0 oy
39 göst.
Diğer kategorisinde (1,048 puan) tarafından
vallahi canımdan bezdim ,annemden emdiğim süt burnumdan getirdi getiriyor .

Bir bez değişemiyorum ağlıyor tekmeler atıyor neler yapmıyor ki.

yemek yediremiyorum istemiyor kahvaltı herşey ya aç bilmiyorum sabah 9 da yediyse akşama kadar verme sesi çıkmaz

ekran izlerdi bı ara tam bıraktırdım artık oda olmuyor kendisi kumandayı alıp açıyor acmayinca yerlere atıyor ama şöyle bişe izliyormu derseniz o orda çalıyor o oyuncak oynuyor.

asla yemeği TV telefonla yedirmek istenmeyen ben bugün sabah telefonla yedirdim . çıldıracam.

gece uyku diye bişe yok uyumuyor uyanıyor yatagimiza alıyorum bize tekmeler atıyor .

bı yere gittiğimizde mızmız bı park a bile götüremez oldum çok huysuz .yahu bu 2 3 tane çocuğu olanlar ne yapıyor hepsimo böyle .

2 yaş sendromu die düşünüyorum ama kaç ay sürecek bu ,böyle devam ederse camdam aşağı atacam kemdimi .

2 Cevaplar

0 oy
(3,074 puan) tarafından
Aynen öyle tamda 2 yaş sendromu bazen şiddetli yaşıyorsun bazen azalıyor.  22 aylikken çok şiddetli yaşadık ne yerdi ne uyurdu her şeye ağlardı bezi değiştireceğim zaman katıla katıla ağlardı azaldi zamanla ama o inat o direnme bitmiyor. 27 ayliktan selam 
(1,048 puan) tarafından
hiç mi geçmedi ne kadar sürüyor bu böyle
(3,074 puan) tarafından
Sürüyor baya . Dediğim gibi 22 ayda çok şiddetli idi sonra azaldı biraz şimdi uyumaya direniyor yine
(1,048 puan) tarafından
ay çok zor yeminle bu ne ya
-Reklam-
0 oy
(2,133 puan) tarafından
Benim oğlum da o sıralar aynı öyle olmuştu. Çok şükür maşaaellah deyim de hacemat yaptırdım 3 kupa küçük yapıyolar zaten. Ondan sonra o krizleri siniri flan kalmadı. Yani ben hacemata buluyorum bunu bide çok dua ettim yapılırken iyice niyet aldım. Tavsiye ederim canım. Yemesi içinde zorlama çoğu annenin içi rahat etmiyo ama ben kendi haline bırakıyorum kahvaltıda mırın kırın ettiği gibi topluyorum masayı ertesi güne kadar aç kaldığı oluyo zaten ben zorlasam da yemiyo zorlamasam da yemiyo. Peşinde koşmuyorum  bi süre sonra kendi geliyo döneliyo mama diye. 
(1,048 puan) tarafından
hacamat yaptırmak istiyorum aslinda ama cesaret edemiyorum çünkü asla durmaz biliyorum
(2,133 puan) tarafından
Bende durmaz diye korkmuştum ama gidene kadar uyudu biraz uyku sersemiydi sarıldık oturduk onun göreceği yere telefon dan video açtım kadın hacematı yaparken de ablası gıdıklama oğlumu  flan diye konuştum hiç ağlamadı çokta kolay oldu
(1,048 puan) tarafından
ah ah keşke o kadar kolay olsa benimki sağlık ocağı hastaneyi görünce içeri girer girmez başlıyor ağlamaya daha bişe yapamdan digdugudnan beri hep hastane hastane çocuk bıkmış .

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 118 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde Rabiafule2 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.