0 oy
905 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar uyurken inliyorum bunu bana baya kişi söyledi gerçekten çok utanıyorum, misafirliğe yatıya gidemiyorum utancımdan ne yapacam bilmiyorum, eşim de kaç kere bana dedi çok utandım hastayım dedim ama işte hergün hergün hasta olunmaz ki bi insan, tedavisi falan varmıdır acaba lütfen yardımcı olun, 

13 Cevaplar

+1 oy
(2,908 puan) tarafından
Utanılacak durum yok canım 

Bilerek değil

İstem dışı yapıyorsun

Hastaneye git Danış belki altında başka neden vardır

Asla utanma  

Bunu yanlış algılayıp sana söyleyen utansın 
(139 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum. Gidecem inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya kötüymüş rüya falan mı görüyorsun peki
(139 puan) tarafından
Yok yani hatırlamıyorum, bayada sesli bi şekilde inliyormuşum, kuzenim Dün gece yanımda uyudu az önce bana söyledi çok utandım
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Nasil yanj kiz 
(139 puan) tarafından
Bildiğin inleme sesi, hasta olursun ya hani işte öyle
0 oy
(749 puan) tarafından
Bu bana da oluyor sebebini bilmiyorum ya
(139 puan) tarafından
Çok utanıyorum bn:(
(749 puan) tarafından
Ben de sebebi ne acaba beynimiz uyumuyor ondan sanirim inlemek diyince ih mih sesler millet cinsellik anlayacak öyle bir ses değil
(139 puan) tarafından
Yani kaç kişi ima etti ama eşim dedi sanki bi yerin ağrıyormuş gibi oluyor
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Bende konuşuyorum. Stresli zamanlarda daha çok oluyor bir de yer değiştirince. Başka yerde uyuma bacı sen :D
(139 puan) tarafından
İnlemeyi yanlış yere çekenlerden biride siz oldunuz, eşim dedi ki sanki hastasın bi yerin ağrıyormuş gibi ses çıkıyor
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Canım nie utanıosun ki horul horul horlayanlar var o daha kötü ben utanılacak bişi görmedim mesela bnde dişlerimi çok sıkarım eşim farketmio ama sabah uyanınca dişlerim agrıo ondan anlıyorum bnmkininde vardr sebebi ama bilmiom bnde
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bnm erkek kardeşim de öyle canım. Uyku bozukluğu diye bı bölüm açılmış oraya gidebilirsin 
0 oy
(441 puan) tarafından
Tedavisi var canım nöroloji doktorları ilgileniyor bu durum ile.
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm ya ben hamileyken çok kilo almıştım çok horluyordum eşim Bi kaç kere demişti çok utanmıştım ama senin durumun farklı bence psikoloğa görün en lazım 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
KBB ye git cnmm ses tellerine bakılsın annemin ameliyattan sonra felç kaldı asiri sesli horlamasi var ve geçmiyor. Ayrıca bir doktor buldum İstanbul da hem özel kliniği var hemde devlette çalışıyor mesleğinde baya iyi. Ayak üstü geçici ses teli botoksu da yapıyormuş yenileniyor ama belli bir süre sonra. Utanikxak bişi yok 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Annemde öyle hatta çığlık atar bazan geçen baya korkuttu beni inleme sesiyle uyandım hemen uyandırdım kızım işte hep böyle oluyorum dedi bol bol dua oku canim annem öyle yapıyor 
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Senin kişi utanılacak bir şey değil ki 

Ben bugün eltim görümcem kuzenimin yanında istemsiz pirtladim gaz çıkardım gülerken hala düşünüyorum yerin dibine girdim l:'(

0 oy
(115 puan) tarafından
Yani ben de çok yorgunken hastayken uykusuz kaldığımda falan inlerim ama bunda utancak ne var ki insanız yani uyku hali hem hiç de utanmam valla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 550 göst.
0 oy
10 cevap 544 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,208 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.

381,362 soru