0 oy
1,101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından

Diyabetik ayak yarası sonrası dizden aşağı kesilmesine karar verildi bugün annem kabul etmiyor imza vermek istiyor. Böyle bişey yaşayanlar oldumu ailesinde vs . Kesilmesine onay vermezse tüm bacağına yayılmazmı . İyileşme şansı yok mu??

35 Cevaplar

+3 oy
(634 puan) tarafından
Yerin göğün sahibi yüceler yücesi Allah mucizesini göndersin şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah çok dua ediyorum Allah yardım etsin üzülme gün doğmadan neler doğar 
-Reklam-
0 oy
(3,776 puan) tarafından
Geçmiş olsun annemi de gözlerine vurdu şeker 

.Allah şifa versin zor bı hastalık bütün bedeni etkiliyor.insulin kulaniyomu annem kullaniyor
(14 puan) tarafından
Kullaniyo elbette senelerdir
(3,776 puan) tarafından
Aynen bnmki 20 sene oluyor bu hastalığa gözlerinde damar tıkanıklığı oluyor lazer yaptılar .yukseliyo birden üzüntüye gelemiyor 55 yaşında daha
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Ayy canım çok geçmiş olsun başka baksa doktorlara gidin belki bı çözümü vardır 

Benim kuzenimin eşi şeker hastasiydi gözleri kör oldu 

Bacak kesilirmi bilmiyorum inşallah kesilmez bol bol dua edin
0 oy
(209 puan) tarafından
Rabb'im acil şifalar versin
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Başka doktorlarla da görüşün derim Rabbim şifa versin
0 oy
(15,814 puan) tarafından
Dostum arkadaşımızin 2.5 yaşındaki kızında şeker çıktı. Aniden şeker komasına girince öğrendiler şekeri olduğunu. Günlerce yoğun bakımda yattı. Ayağı kesilecek dediler. Ailesi kurtulsun da yeter ki ayağı kesilse de olur dediler. Çok şükür ayağının kesilmesine gerek kalmadı. Başka doktorlara da gidin bir kaç yere gidin en az . Bu işler öyle aceleye gelmez. 
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Rabbim ŞAFİİ İSMİYLE ŞİFAA VERSİN İNSLALAH 
0 oy
(1,732 puan) tarafından
Tek bir doktorla kalmayın 
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Allah şifalar versin, şeker hastalığı böyle bişey olabiliyor işte :(

Başka doktora da danışın ama çok oyalanmamak lazım yayılabiliyorsa

0 oy
(13,278 puan) tarafından
Allah şifa versin canım 
0 oy
tarafından
Bilgim yok gecmiş olsun ama en yakın zamanla hatta hastaneyle görüşün piskolok görüşsün annenle 
0 oy
(15 puan) tarafından

Rabbim şifa versin inşallah canım

Benim kaynanamda şeker vardı şeker ağına vurmuştu başta iki parmak kestiler sonra yayıldı kapkara oluyordu kangren gibi şimdi sadece topuk kısmı kalmis umarım iylesir yoksa siz altından kescekler bu sefer sizinkine oylemidir acaba 
tarafından
Benim kaynanaminda oyle oldu siyahlasti ama iyulesti kesilmeye gerek kalmadı kaziyorkarmis
(15 puan) tarafından
İyileşme süreci çok uzun surdumu  benim kaynanam 4 ay içinde 3 ameliyat geçirdi enfeksiyon kapiyordu
tarafından
Benimkide surekli kazıdılar ayağını doktor biyere vurmadin gexmesin demis hemen sisiyormus.4 ay olucak oda tam iyilesmemis sekerdenmi peki
(15 puan) tarafından
Evet şekerden yemesine içmesine özen gostermeli bide kaynanam hergun hiperbarik oksijen tedavisi görüyor kan dolaşımı olsun die faydası varmış
0 oy
tarafından
Maalesef canım iyileşme şansı yok moralini bozmak gibi olmasın ama sonra başka yerinde de oluşabiliyor. Benimde ananemin öyle olmuştu şeker hastasıydı. Bir insanın kemiği nasıl olur veya bir insanın derisi günden güne nasıl çürür bizzat şahit oldum ya da bir bacak ne kadar ağır olabilir taşıyarak öğrendim. Geçmiş olsun canım Allah şifa versin. 
0 oy
(7,255 puan) tarafından
Hangi şehirde anneniz?
(14 puan) tarafından
Sivas
0 oy
tarafından
Benim kaynanaminda parmaklari oyle oldu sisti çok kötüydü ozrke gitti kesicez demisler yanlis ilac verilmiş üniversiteye gitti 15 gunde iyilesti sadece yara yerini doktor kazimis hemen hemen iyi olmuş kesinlikle üniversiteye gitsin bazi doktorkar anlamıyor. 
(14 puan) tarafından
Üniversitede zaten
tarafından
Himm baska doktora da gitsin yami bilemedim ins kesilmez
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Allah şifa versin çok geçmiş olsun . Kayınvalidemin de topuğundan itibaren kesildi. Ama farklı doktorlara da gidin size tek tavsiyem bu .
(14 puan) tarafından
Üniversite hastanesinde yatıyor bir kaç doktor birden karar vermiş ayağı baya kötü durumda zaten anlatılmaz bir koku var
(3,853 puan) tarafından
Benim kayinvalidem de Tokat'ta üniversite hastanesinde yatıyordu. Allah yardımcınız olsun Şifa versin
0 oy
(8,218 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah şekeri geçirmiş birisi olarak nasıl ilet biliyorum 
0 oy
(6,374 puan) tarafından
Benim de babannemin önce parmak sonra topuktan aşağı sonra sizden aşağı kestiler en son da kalçadan kesmek zorunda kaldılar ve sonra vefat etti. Belki en en başında teşhis koyulsa kesilse şuan hayatta olabilirdi. Ha ecel gelince bunlar bahane ama geç kalındığı için acı çeke çeke gitti mekanı cennet olsun babanneciğimin :(
0 oy
(168 puan) tarafından
Kaynanam aynı durumda 1 ayak kesildi diz altı şimdi 2 kesildi
(8,589 puan) tarafından
Oofff yaziķ içim acıdı.  İhtiyacını kim gördürüyo ;(
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Fikrim yok rabbimmm sifa versin inşallahhhh

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 306 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 434 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 290 göst.
8 Haziran 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulnazyilmaz (1,184 puan) tarafından soruldu

384,940 soru

11,513,364 cevap

35,174 kullanıcı

...