0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (875 puan) tarafından
kaynımın kınası vardı neyse iyi hoş kaynanam dedi ki hani bizim gelinle fotoğrafımızı çeker misin tamam dedim Allahım ondan sonra herkes başladı bizi çek bir de benim telefonumdan ya kodlar vallahi bir değil iki değil resmen 20 kişinin birbirleriyle ayrı ayrı fotoğraflarını çektim diyorum ki sancım var bu son hop ordan biri koşuyor bizi de çek bizi de aşırı sinirlendim oğlum durmuyor ayaklarım ağrıdı topuklu ayakkabı yüzünden bir de fotoğraf şeyiyle uğraştım güzel gün diye de kalp kırmak istemedim ama ne kadar düşüncesizler ya herkesin ortak tanıdığı birime attım bütün fotoğrafları sorarlarsa o kişiye atıp sildim ondan isteyin diyecem haksız mıyım ya siz söyleyin düşüncesizlik bencillik değil mi 

7 Cevaplar

+1 oy
(5,108 puan) tarafından
Hamile misin bana fazla abarttın gibi geldi kaç dk sürmüş olabilir ki
(875 puan) tarafından
yemin ederim rahat yarım saat sürdü ayaklarım topuklu ayakkabı içinde mahvoldu oğlum kucağımdan kendini atmaya çalışıyor sence abartıyor muyum
(5,108 puan) tarafından
Gerçekten yarım saat sürdüyse haklısın yakınlarda bir stüdyoya gidip çektirselermiş
(875 puan) tarafından
ya diyorum alın telefonumu benim telefonumdan başkası çeksin diyorum hiiiç resmen 20 kişi duymamazlıktan geldi en son eşim sinirlendi de öyle durdular
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Nie dugunde bir teli olan sen miydin
(875 puan) tarafından
hayır benim iphone diye çektirdiler fenalık geldi
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Abartı olmuş evet

Çocuğum durmuyor diyip uzaklassaydin keşke 
(875 puan) tarafından
kız vallahi anlamadılar dur dur bizi de çek öyle diye diye mahvoldum
0 oy
tarafından

Bazı şeyleri çok abartmamak lazım ama sanırım hamilesin hormonların tavan yapmıştır çok iyi anlıyorum seni:D

tarafından
Aradığım yorum hamileyken insan gerçekten çok alıngan ve atarlı oluyor ya
tarafından
Evet ben herşeye ağlıyordum hamileyken:D
tarafından
Ayyy bnde öyle mutlu da olsam ağlıyordum bir de bebeğim kızdı sabaha kadar ağlardım kızımı nasıl evlendirecem ben kızımsız napacam diye halbuki daha karnımda minicik bir şeydi şimdi 1 yaşında yine kızımı evlendirmeyecem diyorum herkes alay ediyor bnle
tarafından
Ayyy sen ben olabilirsin yaa benimde kızım var aynı düşünceler bendede var
tarafından
Aynn öyle vallahi bir de biri kızını oğluma ver dediği zaman ben çok sinirleniyorum ama eşim diyor ki sizi sıraya aldım kızım büyüdüğünde sizi sıraya koyacam kızık hanginizi isterse ona verecem :) öyle deyince millet biz vazgeçtik o zaman diyor :) ama benim ağzımdan hayatta öyle bir şey çıkmaz :)
0 oy
tarafından
Nasıl oldun cnm sen iyimisin 
(875 puan) tarafından
iyiyim pazartesi kürtaj var hala bir kanama bir şey olmadı ilaçlara rağmen
0 oy
(5,412 puan) tarafından
Haklısın herkesin sana çektirmesi birde senin telinden cektirmesi hoş olmamış herkes kemdi telefonundan çeksin deyip cekikseydin 

Bide kucağında çocukla 
(875 puan) tarafından
ya dedim hani gerekirse aşın telefonumu siz çekin kendinizi diye dur dur bizi de çek diye diye öyle gitti
0 oy
(5,758 puan) tarafından
fotoğrafları ücretli atarım deseydin anlarlardı belki 

bencede iyi yapmış sın hepsi ile tek tek uğraşma 
(875 puan) tarafından
yani güzel gün kimsenin kalbi kırılmasın diye bir şey demedim ama keşke deseymişim diyorum
(5,758 puan) tarafından
onlarda düşünseler Di onu keşke hakkına girmişler

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 379 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Dnz40 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 440 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.
14 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,045 göst.
21 Haziran 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...