0 oy
88 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
Herkese hayırlı geceler 32 aylık oğlum yaklaşık 1.5 haftadır o kadar huy degistirdi ki artık ne ben ne babası çevrede ki insanlar çocuğumu tanıyamaz olduk peşimizden ayrılmıyor en ufak biseyde ağlıyor normal bı ağlama da degil mesela bı oyuncağı dusursun hemen çığlık kıyamet uyumak istemiyor herşeye direniyor yani aklınıza gelebilecek herşeye... nasıl mutlu edeceğimi şaşırmış durumdayım kendimin ileri boyutlarda sağlık sorunlarim var eşim bile artık aramizda kalmaktan çöktü adamcağız neler yapabilirim böyle olan anneler varsa neler yaptınız acaba 2 yaş sendromu geri mi geliyor yoksa :(

1 cevap

0 oy
(5,730 puan) tarafından
yaş sendromu olabilir mi acaba 
(129 puan) tarafından
Biz o süreçleri sizin dediğiniz gibi 1.5 yaşında yaşadık ama şuan 3 yasa yakınız niye böyle oldu anlamadım gerçekten dediğiniz gibi olabilir sağlık sorunumdan dolayı yaklaşık 5 aydır hafta da 1 anneme bırakıyordum hastane için şu 1 aydır  ara verdim hastaneye haftaya tekrar gidecem ama bilmiyorum o mu etkiledi kendimde sağlık yüzünden mutlu olmayınca ondan mi etkilendi anlamış değilim o kadar eziyetli ki sanki benim çocuk gitti başkası geldi :(
(5,730 puan) tarafından
2 yaş sendromu 4 yaşa kadar süre biliyor diyenler var inşallah yalandır bu :-):-)
dikkat et bakalım Bi yere bırakınca daha çok artıyor mu bu huyları ben oğlumda onu fark ettim Bi ay boyunca hiç çıkmadım kimse de gelmedi eve düzeldi böylece resmen ergen gibi olmuş tu durup dururken bağırır ağlar Dı ne istediğini bilmez dim ne versem iter ağlar dı başını yere sağa sola vururdu allahım saydıkça yine nefesim sıkışıyor inşallah olmaz Bi daha rabbim sizinde yardımcınız olsun
(129 puan) tarafından
İnşallah sizinki de tekrarlamaz :) rabbim hepimizin yardımcısı olsun ama işte benim öyle bırakmama gibi şansım da olmuyor çok kötü oldugum hastaneye gitmem gereken dönemlerde annem geliyor yada birakiyorum ama bilemiyorum aslında tek gördüğü de annem yani farklı farklı kişilere bırakıp gitmiyorum annemde benim kurallarımi bildiği için çok dışına çıkmamaya çalışır evde zaptedemiyorum diye bizim ben böyle olduğum sürece düzelme şansımız yok galiba :(
(5,730 puan) tarafından
çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah Allah yardımcınız olsun inşallah en kısa zamanda geçer
(129 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim şifa bekleyen herkese şifa versin Allah razı olsun hepimize bol bol sabırlar diliyorum:)))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 560 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 223 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Leia (9 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 265 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde izmirli_35 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy