0 oy
48 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
Kızlar merhaba 8 aylık hamileyim ayaklarımda ve bacaklarımdan çok ödem var. Doğumdan ne kadar sonra geçer acaba bu ödemler benim gibi olan var mı? Sizin ne zaman geçti ? 

5 Cevaplar

0 oy
(8,937 puan) tarafından
Surda yerimi alayim
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Benim doğumun ertesi gün geçmişti çok şaşırmıştım nasıl hemen indi diye 
(15 puan) tarafından
Aa inşallah benimde öyle olur canım zorluyor beni baya artık, teşekkür ederim
(5,108 puan) tarafından
Evet canım hatta doğumdan çıkınca da baya indiğini fark ettim terliği büyük almıştım anca oluyor diye tam olmuştu. Eve giderken ayağımdan çıkıyordu senin de hemen geçer inşallah kaç günün kaldı
(15 puan) tarafından
Nisanın 15 i en son gibi duruyor ama tansiyon var bende geçen hafta pat diye yatırdılar tansiyondan 2 gün o yüzden daha doktorla gün konuşmadık ama tansiyondan dolayı evde olmamı söyledi hep doktor 10 dakika ayakta dursam davul gibi oluyor ayaklarım. Bende 38 giyiyorum doğum çantama 40 numara terlik aldım canım
0 oy
(244 puan) tarafından
Bende doğuma giderken çok şişmiş tim 36 numara gidiyordum normalde doğumda 39 40 a çıkmıştı doğumdan sonra yavaş yavaş giti bi 10 günü buldu tamamen normale dönmem 
(15 puan) tarafından
10 günde yine iyiymiş nasıl doğum yaptınız değişir mi acaba sezeryanla normalin arasında bu süre
(244 puan) tarafından
Ben normal doğumla başladım 8 santimle 23 saat sanciyla sezeryana girdim çıktığımda çok kötü bi haldeydim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra çok şişmiştim 37numara normalde ayaklarım 40numara terlik zor olmuştu ortalama bi haftada inmeye başlamıştı 
(15 puan) tarafından
İyi canım seninde çabuk inmiş ödemlerin
0 oy
(192 puan) tarafından
Off ben acayip şişmiştim 57 ile hamile kaldım 73 civarı doğuma gittim ve bebek ve suyu hariç hepsi ödemdi diyebilirim davul gibiydim doğumdan sonra eve geldiğimde 66 yı gördüm şuan 5 ay olmak üzere 56 ya düştüm ve ödemlerim gitti. 4 aylıkken regl oldum onunla karnımdaki şişlik vs tamamen gitti yani totalde bi 4 5 ayda gitti diyebilirim
(15 puan) tarafından
Sen yine zayıf hamile kalmışsın ben 73 le hamile kaldım bide kilo da aldım üstünede ödem patlamak üzereyim artık 5 ayda eski kiloma dönersem çok çok sevinirim :)
(192 puan) tarafından
Bence daha hızlı bile verebilirsin kilo azaldıkça vermek zorlaşıyor bir de inşallah emzirme eylemi olursa çok daha hızlı veriliyor:)
(15 puan) tarafından
İnşallah olur canım, çok teşekkür ederim :)
(192 puan) tarafından
Rica ederim sağlıkla kavuşmak dileğiyle

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 53 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
9 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gece mavisi (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 27 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (195 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...