0 oy
743 göst.
Diğer kategorisinde (10,784 puan) tarafından
Daha 2. Sınıfa gidiyor.bana diyor ki sınıftan o ona aşık bu buna aşık :D aman Allahım . tabiki bu aşk değil ama ne bileyim kizlar ben lise sonda bile bana aşk filan tuaf geliyordu :D Allah'ım ben napcam.sikistirip gidikladim kiz sen seviyor musun birini diye olsa söylerim diyor :D

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yaaa nasıl masumlar kıyamam ☺
(10,784 puan) tarafından
Valla masumlar mi cin mi bilemicem
-Reklam-
0 oy
(8,778 puan) tarafından
O yastakiler begenmeyi aşk sevgi zanneder bizlerde o yaşlarda aşığım seviyorum büyüyünce onla evlencem diyorduk gayet saf ve masum Bi durum bu 
0 oy
(7,928 puan) tarafından

Benim kızımda birinci sınıf ödüm kopuyor birine hayranlık duysa diye o benim gözümde daha bebek küçücük kıskanırım:D onu ondan öte bu yasta öyle şeyler bilmeleri çok kötü :(

tarafından
Kız bunun neresi kötü :D
(7,928 puan) tarafından
7.8 yaşındaki çocuk aşkı meski bilip birbirlerine öyle bakarsa kötü benim görüşüm cnm ben 20 yaşında evlendim hayatım boyunca kimseyi sevmedim o gözle bakmadım eşim dışında oda evlendik bizim zamanımizda böyle değildi hep tlfun ve bu diziler tıktok toplumun ahlakıni zedeledi
tarafından
Yavrum kaç yaşındasın sen. Ben 31 yaşındayım. Benim zamanımda böyleydi valla :D birbirimize kağıt falan yollardık :D yani bunlar çok masum şeyler. Aklına kötü şeyler getirmesene. Saç çekme silgi fırlatma falan :D
(7,928 puan) tarafından
29 yaşındayım bizim zamanimizdada vardı ya bana ne kızım kimseye hayran duymasın kıskanırım ))) büyüyen kdr onun aşkı ben alayım
0 oy
tarafından
O en masumu oğlum 7.sınıfa gidiyor neler neler duyuyorum 
(119,156 puan) tarafından
☺️☺️☺️ ahahahh
tarafından
Oğlumun ınstegram şifresi bende ara ara girip kurcalıyorum yanlış bisey görünce sakince güzel dille uyarıyorum bunların bir grubu var orda birbirlerine bana kız bul erkek bul gibi şeyler yada hikaye yapiyoalar sevgilileriyle ben kocamla öyle foto çekilmem
(8,778 puan) tarafından
Yetiştirenlere bakmak lazım öncelikle kimbilir o çocukların ebeveynleri nasildir ben asla çocuklara suç bulmam suçlu çocuk yoktur suçlu ana baba vardır
tarafından
Bazı çocuklarda arkadaş kurbanı oluyor çevreye uyuyo
Malesef
(8,778 puan) tarafından
Oda Bi etken ama düzgün ve ilgili Bi ailede yetişen çocuk çevreden çok az etkilenir
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Yeni nesil çok fena valla ileride neler gorecez neler
(10,784 puan) tarafından
Vallaha canım aynen
0 oy
(3,453 puan) tarafından
O yaslarda tüm sinif bir kisiye asikti bizim :) 
(10,784 puan) tarafından
Ki bunlar WC girince daha zor dön topluyorlar ne aşkı:D
0 oy
(4,094 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim koz 4 yas anasinifina gtti daha orda basladi ask mesk mevzusu bu sene yune anasinifina gdiyor.  Eski arkadaslarinin resmine bakiomus meger. Gecen instgramda muhammedin annesinin resmini gormus . Bana kizio ki ben hep huzunleniyodum. Muhammet zahidi ozluyodum annesin iskirdami var da niye bana demiyosun ordan bakarim resimlerine konsuusrm muhammetle diye beni azarladi:))

tarafından
Subhanallah :)))
(10,784 puan) tarafından
Aaaaaaaa :D
(4,094 puan) tarafından
Haha tabi bak foto ekledim mektup falan yapiolardi gecen sene baya bi ask mesk furyasi vardi:)
(10,784 puan) tarafından
Ay vallaha ben catlardim gülerken büyük ihtimal :D
(4,094 puan) tarafından
Sorma bende catliorum. Esimde bana kizio ki normal sanmasin gulme erkekten arkadas olmaz senin kiz arkadasin olmali falan dio. Kizdim esime niye erkekten arkadas olmasin hepsi senin arkadasin dedim hepsiylenoyun oynayabilirsin. Hosuna gtti kizimin:) esime kizdim kucucuk ccga ne bu baskinerkekten arkadas olmaz falan. Busefer daha cok merak edicek herseyi engellendikce
0 oy
o zamanlar bizim siniftada kim montunu bi baskasonin montunun oldu askiya asarsa o ona asık diyoduk ☺️
(2,369 puan) tarafından
Ahahhaa baby boyum dimi asmazdik bende hep çekinirdim
valla yaa ne gunlerdi☺️
(10,784 puan) tarafından
Aaaaaa imaya bak imaya :D
0 oy
tarafından

Z kuşağı çok hızlı :happy::D

(8,778 puan) tarafından
Hamilelik olarak sormuştum senden 10 hafta öndeyim bende sağlıkla kucağımıza alalım Bi avazda insallah
tarafından
Ayy evet yaa :(( korkuyor musun peki?
(8,778 puan) tarafından
Belli etmiyorum ama deli gibi korkuyorum sağlıkla kavuşmak istiyorum ama doğumdan korkuyorum saçma biliyorum ama ne öyle ne böyle derler ya şuan tamda öyleyim:)))
ikinizindr ilk sanirim allah bi avazda kurtarsin
(8,778 puan) tarafından
Amin cnm insallah cumlemizin
0 oy
(3,551 puan) tarafından

Yeğenim herkesin içinde TV de hangi dizi bilmiyorum sahnenin birinde aklıma aşık olduğum kız geldi izleyince demiş babaannesi dedesi annesi babası varken şimdi ki çocuklar bizim gibi değil biz şimdi olsa şimdi bile utaniriz diyemeyiz :)

tarafından
Birak onu, ben şuanda herkesin icinde esime iltifat dahi edemem mesela :))
(10,784 puan) tarafından
Ben bayılırım gülerken öyle olsa :D
(3,551 puan) tarafından
Neler neler bana soruyor kinokulun ortasında evlenme teklifi etsem kabul eder mi acaba diye bunu diyen çocuk birinci sınıfa gidiyor bende boşver ben beğenmedim çirkin daha güzel kızlar vardır belki ilerde ona edersin evlilik teklifini böyle dediğini duymasin çok üzülür dedi :)
(10,784 puan) tarafından
Kaynana kaynanaaaaa karışma çocuğun kismetine :D
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hahha kıyamam ya olsa.soylerim demiş bi de :)))
(10,784 puan) tarafından
Gerçekten soylerde vallaha
0 oy
(682 puan) tarafından
Dedikodu yapacak kişiyi doğurmanin gururunu yasiyorsundur şimdi :) Allah bağışlasın 
(10,784 puan) tarafından
Amin canım aman ne dedikodu vallaha

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 416 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,468 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 315 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elisaa d (1,577 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...