0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (29 puan) tarafından
Acım dinmiyor dinmeyecek...28 haftalık doğum yaptım bebeğimi kaybettim doğduğu gün.Deprem günü.2 gündür yatışım vardı hastanede suyum geliyordu.33 gün olacak.40 im çıkınca korunma diyorum içimden risk almak istemiyorum bu sefer vücudun dinlensin diyorum.Cigerim yanıyor...Öyle güzeldi ki bebeğim...Her bebek güzel her bebek öyle masum ki...Dikişlerim dıştan tertemiz en son 20 gün önce gitmiştim doktora 40 çıkınca da gideceğim iç dikişlerde de normal ağrı var

3 Cevaplar

0 oy
(384 puan) tarafından
Canim oncelikle basin sagolsun insalah yine olur rabbim kucagini bos bırakmasın ama 6 7 ay korun dikisler dinlensin iyiles biraz esin geri çekilmeye korunabiliyosa korunsun
(29 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolasın.Prezervatifle korunduk 2 buçuk sene kadar bir oğlum var 3 yaşında.O bile kardeş fikrine alışmıştı yavrum...En az dediğin ay kadar korun dedi bana da hemşire.Eşimde o süre olsun istiyor benim zorluk cekmemi riske girmemi istemiyor saçmalama göze alamayiz diyor tabi.İçim yanıyor işte bazen daha erken olur mu acaba diyorum yine.Hayırlısi olsun bu zor dönemde bunu çok iyi anladım.İnsanin içi yanıyor işte elimde degil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah'tan herzaman hayırlısını dile canım benim 

Evet çok zor rabbim kucağını boş bırakmasın ama biraz daha dinlenmelisin vücudun toparlansin çok değil bı kav ay
(29 puan) tarafından
Haklısın...Bu donemdebunu zaten inan çok iyi anladım İşte dayanamıyorum bazen üzülüp
tarafından
Çok zor evet yani ne hissettiğini ben anlaymam tahmin bile edemem ben sadece çok üzgün olduğumu soyleyebilirim
(29 puan) tarafından
Dua et suan bana Rabbim hayirla nasıl etsin
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Başın sağolsun canım. Melek oldu yavrum öyle düşün. Cennette seni babasını bekleyecek. Acele etme kendine yazık edersin. Dikişlerin iyice toplasın. İç dış yaraların iyileşsin. Zorlama kendini. İnşallah bir sene sonra burda cinsiyet muhabbeti yaparız oğlun olacak kızın olacak diye. Zaman zaten su gibi akıp gidiyo. Bakarsın kucağında. Bi bakarsın koşuyor. Bi bakarsın koca adam olmuş. 
(29 puan) tarafından
Allah razı olsun.Ne güzel yazmissin...Bu posta gelip inşallah o günler gelirse yazacağım sana.Amin binlerce kez....İnşallah..En erken yaz gibi olması daha sağlıklı sanırım.İnsan o boşluğa dayanamıyor da sabretmeyi öğreniyor belki de.Çok özlüyorum hareketlerini herşeyini.Zaman bize de su gibi aksın insallah

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 377 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 203 göst.
0 oy
10 cevap 319 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 466 göst.
13 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemiray (568 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı

...