0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar özele geldim cinsiyetimiz kesin kız çok şükür :) ilk gebeliğim, doktor bebeğin suyu az ve bnm sağ böbreğimin şiştiğini söyledi ne yapmam gerekiyor bize kilosu 2200 gram mış sizin nasıldı, doktor kilosu az dedi

3 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Devlete gitmeden emin olma bide devlet muayne etsn belki sorun yoktur
(139 puan) tarafından
1 hafta sonra kontrole gidecem gene
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bebeğimin suyu az denildiğinde hem kendim bol su içtim hem havuç suyu, havuç salatası çok tükettim biri mi önermişti bir yerde mi okudum tam hatırlamıyorum 2hafta sonra yine kontrole gittiğimde suyum iyiydi. Benim bebeğimin böbreğinin büyük olduğunu demişti doktor yine bakacağız demişti, sonraki gidişimiz normaldi herşey hatta kendi dedi ne yapıyorsan devam et suyun artmış diye, bebeğimin de çişini yapmadığı için belki ultrason ölçümlerinde büyük çıkmıştır dedi bir daha hiç sorun olmadı.
(139 puan) tarafından
Bnm böbreğim şişmiş bebekte bişey yok çok şükür sadece suyu az bide kilosu az,
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Havuç suyu tüket canim burada kizlardan okumuştum.

Dün kontrolüm vardi bekler iken hamile bi kadinla sohbet ettik onada böbreği büyük demişler başka ile sevk etmisler kadın gitmiş. Ama hiçbir ölçüsü fazla çıkmamış. 5 dklik kontrol icin ta nereye gittim diyordu.  Ultrason cihazlarindan farkediyor sanırım. 

Bebeğinin kilo almasini istiyorsan kaşar peyniri, ceviz, muz vs. Tüketebilir sin. Aklıma gelenler bunlar daha vardir. ☺️
(139 puan) tarafından
Bnm böbreğim şişmiş ama bebeğin değil çok şükür, Çok Teşekkür ederim Allah razı olsun teşekkürler canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 127 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 217 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 351 göst.