0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Heyy, sen anne adayı sana sesleniyorum, karnındaki miniğin ismini buldunuz mu?  :)

12 Cevaplar

0 oy
(1,086 puan) tarafından
Bugün cinsiyetini ögrendim daha bulmadım ben :)
-Reklam-
0 oy
(1,752 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Nasipse Lavin 

Anlamı da eklim ya :D 

Her şeyin üstünde, ay gibi. Temiz, saf. Güzel kokulu

(1,752 puan) tarafından
Oyy kıyamam yaa olsun canım benim kesmen ona faydalı olacak yemesi uykusu düzene girer. Sen hassasın meme konusunda biliyorum canım. Ben şimdiden diyorum 1 yaşından sonra azaltirim nasipse daha doğmamış çocuğu kestim bile :D

Ayy laplusbelle adını da bilmeden böyle dedim:)
Sorma inan gece sağa donemiyorum zaten döndüğüm de belim acayip ağrıyor sırt üstü desen yok nefes alamıyorum sola dönüyorum biraz iyi ama artık solum çürüdü valla sabaha kadar uyuyor muyum ee ben yine uyanigim diyorum. Çok şükür tabi ki sağlıkla gelsinler de razıyım diyorum. Hadi hayırlısı olsun inşallah sende sağlıkla al kucağına. Şimdi ben 2 hafta diye gün sayıyorum ♥️♥️
(2,445 puan) tarafından
Adım Seval canım ❤️❤️bende bu son 3 gündür daha çok ağırlaştim sanki uyuyamıyorum midem yanıyor.  Yastık kullanıyorum fayda etmiyor :( benim de kız öyle vallah çürüdü her yerim sanki

Ama çok şükür bu haftaları gördüm ya az kaldı ikimizin de inşallah sağ salim aliriz
İkinci sezeryan ya doktorum dedi 39 a falan bırakmam 37 38 de alırım bu ay sonunun da alır diye düşünüyorum.  Çok heyecanlıyım ❤️
Sen nasıl hissediyorsun
(1,752 puan) tarafından
Evet son ayda büyüyor ya ondan sanırım mesela benim ki ters yani kafası tam göğüs kafesimin altında bazen o kadar ağrı oluyor mi kemiğime sıkıştı herhalde diyorum
Benim de 2. Sezaryen olacak 38+5 - 39 da alırız dedi pazartesi 38 olacağım o gün gidiyorum gün için.  Ayyy inan ki heyecani çok çok başka yani durup durup aaa benim bebeğim mi olacak ? Minik elleri ayakları olacak ayy inanasim gelmiyor bu haftaya gelmek benim için Allah'ın mucizesi. Öğrendiğim ilk günden beri düşük riski erken doğum riski derken bu günlere geldik Allah'a şükür. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah Allah'ın izniyle ❤️
(2,445 puan) tarafından
Yaa canım ya☺️❤️❤️çok şükür vallah bu günlere de geldik öyle böyle derken
Beni tedirgin eden şey diyorum acaba nasıl olacak alısabilecek miyim çok soru var kafam da

Hadi doğurdum postunu sabırsızlıkla bekliyorum sonra da ben açarım inşallah ❤️❤️
(1,752 puan) tarafından
Çok şükür ya
Bende de o var ama hallederiz biz alışırız. Çevreme bakıyorum diyorum bu baktiysa başardiysa bende yaparım anneliği:D ben olduğum yerde tekim kimse de yok ne benim ailem ne eşimin. Doğumdan sonra direkt kaynanama geçeceğim toparlaninca eve geleceğim nasipse.
Ayy hadi inşallah o postları açacağız ♥️
0 oy
(932 puan) tarafından

İPEK LİNA OLCAK NASİPSE:angel:

0 oy
(8,778 puan) tarafından
Doğmadan belliydi kız olsa melinay helen erkek olursa Berk arden olacaktı Berk arden geliyor şimdi son 9 10 hafta
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Sağlıkla hayırlısıyla dogurun kavusun kızlar ben de bunu yazmak için girdim:D

tarafından
:)) sesli güldüm
(13,824 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Elif düşünüyorum kız olursa ☺️♥️
0 oy
(7,928 puan) tarafından

Karnım boş oldugu için isim derdi yok:D:D

tarafından
Oda olur :))
0 oy
(2,445 puan) tarafından

35 haftalik olduk nerdeyse henüz isim bulamadık :Deşim çok kararsız onun beğendiklerini ben beğenmiyorum o da aynı şekilde benim begendiklerimi beğenmiyor 

Ben yiğit alp , kerem,  çınar , emir düşünüyorum 

Esim Alparslan, Timuçin, :angel:

tarafından
Emir dışında hepsini beğendim.  hangsii olursa olsun uzulmeyin hepside güzel.
Ama Timuçin biraz zor ve ağır bir isim gibi.
(2,445 puan) tarafından
Aynen Timuçin ağır :) artık hangisi olursa ya bakalım sağ salim kucağıma alayim da isim kolay ❤️❤️
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben de Fatma Mevâ düşünüyorum bakalım...
0 oy
tarafından
2 ay önce doğurdum

Elisa koydum ❤
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Seyda Nur <3 Nasip olursa hayırlısı ile ☺

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 496 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (373 puan) tarafından soruldu
0 oy