0 oy
1,185 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Kızlar başıma büyük bir bela aldım çalıştığım iş yeri sahibinin sevgilisi vardı ve adam evliydi 

Kadını s*lak* yerine koyuyorlardı bir kadın olarak çok zoruma gitti adamın karısını bulup her şeyi anlattım iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum 2 yıllık gizli ilişkilerini ortaya çıkarmış oldum şu an patron bana çok kızgın hatta beni tehdit ediyor

25 Cevaplar

+4 oy
(1,138 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şu niye karıştın niye ortaya çıkardın diyenlere şaşıyorum gerçekten..kendileri aldatilsa birgün bilenler soylemesinler bari de ***** yerine koyulup aldatılma ya devam etsinler..şaka gibi yani.

Çok ta iyi etmişsin ama sen deseydin benim ismimi verme ya da sen ismini vermeseydin kadın da vi zahmet bu iyiliğe karsi seni ele vermeseydi.

Bir daha tehdit edersen suç duyurusunda bulunacam de.ederse de git bulun 
(634 puan) tarafından
Evet adamın karısı kocasına söylemiş ben hemcinsim olarak ona insanlik yaptım ezilmesine gönlüm razı gelmediği için
(8,778 puan) tarafından
Buda sana ders olsun cnm bidaha iyilik yapacağın zaman sakın kendini ifşa etme karşındaki manyak olur psikkopat olur Allah korusun eğer adam tehditlerine vs devam ederse savcılığa suç duyurusunda bulun mutlaka
(634 puan) tarafından
Körün taşı gibi böyle olaylara denk geliyorum nefret ettim insanlardan şaka gibi benm hayatım komşum kocasını babamla aldatti annem babam ayrı benim komşum dediğim kadın 24 yaşında babam sere.fsizle imam nikahı evlendiler görüşmüyorum babamla
Ablam 31 yıllık kocasını evli diğer bir erkekle alenen aldatıyor göz göre göre desteklemedigim çanak tutmadığım için ablam ile düşmaniz iki tarafta evli işe girdim bir aldatma mevzusuda burada karşıma çıktı
(8,778 puan) tarafından
Maalesef şansınada hep sana denk gelmiş ama nolursa olsun vicdanen rahat edemeyebilirsin Bi kadın olarak kendini o insanın yerine koymuş olabilirsin bunda bisey yok tek hatan doğruyu yanlış şekilde yapmak olmus doğruyu doğru şekilde yap bidaha bu yada buna benzer Bi olay oldugunda doğruyu yanlış şekilde yaparsan hem kendine yazık edersin hemde yaptiginin anlamı olmaz
(389 puan) tarafından
Resmen bana yapılan muameleyi anlatmişsin Allahım içim bikez daha yandı rabbim boylelerin yatacak yeri olmaz insallh :(((
-Reklam-
+1 oy
(8,833 puan) tarafından
Tehdit mesajlarını götür polise şikayetçi ol. 
+1 oy
(11,089 puan) tarafından
Böyle durumlarda dikkatli olmak gerek. Kendini ifşa etmen iyi olmamış. Şimdi sana zarar vermeye kalkışabilir o patron bozuntusu. Yani kadını tanımadığın için bulup anlatman yanlış geldi bana. Tanıdığın arkadaşın olsa anlarım ama şu yaptığın dertsiz başına dert almak olmuş. Niyetin iyi olabilir ama ben senin yaptığını yapamazdım. 
(634 puan) tarafından
