkim negatif ikincim pozitif benim ilkim kimyasal ikincim düşük oldu cnm
tarafından
Anladım canım Rabbım yavrularını sana bağışlasın acılarını göstermesin
(13,824 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin evlatlarını inşallah ♥️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama geçmiş olsun Rabbım ileride tekrar nasip etsin 
(28 puan) tarafından
İnşallah saolun
0 oy
(1,423 puan) tarafından
Patolojiyi devlet istiyor, bebek canliyken aldirmasinlar diye sebep yokken yani.sadece kanıt amaçlı gonderiyorlar bebeğin yaşamayacak durumda olduğunu.neden kalbinin durdugunu araştırmiyorlar yani
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende 10.haftada kurtaj oldum canım 2 hafta önce parça alıp patolojiye gönderdiler temiz çıktı dedi doktor.Parca kötü huylu mu diye bakıyorlar sanirim
(28 puan) tarafından
Benimkini doktor genetik testine gönderdiler aynı şey mi acaba
0 oy
tarafından
Birdebenim içimi spiralli  hamile kaldığım için 3 şekilde muayene ettiler Altan bir ultrason kamerayla. Gezdiler bir elle bir aletle daha hep zarardi yani. Belki Almasaydim bİle yapılan işlemlerden zarar görmüş tür.ve 6 haftalikti adet kanı gibi dedi büyük ve kalbi atan bebekleri aldırmyorum ben zaten dedi doktor....beni muayene edin ce direk aldir dedi.hamike olduğumu bilmeden ce ilacta çok kullanmıştım enfeksiyon ilaclariydi
(28 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun inşallah  çok zor
tarafından
Sağol canm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
0 oy
8 cevap 184 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Anne adayiiii (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.