0 oy
856 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Eltim nereye gitse kaynanama haber vermeden gitmiyor. Kaynım diyormuş ki annem babam sana karışmazlar ama sen yine de bi çarşıya bi hastaneye gittiğinde anneme haber ver öyle git diyomuş. Eltimde sağlık ocağına bile gitse kaynanami arıyor anne ben sağlık ocağına gidiyorum haberin olsun diyip evden öyle çıkıyor çok şaşırdım bugün kaynanam ima etti sende öyle ol gibisinden ama ben hiç üstüme alınmadım ayy yapamam ki öyle kocam değil bişey değil. Kinamiyorum ama böyle olan var mı aranızda kızlar bana tuhaf geldi. Alışverişe giderken bile sende benimle gel diyor kaynanama. Çok şaşırdım hani insanın kendine göre de bi zevki olur yani

45 Cevaplar

0 oy
(5,493 puan) tarafından
Eğer karışmıyorsa bence çokta takılmamak lazım ama karışan biriyse hiç gerek yok yüz vermeye aynı evde değiller sonuçta 
-Reklam-
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Benimki de öyle olayım istiyo yapsam eşimde çok sevinir ama hede len ordan :)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aman diyip dertsiz başına dert alma o yalaklık etsin 
0 oy
(356 puan) tarafından
Kızlar konu ile alakalı değil ama bu eltilikler çok can sıkıcı oluyor bazen hele de aynı binadaysan. Ben nasıl taşınabilirim aile apartmanından. Kocaöı ilna edemiyorum. Nuh der peygamber demez. Zaten son 2 aydır hep tartışıyoruz elti yüzünden. Çok bunaldım. Eşimi seviyorum ama onun böyle beni hiöe saymasına tahammül edemiyorum 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim eltim alt üst yaşıyor oda önce kaynanası dan izin alıp sonra kocasından alır beni de öyle istedi olmuyi 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 848 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde _sema_ (1,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 992 göst.
0 oy
41 cevap 442 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 217 göst.

380,043 soru