0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 29 haftalık hamileyim bebeğimin bütün eksiklerini aldım sadece anne yani besigim kaldı onu da şimdiye kadar alacaktım ama 3 ay öncesinden eltim ben sana onu hediye almak istiyorum dedi bekledim istediğim modeli sormuştu gösterdim oda tamam dedi kaldı bu zamana kadar almadı bana sorduğu zamanlar fiyati 600 tl falandı şimdi 1100 1200 falan oldu dünde bana geri ben sana parasını vereyim sen istediğini al dedi söylemesi ayıp 1000 tl gonderdi şimdi ben üzerini tamamlayacağım alacağım derken başka istediğim model indirime girdi onu almaya niyetlendim pazara kadar indirimi var şimdi de kayinvalidem ben başka modeller beğendim biraz bekle eksiğini ben tamamlarım diyor onu kırmak istemiyorum ama onu da beklersem hem bunun indirimi gidecek hemde yine bir dünya zam gelecek doğuma da 2 ay falan kaldı kafamı karıştırdı iyice siz olsanız ne yapardınız 

8 Cevaplar

0 oy
(11,257 puan) tarafından
Al canim al bunlar son dakikaya bırakılacak işler değil bizim kaynana da alırız nolcak diye diye ben bütün eksiğini tamaadiktan sonra aldi 1 2 bisi sen bosver milleti
(39 puan) tarafından
Ya bende öyle düşünüyorum ve benimnyatak odam o kadar küçük kendi eşyalarım da çok büyük besigi koymak için 90 100 cm lik yerim var ve benim kendi ailem de şehir dışında yaşıyor oraya gidip gelirim diye park yatak istiyorum götürürüm katlanıyor falan diye e benim yatak odama uyacak ölçü de özel ölçü normalde fiyatı 2500 şuan 1900a düştü daha üstüne ben 900 koyup alacağım beklersem de 2500 olacak geri beklememek daha mantıklı galiba
(11,257 puan) tarafından
1 gün bile o kadar fark edjyor ki bisi alirken
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kayınvaliden mi kullanacak sanki sen gönlüne hangisi güzel gidiyorsa onu al atıyorum 1500 oldu diyelim bekledin de sonra ben o kadar veremem düşük model bakalım derse nolcak 
(39 puan) tarafından
Başka modeller bakalım daha güzelini bulabiliriz bulamazsak da senin dediğini alırız dedi indirimi bitecek diyorum üstünü ben tamamlarım diyor tamamlanmasına tamamlar da ben hadi gidip alalım dediğimde tamam hadi diye aninda bulacak mı parayı o muamma :)
(1,022 puan) tarafından
İşte yani  istiyorsan ara ben o modele aklım çok yattı onu almak istiyorum daha güzelini bulsak bile aklım bunda kalacak içime sinen olsun hem doğumda az kaldı bir an önce almak istiyorum de
0 oy
tarafından
Sende öyle söyle anne indirime girmişken alsak daha iyi olur de 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Söyle sende ben bı tane beğendim onu Alicam diye. Ben hiç bişey için karistirmadim. O kendi bebek çeyizi yaptı. Bu arada yatağı 3 aylık hamileyken indirimden aldım 900 TL . Şuan 2500 olmuş. Doğum yapalı 5 ay oldu.
(39 puan) tarafından
Aynen tam olarak öyle odasını aldım arabasını aldım ne bilim kıyafetleri biberon vs herseyi ben kendi beğendiğimi istediğimi aldım sadece anne yani besigim kaldı eksik onu da birlikte alalım diyor beklemek de istemiyorum
(1,103 puan) tarafından
İndirimi kaciramam de al bence
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Sen al kayınvaliden para verince aldım dersin :D parayı da alırsın :)
(3,730 puan) tarafından
Kaynanan kendi beğendiğini aldırmak için mi böyle diyor yoksa parası yok diye mi ilk dediğimi yap o zaman sen şimdi al kaldır o parasını verince aldım dersin
(39 puan) tarafından
Şimdi ben bir model beğendim onu alacağım diye güzelmiş falan dedi oda bugün e bebeğe gitmiş çok güzel yeni modeller gelmiş acele etme başka modellere de bakalım dedi bende dedim indirimi kaçacak bunun kaçsın birsey olmaz belki daha güzellerini buluruz bulamazsak yine diğerini alırız eksik kalan kısmını ben tamamlarım dedi :) bu kadar
(3,730 puan) tarafından
Peki daha güzelini görürsen içinde kalır mı keşke almasaydım der misin sende
(39 puan) tarafından
Ya benim için boyu ve pratikligi önemli aslında boyu küçük olup katlanıp şehirler arası taşıyor olmam önemli
(3,730 puan) tarafından
Kesinlikle bende park beşik aldım mesela gören hmm güzelmiş falan diyor burun kıvırıyolar gibi biraz ama ben aşırı memnunum tek elimle kaldırıp altını alıyorum mesela yazın tatile giderken hop topladık attık bagaja gidince açtık bebeğimiz rahat rahat uyudu ki çok yerini yadırgayan bi çocuk kendi yatağı olduğu için hiç zorluk çıkarmadı
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Sen söyle anne ben aldım diye beğendiğim model indirimdeydi kaçırmak istemedim dersin büyük eşyalarda ben kimseye aldırmıyorum suan siz elbise kıyafet alın sadece dedim bebeğimin herseyini kendim almak istedim
(39 puan) tarafından
Ya aslında bende öyle yaptım şimdiye kadar hicbirseyini kimseye aldırmadım ne kendi aileme ne eşimin ailesine her şeyi eşimle ben aldık onlar ufak tefek kıyafet vs vs aldılar işte beğendikce şimdi de içinde kalmış bende ortak olmak istiyorum diyor aman ne zormuş ya :)
0 oy
(981 puan) tarafından
Bekleme al sen
0 oy
(712 puan) tarafından

O da bi değişik miş, hani kaynana anne fark etmez ben bisey beğeniyorum o da diyor ben başka beğendim onu alalım. Ne alaka?? :D  hadi derler kızım bak bunlar daha kullanışlı olur veya daha kaliteli olur gel beraber bakalım fln neyse ama ne bilem. Anneler asıl hamile olandan daha telaşlı onu alcam bunu alcam diye heycan yapıyorlar. 

(39 puan) tarafından
Aynen vallahi sorma bütün eksiklerini tek başıma aldım kimseye sormadan etmeden buna kendini dahil etmek istiyoru galiba :))
(712 puan) tarafından
Yaani dee :))  bize kayinvalidemler ozmnlar 1500 tl vermişler di beşik ve araba parası, onlar bizden olsun diye biz tabii kendimize uygun olanı seçtik ve üzerine de ekledik :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 382 göst.
9 Eylül 2019 Diğer kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Nehire burcu (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
11 cevap 182 göst.

379,746 soru