0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Bu saatte hala dışarda oturuyorlar birinci kattayim 6 aylık bebeğim var bina eski zaten sesler içerde gibi sohbetleri ayrı çocukların bagirislari ayrı kimse düşünmüyor rahatsız olan var mı bebeginolan ise gidecek olan var mı ben mi yanlış düşünüyorum 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kesinlikle cok haklisin. Hic sevmiyorum bina önünde oturup lak lak eden kadınları. 
(191 puan) tarafından
Aynen öyle ya
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Saat daha 10
(191 puan) tarafından
10 benim için bizim için erken değil ama ise gidecek olan için geç bir saat.. yada benim bebeğim 8 de uyuyor ve her seste uyanıyor bebeğim içinde geç bir saat
(2,522 puan) tarafından
Bende çocuklarımı saat 10da yatağa götürüyorum yarım saat anca uyuyorlar saat oldu 11ben yaticam gürültülerinden yatamiyorum insan biraz kendi düşünür bencede
(191 puan) tarafından
Yani çocuk dediğin bu saatte aşağıda anormal bir durum dışında uykuya gecisde olur sesden ben kendim sorun değil ama oğlum sürekli uyanıyor
(2,522 puan) tarafından
Haklısin canım senin bebeğin küçükmüş kirmadan uyarmayi dene bi
(191 puan) tarafından
Öyle yapcahin teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Saat çok geç değil ki 
(191 puan) tarafından
Senin benim için geç değil ama 6 aylık bir bebek için geç bir saat
tarafından
O zaman söyle otırmasınlar canım
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bence güzelce rahatsızlığını ifade et çocuklara bir şey yapamazsın Ama koca koca insanlar en azından ya sessiz olsun ya da evlerine girsin bir zahmet
(191 puan) tarafından
Aynen çocuklar anlamaz ama anne olarak bizim düşünmemiz lazım bunu sadece kendi çocuğumuz gündüz zaten hep disardalar bu saatte en azından insanları rahatsız etmeyelim diye düşünür birde kendi sohbet sesleri. Bende böyle durumlarda hiç birşey demek istemem rahatsız olduğumu dile getirsem insanlar bir garip hemen tuhaf davranıyorlar tartismam zaten kırıcı da olmam kimseye ben
(2,097 puan) tarafından
Canım benim tartışmak kırıcı olmak ayrı insanlara sınır çizmek ayrı. Toplum içinde yaşıyoruz sonuçta başkalarının özgürlüğü benim özgürlüğümün başladığı yerde biter biraz da öyle düşün.
(191 puan) tarafından
Çok haklisim gerçekten şimdi güzelce bir söyleyeceğim bakalım
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Haklısın cnm kapı cam da kapatamazsin sıcak 
(191 puan) tarafından
Mecbur cam kapalı ama sesler olduğu gibi evde çığlık sesleri ağlamalar sohbet Allah im birşey desen de olmaz şimdi yeni taşındım gerçi birşey demek durumunda kalmak daha rahatsız edici sonuçta kendilerinde dusunebilirler
(6,671 puan) tarafından
Ayn  cnm maalesef
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bizde giriş katında oturuyoruz havalar da sıcak haliyle camlar açık bütün gün çocuk sesi çektiğim yetmezmiş gibi birde bazen akşamları çıkıyolar tam camımın dibine 
(2,387 puan) tarafından
Sanki beni anlatıyorsun valla
(3,205 puan) tarafından
Apartmanın içinde oynamalarına neden müsaade ediyorsun, Kiracı mısın ev sahibisin bilmiyorum ama hiç bir türlü Buna müsaade etme
(191 puan) tarafından
Lojmanda kalıyoruz burası o kadar farklı ki disardaki apartman hayatına göre pherkes anlayışlı değil şimdi çocuğunu uyarirsin  kızdı olur eşlerimiz neredeyse aynı yerde çalışıyor eşler arasında da bu gerginlik oluyor sonra yaşamadım ama yaşayan çok gördüm bu durumu
(3,205 puan) tarafından
Yine de öyle olmaz ki canım ya bi şekilde halletmen gerek, tatlı dil yılanı deliğinden çıkarsın o zamn ne diyeyim :)
(191 puan) tarafından
Aynen öyle en son bir gün dayanamazsm tatlı dilimle konusacagim bakalım
0 oy
tarafından
Tamam sende haklisinda hava aşırı sıcak. Millet napsin.

