0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
3.5 yaşında ki oğlum şuram ağrıyor diyo sağ tarafını böbreklerin oldu kısmı gösteriyor geçen takla atmaya çalışıyordu amcası ile oynuyordu amcası babasi takla attırma hareketi yaptiriyodu o zaman mi oldu bilmiyorum ozamandan beri hep ara ara böyle diyor şuram ağriyo gecmicekmi anne diyo sizce napmam lazım yada hangi bölüme çıkarmam lazım bir gün ağrıyor diyip ertesi gun demiyor sonra yine söylüyo

3 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
İdarını yapabiliyor mu. Sor bakalım çiş yaparken ne hissediyor 

Belki usutmuştur ya da bi enfeksiyon olabilir ya da karın kasları zorlanmıştır biraz takla atarken 
(1,210 puan) tarafından
Yapıyor rahat yapıyor
-Reklam-
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Bizim kız çok hareketli genelde hareket yapınca ağrı yo diyor bende götürdüm çocuk doktoru baktı bütün ekg rötgen ultrason hepsine baktık bişey çıkmadı sadece çok hareket den dolayı kasıyor dedi kramp giriyor ola bilir bide kalp atışı hızlı çıktı buda normal çok hareketli olduğu için sen çocuk doktoruna git 
(1,210 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,157 puan) tarafından
Canım benim kızda aynı ama ben ona masaj yapıp gazını attirinca bida demiyo 
(1,210 puan) tarafından
Üç buçuk yaşında gaz olurmiki Kendi atmiyomikii
(3,157 puan) tarafından
Suç bende sanırım sofrada çok pırt yapıyordu ben de sadece tuvalette yapabilirsin kalabalık ortamlarda yapma demiştim benim de söz dinleyen çocuğum ilk defa sözünü dinlemiş. İki üç gün sonra kıvranıyor ağlıyor meğerse gazını tuttuğu için karnı ağrımis

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 257 göst.
1 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,145 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 358 göst.

378,963 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı

...