0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (1,096 puan) tarafından
Kızıma ilk basta molfix kullandım koktugu icin baby turco kullandım sonra oda cok sızdırdı. Bimin bezine geçtim. Ikk baslarda baya güzeldi ama şu son 2 paket tam bi faciaaa hem koku hem sızdırma . Bebegime de yenidogan bim marka aldim ama heem kalitesiz duruyo hemde cok küçük geldi gözüme sizce hangi bezi almalıyım??

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben ilk doğduğunda prima kullanmıştım canım ilk aylarda sonra değiştirdim her bezi denedim ama molfix pişik yaptı kızıma gerisi memnun kaldım sleepy de çok güzel onu al istersen
-Reklam-
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Molfix nasıl koku yaptı orasını anlamadim 
tarafından
Eğitmen keşke o kadar almasaydın umarım sizde sorun olmaz ama benim kızıma hiç iyi gelmedi pişik oldu yavrum mahf olmuştu
(8,936 puan) tarafından
Aman doğumdan sonra az masraf olsun vs diye herseyini stoklarını bile önceden yaptık ayy ne bileyim ben böyle olacagini herkes en iyisi o sizdirma pisik yapmaz demişti ayy moralim.bozuldu gece gece yaa şuan oturdum bez dolabına bakıyorum:(((
tarafından
İnşallah sizde sorun olmaz canım üzülme iyi yapmışsın ama bende öyle bir aylik falan aldım sonra da pişman oldum iş işten geçti artık kendime kullandım onları yine geri primaya geçtim o çok iyiydi hiç bir sorun olmadı ilk aylarda hep prima kullandim
(3,084 puan) tarafından
Üzülme mesela ben 15 ay sleepy kullandım ama son aylar acayip koku yapıyordu öyle böyle değil sabahları resmen çiş kokusu pijamasina sinmiş oluyordu her gece pijama değiştiriyordum. Molfix pure and soft a gectim çok memnunum bizde pişik yapmadı ne koku ne sizdirma.
(8,936 puan) tarafından
Şansımıza artık bakalım bekleyip gorcez nolcagini ne yapacagini
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben kızımda 1 buçuk yasa kadr prima Premium çare kullandım sonra molfix kullanıyorum simdi ikinci bebek olcak onada aynı yapicaz prima hem kalite olarak hemde sızdırma ve pişik konusunda mükemmel ben çok memnunum yani tavsiye ederim ama pahalı fiyat olarak 
0 oy
(440 puan) tarafından
Prima premium care doğduğundan beri kullanıyoruz 13 aylık olucak ne sızdırma ne de pişik oldu.
(440 puan) tarafından
Uygulamada yüklüyorum.
0 oy
(802 puan) tarafından
ilk dogdugundqn beri molfix kullaniyorum suqn 33 aylik hala molfix cok memnunum ikinciye gebeyim onuda molfix aldim diğerlerinden hoc memnun kalmadim 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ben bebem natural ve önlem kullanıyorum canım kalıp olarak genişler tavsiye ederim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ucuz istersen babyturxo ama cok cisi sizdirir sık degistirmen lazim.

Şokun bezi güzel arkadasim kullaniyor.

Bütcen varsa goon sarı paket kesinlikle mukemmel bir bez. Ne cis ne kaka sizdirmiyo gece se gunduzde

Goon mavi paketide güzel ama gece cok su icen bebekse sizidiryomus

Sleepy bionaturalde güzel . 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Baby turco kullanıyorum hiç sızdırma yapmadi inceliği lastik izi çıkmaması benim için +

Minies migros markası ve a101 marka bez bunlardan da memnun kalmıştım 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Koku olayına şaşırdım . Gerçi her bebeğe her bez yaramıyor. Prima ile başladık pişik olunca molfixe geçtik. 15 aylığız, çok şükür bir sorun yaşamadık. 

Acaba tarihi mi geçmişti bezlerin?  Ben bezlerinden de ıslak mendiklerinden de çok memnunum hep stokluyorum.
0 oy
tarafından
Kesinlikle pampers ya da Prima. 
0 oy
(243 puan) tarafından
A101 bezi cnm
0 oy
tarafından
Goon çok memnunum. Prima kadar kaliteli ondan çok ucuz. Primadan geçtim bu arada. Sızdırma taşma vs asla yok. Ve pişikte olmadık biz. 
0 oy
(1,747 puan) tarafından
Önlemden çok memnunum bezi geniş olsa bile sızdırmıyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
23 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde htchyl (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
7 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
2 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulnazyilmaz (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu

380,178 soru

11,381,337 cevap

34,874 kullanıcı

...