Bizim burdada hala parkta oturuyorlar. Yaz günü için bence 12 ye kdr yolu var. Gayet normal. Şu sıcakta insan evde şurası gelmiyor.
(191 puan) tarafından
Bizim buralarda öyle çok bir sıcak değil şuan hava 24 derece sabah çıkmıyorlar desem tamam sabah hava sicakkende disardalar şimdi ben evde yanıyorum diye dışarı çıkıp başkalarını rahatsız edecek şekilde ses sohbet vs yapmaya ne hakkım var
(3,205 puan) tarafından
Kimsenin kapının önünde kimseyi rahatsız etme hakkı yoktu sıcaksa herkes parka gitsin
(191 puan) tarafından
Aynen oyle çok doğru yazdığınız
tarafından
Bende parkta yazdım zaten kapımın onunde niye başkası otursunki
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Saat daha 10yazan olöuş ama bir cok bebek uyudu.biİm komsularsa oyle adam hemde sohbetleri yetmiyor sarkı soyluypr bagırarak
(191 puan) tarafından
Şarkı bağırma yok ama hemen camın önünde sohbet sesleri var çocuklar top oynuyor çığlık bagirislar var
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Valla çok haklısın, önceden alt katta oturuyodum tam bağırıp çağırmalık. Saat daha 10 yazanlar olmuş ama çocuğu erken uyucak olabilir yada uzanıp kafa dinlicem belki kime ne. Herkes gitsin kendi evinin balkonunda napoyosa yapsın. 10da çok erken bi saat değil. Ben olsam söylerdim çocuğum sesinizden uyuyamıyor biraz ilerde otururmusunuz diye
(191 puan) tarafından
Bebeğim kucik 8 de uyutuyorum ama neredeyse saat başı sese uyanıp ağlıyor emmek istiyor 10 bizim için geç bir saat sabah erken kalkıyorum gece bebeğimle ilgileniyorum sancısı oluyor bu saatte bende uyuyorum
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Saat 10 erken falan değil benim çocuklarım 9.30 uyuyorlar bende giriş kattayim komşuların çocukları 1  2 ye kadar sesler bagirmalar bende yıldim artık çocukların düzeni olmalı bunuda aile kurar çocuk dediğin uyur yahu uyar bence parka gitsinler mahallede oturmak ne ya 
(4,661 puan) tarafından
Saygı saygı saygı toplum kuralları herkes bunun eğitimini almalı kendilerine yapılsa o zaman terbiyesizlik olur nezeket kalmamış kimsede polisler bile gelmiyor artık
(191 puan) tarafından
İnanır misin biz polis lojmanindayiz birde
(2,014 puan) tarafından
Katılıyorum çocuk dediğin uyur büyükler ne zaman yatarsa o zaman yatan çocuk yetiştiriyo bizim insanımız sinir oluyorum
(191 puan) tarafından
Yani biz öyle büyüdük annem bize saat 9 da odaya godnerirdi uyamazsanizda avın kitap okuyun sohbet edin uyuyun derdi cok nadir boyel akrabalar falan gelecek de ev kalabalık olacak da biz uyumayacgiz şimdi bakıyorum saat 11 olmuş asagidalar
(4,661 puan) tarafından
Saat 9 da kızım gelir anne uykum geldi 3 yaşında ve yastığını alır gelir oğullarım keza öyle 8 yaşındaki oglum anneannesi ne biz günde 2 gün yaşıyoruz erken kaltigimiz için zamanimiz çok oluyor diyor aile kavramı düzen önemli okula giden çocuklar bile 1 2 e kadar oturuyor kaldiki eslerimizle bir sohbet ihtiyacında mi duymuyorlar
0 oy
(916 puan) tarafından
Ayyy benim eski kaldığım ev öyleydi cahiller gecenin kaçı olurdu hala ciyak ciyak bağrışırlardı çok şükür taşıdnıam o evden
(191 puan) tarafından
Valla benim taşınma gibi lüksüm yok lojmanda oturuyorum eşler ise gidiyor nöbette onlar aşağıda sohbet cocuklr aşağıda
(916 puan) tarafından
Çok çok iyi anlıyorum seni çünkü aynısını yaşadım ama çok şükür ki ben o zaman hamile idim
(191 puan) tarafından
İşte insan kendi olsa çok takmiyor ama başkaları sırf çocukları eğlensin diye bu saate kimseyi düşünmeyi ve benim çocuğum saat başı seslere uyanıp ağlayınca insanin canı skliyor söyledim şimdi tamam canım falan dediler bakalım
(916 puan) tarafından
Bir iki uyar alışırlar
0 oy
(8,983 puan) tarafından
Maalesef yaz günü öyle oluyor bizim buradada 2 ye kadar 
(191 puan) tarafından
Off 2 çok zor ya gerçekten hele ki bebek olunca evde daha zor
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ayy sorma ya bende aynı durumdayım herkes aşağıda saat olmuş 11 12 cümbür cemamat oturuyor gülüyorlar çocukların sesi ayrı dediğin gibi seslerinden uyuyamıyorum diye cami  kapatıyorum bu sıcakta . Gerçekten dusuncesizler ve birşey değil yakın binadakiler de geliyor kapının önünde oturuyorlar üstü hemen benim odam kızların odası 
(191 puan) tarafından
Bizde yatak odasında oğlumla yatırıyoruz şuan odamız ayrı değil hemen önümüzdeler gerçekten insan biraz düşünebilse zaten bu şekilde davranmaz
0 oy
tarafından
Nolmal cnm cok gec degil
(191 puan) tarafından
6 aylık bir bebek için bu saat geç değil mi sizce
tarafından
Haklısın cnm insanlar dusuncesiz
(191 puan) tarafından
Malesef gerçekten yani buyuk konuşmak istemem ama ben bu şekilde davranmazdim çok çok oğlum durmazsa lojmanın dışında karşıda park var oraya götürürüm ama kimseyi rahatsız edecek bir şekilde evin önünde durmazdim
0 oy
tarafından
Ay gecen bizim binadada vardi yemege misafir cagirmisti bahcede verdi ev varya orda verseydi gece 4 e kadar ictiler konustular ya
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O kahkahaları ortalığı yıkıp geçer bide,ne gıcık
(191 puan) tarafından
Hiç sorma
0 oy
tarafından
Oda bisey mi bitisik binamizdaki kadin gece 2 de gum gum hali cirkipiyor camasir cirpip asiyor millet dusuncesiz ya 
(191 puan) tarafından
Pes yani
tarafından
O halinin sesine uykudan sıcriyorum valla bide hava sicak camlar açik yatiyoruz en son patlayacam ya ne zaman bakalim

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 521 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 348 göst.
29 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.
14 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 374 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Dnz40 (22 puan) tarafından soruldu

379,654 soru

11,364,933 cevap

34,841 kullanıcı

...