Kadıni ***** yerine koyuyorlardı paronayak diyorlardı resmen ayakta uyutuyorlardi tüm herkes tembihlenmis ti iş yerindeki zavallı kadının hiç birşeyden haberi yoktu başıma böyle birşeyin gelmiş olacağını farzederek söyledim böyle birşeyi büyük bir yükün altına girmiş oldum
(11,089 puan) tarafından
Hıı alışılmışın dışında baya bi organize durum var ortada yani. Anladım seni. Hak da veriyorum. Polise bildir tehdit edildiğini bari. Allah korusun bişi yapmasın ne sana ne karısına
+1 oy
(7,928 puan) tarafından
Helal olsun herkes bu kdr yürekli değil bence iyi yaptın ben olsam bilmek isterdim biri bana deseydide ifşa etmezdim iyliginin karşılığı olarak 
(634 puan) tarafından
Teşekkürler yüregime şu serptin
(7,928 puan) tarafından
Rica ederim bence senin yaptığıni herkes cesaret edemez ama dikkat et git polise şikayet et başıma birşey gelse bundan dee adamada söyle polise gittiğini ben öyle yapardim hayatını riske atmışsın ztn bare önlemini al
0 oy
(338 puan) tarafından
Senin söylediğini söylemeseydi keşke. Ee noldu peki karısı ne yaptı? 
(634 puan) tarafından
Ne yaptı kadın bilmiyorum haberim yok şuan bana ayrıntıları soruyor
0 oy
(109 puan) tarafından
Keşke gizli olan şeyi ortaya cikarmasaydin 
(634 puan) tarafından
Adamın asıl karısida memur birşeyden haberi yok iki yıl olmuş
(2,562 puan) tarafından
Olmayan yuva yıkılsa ne adam iki senedir aldatiyomus zaten Allah saklıyor ne demek ya tövbe yarabbim e bu kadinada Allah soyletti dmek ki senin mantina bakarsak
(5,713 puan) tarafından
Allah saklıyor ne ya tövbe tövbe şöyle saçma sapan şeylere Allahı kuranı dahil etmeyin bir gün degil iki gün degil koskoca iki sene aldatmış zsten. Arkadaş bir açığını görür görmez gidip anlatmamış. Bellimi ortada yuva muva yok yuvasında gözü olsa iki yıl aldatmazdı heralde zavallı kadıncagıza gerçekleri göstermiş sadece büyük bir iyilik yapmış hayatını kurtarmış hatta, bence
(2,562 puan) tarafından
Bu mantıkla gidersek ee yalan söyleyin Allah saklatti diyelim ohh
Tövbe tövbe
(109 puan) tarafından
Karısı biliyordur aldatildigini da gizliyordur  iki yıl olmuş
0 oy
(80 puan) tarafından
Canım direk karışmam iyi olmamış kendini telihike atmışsın biraz sen dikkat et birkere demişsin ama bir laf var yapan kurtuluyor söyleyen kalıyor canım bence tehdide izin verme şikayet et Allah'a korusun başına birşey gelir şuan ortalık kötü devir önem al polise gitcem de ordan çık ben kurtul 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Karışmam bu konular çok hassas konulardır kadın dayanışması diyoruz sonra diyen suçlu oluyor onlar yine karinkoca oluyor hatta daha birde sanki hiç aldatmmış gibi nispet yapılıyor ay aman aman karışmamak en iyisi 
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Aynı şeyi yaşadım bekarken çalıştığım yerden oldum iftiraya ugradım ve en kötüsü babam yaşındaki aldatan adam üzerime yürüyüp beni dövmeye kalktı tabi ben biraz dişli çıktım olay çok büyüdü, hem ben yandım hem kadın hemde evli adamın sevgilisi herkese rezil oldu olduğu şehri terk etti, keşke yapmasaydım ne b. Ok yiyorlarsa yeseydiler 

