0 oy
930 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar babam bina görevlisi . Annemler yeni ev almıştı taşındılar kapıcı dairesi boş kalınca kira ödenmediği için ben geçmiştim 4-5 aydir burdayım . Annemlerin evi depremden ağır hasar aldı ve yıkılacak :( eşim de diyo biz bu evden çıkalım babanlar geçsin zorlanmasinlar. babamın 60 milyar borcu var ve kiraya geçemiyor ki zaten kiralık ev yok olanlar da çok yüksek fiyat istiyor . Eşimin de kredi borcu var aylık 8.5 ödemesi var . Biz de kiraya gidemeyiz üstesinden gelemez hem kira hem borç . Ev üstüne gidelim diyor eşim :( çok kötüyüm . Kaynanamla aramız ne iyi ne kötü . Çünkü sürekli laf sokar elestri yapar . Ben ona laf yetiştirmeye kalsam birbirimizi yeriz . Yani napicam hiç bilmiyorum iki kaynım.var bı görümcem diğeri evli bı görümcem . Kayinbabam sürekli sigara içer astimim var . :( Çok telaşlıyım hiç istemiyorum kızlar :'( 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin ailenle yaşayın. O kadar kalabalığa ne gerek var anlamadım.
-Reklam-
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Depremden ders olmadımı kardeşim hiç bir şey canından kıymetlideğil. O 4 sene kaç yıl daha ileri atlar erkek milletine güven olmaz. Oraya taşınmadan önce nasl geçiniyorsanız o şekilde geçinemezmisiniz? Eşine yüz verme.. Dinde bile yeri yok. O salaklığın benzerini bende yaptım abla nasihati say başka çareler arayın.
0 oy
(590 puan) tarafından
Annelerle kalın.kaynanaya gitmeyin sıkıntılı durum
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Çok zor bir durum Allah bir kapı açsın inşallah kapıcı dairesi sorun belki bir yerlerde vardır 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 356 göst.
0 oy
9 cevap 574 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 570 göst.
12 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hanifehtc (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 276 göst.

381,691 soru