+1 oy
592 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hep bir hayali vardır insanoğlunun, kavuşmak istediği, peki sorarım siz değerli annelere en büyük hayaliniz gerçek oldu mu? 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Elhamdülillah hayallerimi yaşıyorum. Sadece bir isteğim var ama oda olmasada olur Kırklareline taşınmak. Onun haricinde şükür. 
-Reklam-
0 oy
(7,952 puan) tarafından

Öncelikle oğlumun konuşmasını sonra kapanmak istiyorum sonra 

Birde bir kız bir oğlum daha olsun istiyorum şimdi bir kızım bir oğlum var şükür  :D birde ev sahibi olmak büyük bir bahçem olsun birseyler yetiştireyim ekeyim evim müstakil tek kat fln olsun isterdim 

tarafından
Baya bi ev sahibi olmayan var, bende onlardan biriyim :(
0 oy
(210 puan) tarafından
Evlat sahibi olmaktı 7 yıl dan sonra tüp Bebekten hamile kaldım:)
tarafından
Elhamdülillah ❤️
0 oy
tarafından
Daha olmadı. Çocuk esirgeme kurumundaki çocuklara hediyeler hazırlayıp kendi ellerimle vermek onlarla ilgilenmek istiyorum umarım bir gün olur..
tarafından
Ne güzel bir düşünce, bir tebessümün dahi, koskoca mutluluğa sürükleyişi ❤️
tarafından
Evet inşallah olur canım :)
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hayalim çok ama hiç en büyüğünü düşünmedim.  Saliha ve takvalı bir kadın olarak hidayet üzerine ölmek ve oğlumu da aynı şekilde bir mücahit gibi yetiştirmek şimdiki en büyük hayalim olabilir 
tarafından
Insalaalh hayaliniz hayatınız olur
(5,108 puan) tarafından
Aminnn     ..
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Durdum düşündüm ewet olmuş gerceklesşmiş
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hayalim hep cennet gibi yesil ve temiz bir yerde yasamakti sukur hayalimden bile guzel bir yerde yasiyorum
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Dünyalık hayaller bir türlü oluyor olmuuor Rabbim ahiretteki hayalimi gerceklestirmeyi nasip etsin banada tüm müslümanlara da inşallah 
0 oy
(902 puan) tarafından
En büyük hayalim sağlıklı olmak rahat nefes almak normal insanlar gibi olmak ama olmuyor .

Böyle yaşamaya alıştım...
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Var bir hayalimiz ❤
0 oy
(3,244 puan) tarafından

Hayalimdeki mesleği edindim, hayalimdeki işi yaptım. Şükür Allaha.

Şimdi anne olmayı çok istiyorum. Aşılama yaptırdım. Eğer olmazsa tekrar okumakda teselli bulacağım gibime geliyor.
0 oy
(48,680 puan) tarafından
şuan en büyük hayalim ev alabilmekti deprem felaketinden sonra aklima bile gelmiyor suan tek hayalim sag salim kizimi buyutmek
0 oy
tarafından
Benim ev sahibi olamk ama Daha olmadı inşallah olurum:-):-( 
0 oy
tarafından
Okuma sansım olmadığı için hep iyi bir eşim olsun bna sahip cıksın azıcık rahat edim artık derdim evlendim ne görim baba evinden daha kötü yağmurdan kaçarken yumurta kadar toluya tutuldum geri boşandım 3 aylık cocukla geri geldim hala da diyorum acaba hayalin gercek olur mu bende mutlu olur muyum diye ama hiç umudum yok
tarafından
Allah'tan ümit kesilmez
tarafından
Ben keseli 3 sene oldu asla mutlu olamam ben
0 oy
(455 puan) tarafından
Çok para ve dünyayı gezmek hala olmadı olacak gibi de değil:):)
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Huzurlu bı hayat ve evlat şükür kavuştum Allah daim etsin amin 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 872 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Suskun_anne (1,048 puan) tarafından soruldu
+1 oy
58 cevap 731 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde DENO00 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 351 göst.