Abi kimseye bişey olmuyor bu meseleler de aldatan erkek karısına iki cilve yapıyor bitti kadın hala adamla evli olan bana bide o kıza oldu. 
(634 puan) tarafından
Evet aynı durumu yaşıyorum şuan o kız kaçıp gitti şehir degistirdi ben şuan zan altında kaldım
(2,699 puan) tarafından
Kusura bakma canım ama o kadının eminim herşeyde haberi vardır olmalı ya 2 yıldır gözü demi kapalıymış maalesef işte bu günü beklemiş acaba kim der kimin haberi olur.
Kendini pısırık gibi gösterme gerekirse polise git
(634 puan) tarafından
Eee peki sonra ne oldu nasıl kapandı bu olay
(2,699 puan) tarafından
Adam babamın eski dostu çıktı küçükken babam sürekli  sahaya götürünce bu adamda varmış beni çok seviyor muş benim kim olduğumu öğrenince olaylar kapandı. Herkes çok pişman oldu iş yerim geri çagırdı gitmedim, annem hep arkamdaydı o çok destek oldu öyle böyle geçti gitti
0 oy
(986 puan) tarafından
Allah belasını versin aldatanların. Geçen günde bir kadın otobüste telefonla konuşuyor yüksek sesle 'kocamın vermediği sevgiyi veriyor ' diyor. Valla yüzüne tükürecektim zor tuttum. Bana da böyle şeyler çok tuhaf ve üzücü geliyor...
(634 puan) tarafından
Aynen öyle işte ben kendimi tutamıyorum o otobüste kadını rezil ederdim ama normal olan karışmamak tabiki
(986 puan) tarafından
Aslında normal olan karışmak bence . Ben erken indim
0 oy
(750 puan) tarafından
Mesajı değilde başlığı tek okuyarak afedersn yanlış anlama ama içimden bu kız b.ku yedi geçti kimsenin hayatına karışma bosveeeerrr onlar iyi olur sen kötü olursun karısı da şal.ak değildir her kadın herşeyi fark ederler
(634 puan) tarafından
Ah canım ya sorma bu doğrucu yanım yüzünden her yerde başıma bela alıyorum halbuki bananeydi ama kıyamadım kadına
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Ya bu çok üzücü bir durum Allah kimseye yaşatmasın. Allah cezalarını versin o kız bile bile evli biriyle olduysa Allah ona bin beterini yaşatsın. Sen vicdanını dinlemişsin. Keşke o kadında seni düşünüp adını vermeseydi. 
0 oy
(12,902 puan) tarafından
Yengemin abisi de 45 yaşında adam 26 yalımda sekreteriyle sevgiliymiş karısı mesajları görmüş Eşber omunda karısı görürdü
0 oy
tarafından
Karısı adamı affeder sen ortada kalırsın gibi bir his var içimde ama hayırlısı
(634 puan) tarafından
İnşallah bundan sonra çok güzel bir evlilikleri olur bundan sonra adam kadını aldatmaz ve çok mutlu olurlar bunu gönülden söylüyorum inanki ben ortada kalmaya razıyım
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Bence doğru olani yapmissin ama kimliğini belli etmen olmamis riske girmissin
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Kadına söyleseydin keşke adımı verme diye eşine söyle durumu seni tehdit edince de direk polise git bekleme
(634 puan) tarafından
Benm eşim yok boşandım eşimden
(6,516 puan) tarafından
Anladım canım tek yaşıyorsan dikkat et hatta uzaklaştırma kararı çıkart
0 oy
(5,575 puan) tarafından
keşke kimliğini belli etmeseydin ama o zamanda adam Bi şekilde çıkardı işin içinden ben olsam söyler dim herhalde ama dikkat et kendine tehdit mesajlarının ekranı nı alarak sende polis ile tehdit et aklıma başka bir şey gelmiyor 
0 oy
(48,529 puan) tarafından
ne diye tehdit ediyo esine yaninda.calisaniyim.diye kendini soylemeseydin keske adam simdi karisini ikna eder barisirlar.olan.sana olur
0 oy
(4,612 puan) tarafından
keske demeseydin akilli olsaydi iki yildir anlardi biseyler oldugunu
0 oy
(295 puan) tarafından
Bnim bekarken patronum abimdi yengemi cok seviyodum aynen dediyin gibi herkes bilip ***** yerine koyuyodu ogrendim yengeme dedim suclu bn oldum yine olsa yine yaparim ama tanidigama gidip kadini arayip bulmam yani 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 481 göst.
0 oy
3 cevap 325 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rukiyeshn (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 276 göst.
0 oy
47 cevap 1,601 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,647 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...