0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
23 aylık benim kızım dün kendini aştı ve gerçekten her çocuk bir olmuyor 

Abileri hiç boyoe seyler yapmadı 

Dun tuvaleti geldi babası götür du lazimliga oturtu  hep başında bekleriz bende bulaşık yikiyirdum 

Eşim mutfağa geldi tlfnu şardan alıp hemen gitti girmesi ile bağırması bir oldu ben şok oldum ne oluyor dedim koşa koşa gittim 

Meğer kızım lazimliga otururken elinde karpuz varmış 

Tuvaletini yaptıktan sonra 

Karpuzu cisin içine atıp eliyle oynamaya başlamış eşimde çok hafif eline vurmuş kızım katıla katıla ağladı Ama eşime de kızmıyorum çünkü 30 Saniye sürmedi tlfnu alıp gitmesi senmisin bana kızan dedi ve tuvaletini yatana kadar söylemedi Allah ne verdiyse nereye denk geldiyse isedi 

17 Cevaplar

0 oy
(48,494 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
küçük cadi ☺️☺️☺️☺️ 

az önce şurubu icmemek icin yere döktü dahil mi bilmem yaramazliga☺️
(12,264 puan) tarafından
Dahil canım dahil benim kızın da sıvı şeyleri diğer bir kaba aktarma gibi bir huyu var
☺️
(48,494 puan) tarafından
elada da var sinirlenince tabaktskileri yere dokuyo suyu yere dokuyo bal az once yapmis dudak kremi ne halde resim ekliyorum bak
(12,264 puan) tarafından
Hahahah kız yerim ben bunu ♥️♥️☺️☺️☺️maşallah kendilerine Zarar vrrmeseler sıkıntı Yok ta benim 4 çocukla zor oluyor Biraz
(48,494 puan) tarafından
bunu yapti diye kizmadim xa baska syden kızdırdı yedi azari uykusu gelmiş hic cekilmiyo o zaman gunduz uyumuyo normalde yikanmicakmis çişini yapmicakmis fenalik geldi vurup duruyo☺️sacakli ela
-Reklam-
+1 oy
(1,472 puan) tarafından

Geçen gün yine açılmıştı bu post :) benim sıpam 2 günlük çamaşır makinesinin camını patlattı burda da paylaşmıştım :D

(12,264 puan) tarafından
Offf kız nasıl yaptı onu aman çok geçmiş olsun
Nasıl yaptırdın peki caminj
(1,472 puan) tarafından
Sağol canım çekmeceden cezveyi almış camına vurunca tuz buz oldu servisi aradık 500 tlye kapağını değiştiler
+1 oy
tarafından
Büyük kızım kalıcı ruj ile yatak odasında ne kadar mobilya varsa boyamıştı küçük kizim da yemek yapıyorum diye mutfakta ne kadar bakliyat varda ortaya dökmüştü yaramazliklari hiç ama hiç bitmiyor ")
(48,494 puan) tarafından
ayso annemin aynasi gardrobun icindeydi biz kucukken yer yok diye abimle girip annemin oje ve rujlarini herseye sürmüştük☺️☺️☺️
(12,264 puan) tarafından
Abovvvvv kız nasıl temizledin ☺️☺️☺️
tarafından
Kumaştan çıkmadı da mobilyadan makyaj temizleme suyu ile çıkardım canım "))
Ikbal bunu yapmayan çocuk yoktur herhalde bebim de annemin bir tane kırmızı ruju vardı bend ehep onunla kendimi boyardım "D
+1 oy
tarafından
Kozalakcim benimki 2yasindayken kumanda firlatip gozumu morartmisti bi onu hatirliyom valla :)
(12,264 puan) tarafından
Ohaaa☺️☺️☺️hey maşallah kız nasıl denk getirdi gözüne
tarafından
Ya o donem.eline geceni atma donemiydi :)
+1 oy
tarafından
Hangisini desem kikalem alip mobilyalarimi çizmedi halimami işemedi daha  dün alığımi almıp kirmis eline yuzune halilarima duvarkara yatak örtume besige her yere surmusti bu sabah biberindaki cici bebe ve sütü yün yastik ve dösegine doktu her sabaha gözumu korkarak aciyorum Allahim bu sabah ne yapti diye aşiri hareketli ve yaramaz bir oglum var 17 aylik  bide 2 bucuk aylik bir bebegim daha var gercekten cok asiri derecede yoruluyorum :( ama elden ne gelir cani sag olsun 
(12,264 puan) tarafından
Oyy canım Benim ya kıyamam kız sana senin küçük bebek var o fırsat biliyir sen diğeri ile ilgilenir ken
Rabb'im sağlık sıhhat versin güle güle büyüt inslalah
tarafından
Amin Allah razi olsun süt vermeye oturdugum an ortadan kayboluyor o an anliyorum ki ev savas alani
+1 oy
(2,241 puan) tarafından

bak sen cadiya :Dbenim kizim da gecenlerde kuzenimin kedisini dolaba kapatti. muhtemelen kedi dolaba girdi bu da kapagini kapatti yoksa kucagina almasi mumkun degil agir:)) baktik kedi yok evin icinde aradik sesi de gelmedi cam acikti ordan mi dustu acaba diye kuzenim fenalasti ki miyavlamaya basladi oyle bulduk :D

