0 oy
615 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından

Kizlar selam 

Kizlar ben evi terk etmek istiyorum 3 kızım var eşimle tartisdik her gün kavga 
Kızım kardesiyle oynarken 1 yaşındaki kardeşi dusdu beşikden bende salonda çayları falan kaldiriyordum eşim icerde inistada vidyolara bakıyordu gitdim odaya bebek agliyordu eşim kucağına almış bende dedim nolduu ? Bir yeri ezildimi ? Bana sinirlendi tokat vurdu ağzımaa sen nerdesin diye sonra tartisdik artık tak etdi her zaman ağzına geleni söylüyor bana sen kanbursun ağzına *** olsun suratına sçıyım özür dilerim söylediklerim için ama artık bu lafları kaldırmak istemiyorum zaten diyor ki yabancı yerden geldi istediyi vakit gidemez kizlar darıca kocaelide kadın sığınma evi varmı? Gitsem nasıl bir yer ihdiyaclarimizi karsilarlarmi? 3 cocuklaaa
Ben her şeyi aff ediyorum 1 gün sonra belkide bu yüzden kolay kırıyorlar beni (((
Gitmeyede korkuyorum nasıl yapacağım ((
Diyor ben isden geldim beni dinlenir falan filan peki ben nasıl bakıyorum 3 çocuğa ? Bazen bazı şeyler zoruma gidiyor artik

10 Cevaplar

+2 oy
(6,516 puan) tarafından
Yahu yokmu onun o sıcan ağzını asvalta sürtecek bir aile ferdin tövbe estağfurullah tövbe

Bacım seni yumuşak buluyor indir kades uygulamasini bas bir tuşa görsün kim sıçıyor kim sıvıyor 
(2 puan) tarafından
Aileme soylemiyorum şimdiye kadar soylemedim istemedim kötü tanisinlar annesine söyliyorum altdan al diyor babasına desen umrunda deyil
İyi baba iyi eş oluyor bazen ama bazen sinirlenip ne konusdugunu bilmez bende saydiriyorum ama ireli gitmeden ama anlamadığım şey bir eş karisina nasıl öyle sözler der ben kıyamam yaa kıyamam((( nasıl olsa unutuyor tartisdikmizi  iki gülerim dışarı götürürüm unutur
(6,516 puan) tarafından
Onun burnunun bir sürmesi lazım sizsizligi bı tatmasi lazım onu her an bırakıp gidebileceğini bilmesi lazım
Almış seni avucuna kusura bakma agzinada sı..** gitmez diyor
Kendine gel bacım gururunu ezdirme sakın
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kadın sığınma olmasa bile başka ile gönderir korkma ama nasıl olur bilmiyorum 6 ay kalabiliyrosun diye biliyorum ama sonra ne oluyor valla bilgim yok canım zatn sevgi evlerinin yerlerini kimse bilmiyor gizli tutuluyor yerleri sen karakola Git anlat onlar yardımcı olur
0 oy
(1,138 puan) tarafından
En yakın polis karakoluna git eşim şiddet uyguluyor de.

Onlar darp raporu alıp yerlestiriyorlar.ben bekarken gitmiştim.o zamanlar girdiğim gibi iç çamaşırından tut pede kadar verdiler kıyafet verdiler.

Çocuklu olan hamile olan kadınlar da vardı.

6 ay kalıyorsun sonra bı 6 ay daha uzatılıyor diye biliyorum.bazi kızlar vardı duracaz devlet çıkarken ev tutup kirasını ödüyor içini dayiyip döşüyor ise yerlestiriyor diyorlardı.

