0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (11,514 puan) tarafından
Karaca'nın granit tencerelerini kullanıyorum içi bildiğiniz rengi değişti yemeği yakmak değil salçayı işledi içine bildiğiniz halbuki her kullanımdan sonra muhakkak ciflerim ama iyi değilmiş demekki sorum böyle olup da temizleyebilen var mı karbonatlı limon sirkeyle biraz oyalayıp şu koyup kaynatsam çıkar mı acaba

10 Cevaplar

0 oy
(2,459 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Karaca takımım var gerçekten her gün pişmanım aldığıma karaca almak pişmanlıktır
(11,514 puan) tarafından
Ne kadar süredir kullaniyorsun
(2,459 puan) tarafından
3 yıl falan daha
(11,514 puan) tarafından
Benimde aynı karacanin adı var sadece Pike takımı da almıştım yastık kılıfları eridi resmen makinede parçalanmış 4 senelik evliyim bende işte 3 sene dayandı yemek takımları desen öyle
(2,459 puan) tarafından
He yaa bide pahalı denk geliyor belkide yoksa böyle kimse almazdı
(11,514 puan) tarafından
Tabi canım pahalı yani hiç unutmuyorum o zaman için 5 li bıçak setine 500 vermiştim ama Allah var onlardan memnunum
-Reklam-
0 oy
(9,080 puan) tarafından
Benimki de Karaca granitlerim. Kapaklarını kırdım hep ama granitlerim çok güzeldi. Çelik tencerelerimin kapakları uyuyordu. Ortak kullanıyodum. Bi tane inox sünger var. Onla temizliyodum hiç çizmiyo. 
(11,514 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim gönlüne göre versin derler ya yedirmicek olan Allah ambara da koysan yedirmiyor diye çok doğru bi soz
(9,080 puan) tarafından
Aynen çok doğruymuş gerçekten. Şimdilik önümüzü göremiyoruz bakalım birkaç ay geçsin. Bi düzen kurucaz mecbur.
(11,514 puan) tarafından
Rabbim kolaylık ferahlık versin canim
(9,080 puan) tarafından
Amin inşallah. Çok dua edin bizlere.
(11,514 puan) tarafından
Duamız sizlerle canım
0 oy
(2,226 puan) tarafından
A yüz birden has cevherin kimi almıştım 3 sene olacak ne bi çizik ne bi şey kullanıyorum güzel sürekli kullanmıyorum belki onunnda etkisi vardır bilemem
(11,514 puan) tarafından
Ben hep onlari kullanıyorum çelikler büyük geliyor bize  :)
0 oy
(7,533 puan) tarafından
Graniklerim güzel çıktı benim 
(11,514 puan) tarafından
Maşallah diyelim kiz nazar degmesin
(7,533 puan) tarafından
İşallah çanım ben herşeyimi sonradan aldım kaçarak evlendik zamanında alamadım şükür iyi çıktı hepsi tenceresini tavasını hep aldım
(11,514 puan) tarafından
Biraz da şans işi galiba biz de iyi diye aldık ne bilelim yok gösteren de yoktu annemle gördükçe aliyorduk
0 oy
(5,114 puan) tarafından
Benimkide aynen öyle oldu. Ne yaparsam yapayım çıkmadı. Bende onları atıp yenilerini alacağım 
(11,514 puan) tarafından
Yenisi alınacak gibi de olmamış canım ya temizlenmiyor mu yani karbonat falan denedin mi
(5,114 puan) tarafından
Ben hamileyken annem bende kalıyordu inan her şeyi denedi. Hiçbir şey temizlemedi. Renkleri işlemiş çıkmaz artık dedi
(11,514 puan) tarafından
Rezillik valla iyisi diye alıyoruz para çöp oluyor
0 oy
tarafından
Benim de öyle oluyor içine çamaşır suyu döküyorum ağzına kadar su doldurup bekliyorum geçiyor
(11,514 puan) tarafından
Geçmedi canım ya bende yaptım camasir suyuyla beklettim cifle oldum yok maalesef
tarafından
Çamaşır suyundan çok koyunca geçiyor benimkiler
(11,514 puan) tarafından
Tekrar deneyeyim canım teşekkür ederim
0 oy
(3,846 puan) tarafından
Karaca pişmanlıktır. 

3 çeşit karaca tencere setm var.
Kulpları elmas şekilli olan, cam kapaklı olan ve güveç tarzı olan. Bıktım hepsi garantiye gidip geliyor sürekli. Para iadesi de yapmıyorlar istediğin kadar kullan, nasılsa garantili dediler. Balyoz vursan gene çizilmez dedikleri tahta kaşıkla soyuluyor. 
(11,514 puan) tarafından
Aynen aynen bende pişman oldum çelik ve granit var yemek takımı hepsi karaca ama 0 memnuniyet
0 oy
(985 puan) tarafından
Hangi model diamond mi
(11,514 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım modelini 5 sene önce almistim
0 oy
tarafından
Nefret geldi. Karaca aldığıma bin pişmanım. 
(11,514 puan) tarafından
Memnun olan yok maalesef bende çok pismanim
0 oy
(1,282 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Karaca pişmanlıktır, buyuk konuşmayayım ama evime sokmuyorum asla hiç bir ürününü, malzemeden çalarak kalite dusuruyorlar biraz daha uyguna vermek icin
(11,514 puan) tarafından
Bilmiyordum ki iyisi olsun diye aldık ceyize adi var sadece kendi 0 memnuniyet

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 109 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,513 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
25 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mami (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
0 oy