0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Bilgi almak istiyorum kızlar kimileri çocuğunu alıp yurda veriyor diyorlar kimileri yanında kalıyorseninle birlikte diyorlar telefonda yasak diyorlar nasıl bir yer bilgisi olan söyleyin lütfen bıktım çünkü artık bunlardan bir kızım var karnımda bebeğim doğduktan sonra olacakları şimdiden biliyorum

9 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Postun uste ciksin bilgim yok kuzum
(1,465 puan) tarafından
İnşallah cnm teşekkür ederim yine de
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum inşallah bilen birisi çıkar 
(1,465 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
tarafından
İnşallah bilen birilerini bulursun
(1,465 puan) tarafından
İnşallah cnm öyle ihtiyacım varki bu bilgiye çocuklarımdan ayrı da kalmak istemiyorum annesizliği çok iyi bildiğim için evlatlarımda bu duyguyu tatsın istemem
tarafından
Allah'ım derdine çare olsun şu mübarek günde :(
(1,465 puan) tarafından
Amin ecmain inşallah cnm
0 oy
(615 puan) tarafından
Sosyal hizmetlere başvuruyorsun canım. Mor çatıya da müracaat edebilirsin. Bi belge istemiyorlar zaten. Çocuğunu senden almıyorlar diye biliyorum. Arayıp net bilgi de alabilirsin. En fazla 6 ay kalınabiliyor diye biliyorum. Ama uzmanlar sana orda hep yardımcı oluyorlar. 6 ayın sonunda kendi hayatını kurman için hep destek oluyorlar. İllere göre kadın sığınma evlerinin de kalitesinin değiştiğini duymuştum. Bi ara arkadaşım çok düşünüyordu bende ondan biliyorum bu bilgileri. 
(1,465 puan) tarafından
Ćok teşekkür ederim cnm mor ev ve kadın sıģınma arasında bi fark varmı
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun insallahh benimde bilgim yok bilen çıkar belki
(1,465 puan) tarafından
Bi arkadaş bilgi verdi sağolsun bakalım bir kaç kişiden de net bilgi alabilirsem düşünüyorum çünkü babamın evide haram bana üvey annem yüzünden
(15,823 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun şu mübarek günde bı çıkış yolu bulursun insallahh
(1,465 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Telefon yasak kolye kupe hersey yasak sigara ıcmek sattlerı var dısında herkez neredeyse orada olmak zorundasın esortman takımın dısında gogsu acık dekorte tarzı yasak telefon konusması gorevliler eslıgınde hoparlor ile yapılıyor cocugun yanında oluyor diye bılıyorm net bilgim yok canım cıkarsan birdaha giremezsin bıde sureklı yerleri degısıyor 
(1,465 puan) tarafından
Hadi ya ne kaldı ki ceza evimi burası takıların yasak olduğu da saçma geldi eşorfman mantıklı açık giyinmemekte anlarım ama bi cezaevinden çıkıp başka bir cezaevine giriyor gibi insan
(4,061 puan) tarafından
Aynen benim arkadasım gıtmıstı ceza evi bundan iyidir dedi aşırı disiplin var dwdı6kız bir hafta zor dayandı
(1,465 puan) tarafından
Haksızlık ama bu sonuçta kocadan kaçıp oraya sıģınıyorsun ve karşılıģı bu olmamalı
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım ama ıste kurallar katı cıktık tan sonrada yerını diyemiyorsun dedıgı. An mahkemeye veriliyor
0 oy
(66 puan) tarafından
Bebek sana muhtaç olduğu için senin yanında kalıyo ama kadın sığınma evlerindr en fazla 2 sene kalabiliyosn
(1,465 puan) tarafından
2 sene olsa iyi yine ama bnm sadece bebeğim değil kızımda var bebekte daha henüz doğmuş değil
(66 puan) tarafından
Aileniz arkanızda değilmi neden sığınma evi kendinizle götürdüğünüz için mecburen kimseye bilgi de vermiyolar zatn bu nikahlı eşin olsa bile nerde olduğunuz nasıl olduğunuz kimseye söylenmiyo devlet tarafından çocuklarda sizinle kalıyo
(1,465 puan) tarafından
Babam her türlü arkamda ama üvey annem zor abime kardeşime halen neler ćektiriyor babam bile baş edemiyor onla şaştı kaldı adam üçüncü evliliği diye boşayamıyor kaldı başıma boşarsam hem namustur hemde adımız çıkacak diye katlanıyor o da ne yapsınbnde sebep olmak istemiyorum bnm yüzümden ters düşmelerini istemiyorum
(66 puan) tarafından
Hiç yoktan kardeşlerinizle size ayrı ev açma şansı varsa öyle yapın sığınma evine gitmek çare değil allah yardımcın olsun
0 oy
(119,338 puan) tarafından
post ciksin bilgim yok
(1,465 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun

(1,465 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm

İlgili sorular

0 oy