Elbet sokağa atmazlar birçok ta destekleri olur inşallah 
(2 puan) tarafından
Şiddet dediyim sadece ağzıma vurdu iz falan yok
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim bilgin için
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Önce ailene söyleyeceksin bi sana söylediklerinin 5 katını babandan abinden duyacak 2 tokatta onlardan yiyecek sonra adam olmazsa git. Ama ailem iyi bilsin diye diye adamın af edersin g.tnü kaldırmışsın nasılsa napsamda gitmiyor diyerek. Ailen varken sen niye kadın sığınmaya gidiyorsun ki
(2 puan) tarafından
Babama desem çık gel evim açık her zaman der abimde aynı ama tartisdik ya hemen evi terk etmek istiyorum eşimin haberi olmadan gelipde bizi görmeyince o korkuyu hiss etsin istiyorum ama korkuyorum nasıl yaparım diye
Çok haklısın her zaman gideceyim diyorum hiç oralı olmuyor
(5,804 puan) tarafından
Bence git babanla ve abinle konuş herşeyi anlat hep alttan aldığını ama artık kaldıramadığını söyle onlar konuşsunlar gitmenle çözülmez ona baban ve abinin ağır konuşmasıyla çözülür tecrübeyle sabit bak benim ablamın eşi öyle 1 hata yaptı babamın 15 dklık konuşması yetti. Bir düzeldi pir düzeldi
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Senin isteğine göre goturmuyorlar canım şans eseri gidicegin yer
(2 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım canım
(1,056 puan) tarafından
Karakola gidiyorsun yaa polis seni aliyor hangi ilde cocuklu anneye boş odalı yer varsa seni oraya goturuyor örnek vereyim muglaya götürdü orda 1 ay kaliyon esas uzun vadeli gideceğin yerde 6,9,1yil enfazla atama yapacağın yerde başka il olucak
(2 puan) tarafından
Canım ama polis gelip eşime bir seyler soylemez dimi?
(1,056 puan) tarafından
Asla söylemez herşeyin gizli olucak
0 oy
(1,056 puan) tarafından
İlk gideceğin yerde 1ay kalıyorsun ikinci atama yerde 6 9 en fazla 1yil kalma süresi oda cocuklu anneler için bu sure canım 
(2 puan) tarafından
Anladım canim
(1,056 puan) tarafından
Hakkında herşey hayırlısı olsun canım çocuklarına çok fazla dikkat et orada iyi bir yer değil tâbi sansada kalmış iyi insanlarada denk gelebilirsin her ilde çeşit çeşit insanlar var canım
(2 puan) tarafından
Allah razı olsun canim belki aileme söylerim bakacağım duruma
(1,056 puan) tarafından
Karar senin canım başımızdan geçti benim değil çok yakınımın birde ailemizde polis var ordanda bilgimiz var
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(986 puan) tarafından
Aileni ara gelip alsınlar seni,sahipsiz olmadığını ve çaresiz olmadığında bilsin.baban varsa abin, kardesin.gelip bir gorunsunler.ne zamana kadar aileden saklayacaksin.cocuklarini peşinden sürükleme ailenin yanına git.

Kolay kolayda aff etme sakın.butun ailesini toplayıp getirip özür dilemeden, söz vermeden geri dönme.
(2 puan) tarafından
Şimdide geldi yanağımı sıkdı kumandayla yüzüme vurup gitdi tvyi kapatdi kalk yat diyor
 hiç pişman olmuyor  bir hafta sonu dışarı götürüyor onlada beni tehdit ediyor götürmeyecegim köpek gibi evde kalacaksın falan filan ((
(986 puan) tarafından
Allah merhamet versin ne diyim,ona Bir bedel odetmelisin,ailen varsa mutlaka haber ver hiç degilse biletini alsınlar, yarın bin taksiye.otubuse bin.esine haber vermeden çık git.bak nasıl etekleri tutuşur.senden ricam bu olanlara daha fazla katlanma:(
(2 puan) tarafından
Artık aff etmeyeceğim çocuklarım babasız kalamiyorlar diye üzülüyorum ama onlarda alışır zamanla ((uçağa binmem lazım zanim ailem yakın olsaydı zaten sabahına giderdim
(986 puan) tarafından
Kupen,yüzüğün çeyrek neyin varsa bozdur öylede gidebilirsin,ama en mantıklısı ailene gitmen. merak etme uçakta küçük çocuğu bebeği olanlara çok yardımcı oluyorlar.
(2 puan) tarafından
Yarın aynı şeyleri duyarsam gercekden aileme söyleyeceğimi ( yarın ola hayr ola insAllah
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Direk yarın aileni ara yanlız kalınca.bir bir anlat.onlar senin ailen.once bak bakalım arkandalar mi tepkileri ne.eger gel diyorlarsa ses etmeden hemencecik bir valiz yap bas git.oldu ki arkanda durmadılar o zaman hangi karakola gidersen git şikayetçi olduğun anda seni sığınmaya yerlestirirler.ihtiyqci karşılıyorlar diye biliyorum ama orada kalimda sınırlı.bir de ne kadar doğru yanlış bilemem çok kalabalik olduğu vs aoyleniyor ama hiç gitmedim.o ilde yoksa da hemen ekip aracı ile başka.ile götürürler asla seni birkamz polis ortada
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim bilgin için yarın duruma bakacağım insAllah .
0 oy
tarafından
Sen doğru ol eğri belasını bulur derler bacım yoldan şaşma sana kapılar açılır zaten niye bilmem hep kalbimizdeki Bi yerde o korku yüzünden cesur davranamıyoruz sebebi bilinmedik Bi ürperti 
(2 puan) tarafından
Aynen canım cok doğru ben utanıyorum her kesle konuşmaya cekingenim dışarı yalnız çıkmam belkide bunlar yüzünden şimdi bu durumdayım diyirum gitsem 3 kız çocuklarıyla ne yapacağım komşular ne der falan düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 296 göst.
0 oy
22 cevap 887 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 769 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 487 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu