0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Gorumcemle sürekli beni cekiştiriyorlar beni kötülemeye çalışıyorlar ailemi ya ben kaynimla konuşmam bile hoşgeldin güle güle bu kadar hem bana baktığını davranışlarıma dikkat ettiğini fark ediyorum hemde daha beni tamimadan arkamdan atıp tuttuğunu eşimde görmezden gelmek istiyor bu durumu yani amacı ne anlamadim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin niye kızmıyor ona bu duruma niye susuyor 
(679 puan) tarafından
Önümüzde yapmıyor arkamdan yapıyor bı de küçük görümcem laflari getirdi duyarlarsa ona kızarlar kızı yakmak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Size yuzlesmenizi tavsiye ederim.erkeklerde kadınlarda ayirmiyorum ailesinin hatasını görmezden gelmeye meyilli oluyoruz.kim olursa olsun ben son 1.5 senedir yuzlesiyorum karşıma alıp neden diye soruyorum.bana hesap veremeyince artık farkta edip tepki verdigimi görünce yapamıyorlar.kavga edin cingar çıkarın demiyorum şak diye yuzlesin.kafam.o kadar rahat ki bu yüzleşme olayını yapmaya basliyali beri.bir iki insana yaptım vallahi başkasında ona da yaparım diye yeltenemiyor bile
(679 puan) tarafından
Bende çok isterim yüzleşmeyi ama önümden bişey yapamıyorlar arkamdan atıp tutuyorlar küçük görümcem söyledi hep onu açığa çıkarırsam yakarlar kızı agzina ederler deyim yerindeyse
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Aman boşver benim muhabbet etmediğim biri beni ne kadar tanıyor ki dedikodumu yapıyor birak ne yaparsa yapsın
0 oy
(80 puan) tarafından
Ay kusura bakma gülmek geldi içimden neden dersen bizimkiler de böyle de o yüzden eşim mesela sürekli uyarıyor annesini bu konuda ama huyundan vazgeçmiyor artık şey dedik bizde onu öyle kabul edeceğiz ona prim vermeyeceğiz yani konu konuşulduğunda konuyu kapatacağız ya da yorum yapmayacağız diye karar aldık Can çıkıyor huy çıkmıyor maalesef v Allah'tan görümcemi evlendi kurtuldum da yoksa daha fenaydı 8 yıl boyunca ikili takımda şu an teke düştü tek başına da birazcık zor oluyor onun için de ama yanlış işte günahını alıyorlar
0 oy
(770 puan) tarafından
Kaynında biraz dul avrat tarzı var sanırım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Adamların dedikoducusu da hiç cekilmez
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Bnmki de sessiz kaldı kaldı birgün kaynım eşimi arayıp karına haddini bildir diye konuşmaya girince ben bi bağırdım bilmiyorum lan gelde bildir dedim sonra da eşime bağırdım hanginiz bnm kocamsınız söyle de kimin koynuna gireceğimi bileyim dedim üstüne de bi sinir krizi gecirdim tabi krizin sebebi farklı hepsi üstüste geldiydi.. O gün bugündür kaynım olacak malooo bnmle hiç muhatap olmaz çok şükür.. Bana kocamdan gayrısı karışamaz yorum bile yapamaz yaptırmam herkes gitsin kendi evine karışsın..

Demem o ki sessiz kaldıkça üstüne gelirler.. Herşey sende ve eşinde bitiyor..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 477 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 18 göst.
14 saat önce Diğer kategorisinde 12345ebe (781 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 614 göst.