(12,264 puan) tarafından
Hahahah kız seninkinde fena kuzenin e suikast hazırlığı yapmış resmen ☺️☺️
(2,241 puan) tarafından
yaptigi yaramazliklar bini gecti bacim :)))) fena fena
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Daha dün başıma geldi oglusum yemek odası takimin aynasini yurüteçle kırdı ama canı sagolsun artik türkiyeye gidince alcaz aynasini insallah adamlar verirler
(12,264 puan) tarafından
Amannnnn;(( kız Allah korumuş canı sağolsun hatta bir yüz bir ekmek ihtiyacı olan birine ver
0 oy
(119,127 puan) tarafından
bak daha az once koltugun tepesine tirmandi ordan cama cikti snr tam yere atliycakti tuttum beni niye tuttun diye agladi suan agliyo
(48,494 puan) tarafından
yerim onu
(12,264 puan) tarafından
Bırak ağlasın sevdos
Sen aglicana o ağlasın susar birazdan
(119,127 puan) tarafından
sustu yaa ☺☺☺
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Dün akşam elektrikte takılı olan şarjı ağzına soktu sürekli fişten çekiyorum ama dün inanılmaz felaket bir gündü unutmuşum. Kızsam da anlamıyor 
(12,264 puan) tarafından
Kız bazen herşey üst üste geliyor
Bende böyle felâket bir gün yaşadım bir keresinde
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Yaa ahahahah mincir

(12,264 puan) tarafından
Eşim elini mincirdi tabi alismamis  fırça yemeğe bildiğin dün huysuz Virjin di
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ahahaha hele yaramaz bıdığa bak:D

(12,264 puan) tarafından
Kız ben hiç duymadım böyle bir yaramazlık dokerdi ederdi de
Cisin e karpuz koymak denir ☺️
0 oy
tarafından
Benim çocuğum tezgahtan büyük kasap bıçağını alıp koşuyordu evde bıçağı elinden almaya çalıştım zaman kaciyordu kafayı yemiştim 
(12,264 puan) tarafından
Kız bizdee de aynı sorun var çok korkuyorum bıçakları hep saklıyorum
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Saymakla bitmez desemmm :D Simdi koydeyiz tabi alani bos buldu balkonda kaciyo bahceye cikiyo muslugu acip sozde bahce suluyo ama kendini daha cok suluyor gecende tuvaletin kapisini acik unutmuslar gitmis camasir makinasini calistirmis bos makina calismis sandalyeleri cekip yuksek neresi varsa her yere cikmaya calisiyo daha var da var yanii :D

(12,264 puan) tarafından
Oyyy yerim bee valla çocuklar köyde rahat ediyor biz amcamın yanına giderdik benim büyük oğlan ipi çözülmüş dana gibi akşama kadar koşturuyor du
Şehirde heryer araba orda çok rahat ediyordu
0 oy
(14,019 puan) tarafından
5 litrelik yeni aldigim yağı kompleee halıya döktü halı çöööpppp halıya mı yanayim yağa mı bilemedim 
(12,264 puan) tarafından
Offf aynısını benim oğlum yaptı bildiğin çöp oldu halı önce yıkamaya sonra çöpe gitti
(14,019 puan) tarafından
Yıkamakta paklamiyor :D
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Lütfen vurmayın melek o daha aklıda ermezki yavrum benm hata yine eşinde eline baksaydı çocuğun görürmüş

Benim oğlumda tv yi kırdı kızamadık bile hata bizde demek o an dalgınlıktan gözetleyememişiz şuan 5-6 dan başlıyo tv ler napalım aklı erse yapmazdı
(12,264 puan) tarafından
İlk defa babbasi sadece elinin üstüne çok hafif vurdu
Babası gözünden sakınır onu bende öyle
Babası korkmuş ağzına koydum u Acaba diye bir daha yapmasın diye vurmuş ki tabi hiç vurmadigimiz için çok ağladı beklemiyor du
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kardeşini kiskandigi icin her seyi yapiyor.Birde hiperaktif bir cocuk yaramazliklari çok oluyor.
(12,264 puan) tarafından
Offff canım yaaa benim  de başıma geldi kardeşini kıskanma olayı
Ama bu bizim tekne kazintisi
0 oy
tarafından
çamaşır makinasının içini oyuncakla doldurup  çalıştırdı.

Pastel.boyayi alıp evin duvarlarını boyamisti.allahtan silinir boyaydida çamaşır.suyuyla.cikardim.silindi hepsi

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 867 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Suskun_anne (1,045 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 589 göst.
0 oy
4 cevap 305 göst.

378,268 soru

11,321,885 cevap

34,767 kullanıcı

...