0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,540 puan) tarafından
Emar cekildi kizim 2 bucuk yasinda. Sonucu 6 saat e anca cikar dedikleri icin bizde ciktik eve geldik simdi. Sonucu e nabiz dan görebiliyor muşuz. Pazartesi cocuk dr una randevu alsam onlar anlar mi. Kim bakar anlar sonuctan. 

1 cevap

0 oy
tarafından
Anlar ama ilaç yazmaz ve isteyen doktora git der bir anlamı kalmaz yani kendi doktoruna randevu al öyle git
tarafından
Kendi doktoru derken emarı isteyen dr anlamında yazdım
(1,540 puan) tarafından
Anladim canim. Ama o doktora persebe gunu falan var randevu. O yuzden pazartesiye baska dr a almak durumun da kaldim ama yaa
(1,540 puan) tarafından
Bisey daha sorcam. Ben devlet hastahanesine gitmistim bugun. O emari isteyen dr.
Pazartesi gunu randevusuz gitsem kayit açarlar mi acaba o dr icin. 10 gunu gecmemis oluyor. 3.gun
tarafından
Doktor ordaysa verirler tabi ama ordq değilse başka dra gerek yok bence çünkü ilaç falan yazmaz
(1,540 puan) tarafından
Mr sonucu cikri e nabizdan baktim. Cok sukur sonuc normal yaziyor canm. Pazartesi gostericem dr tekrar. Kan sonuclarinin yarisı daha cikmis onlari da gosteririm hem. O gune kadar yine tam rahat olmus olmicak icim. Pazartesi icin baska dr aldim randevuyu. Ama oncesinde araya girebilmek icin sonuclara o doktor icin sıra isticem umarim veriler. Bi boslukta arada girmeye calisirim. Vermezlerse diger doktora giderim aerik en azindan icimi rahatlatan bisey desinler de
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nisakaoz (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
7 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Buse0502 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 33 göst.

379,812 soru

11,369,420 cevap

34,852 kullanıcı

...