0 oy
599 göst.
Aile kategorisinde (622 puan) tarafından
Eltiniz varsa çok baskın bir karakterli mi ve aranızda gizli düşmanlık varmı

39 Cevaplar

+2 oy
(195 puan) tarafından
Bi karakteri olsa belki baskın olurdu ama yokki karaktersiz. Karakteri oturmamış çömelmiş kadının.. 
-Reklam-
+1 oy
(11,272 puan) tarafından

Baskın karakterli değil ama benimle muhatap girmez nedense galiba bi düşmanlığımız var  :D

+1 oy
tarafından
Bir tane eltim var o da ablam gibi ben ondan razıyım Allahta ondan razı olsun çok şükür sorunumuz yok hiç elti gözüyle de bakmiyoruz birbirimize kardeş gibiyiz 
(7,025 puan) tarafından
Beyninde ufak bi pıhtı varmış bayramdan sonra İstanbul'a gideceğiz inşallah.
Maşallah Dicle kuşuma o kadar olur annesi hasta olmasınlar da.
tarafından
Hade yaa çok geçmiş olsun canım Rabbım korktuğuna ugratmasin Allahin izniyle kötü bir şey çıkmaz
(7,025 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun bol bol dua eder misin kuşuma  ❤️
tarafından
Senden de canım benim ederim tabi etmez miyim kuzuma Rabbım size bağışlasın ❤
(7,025 puan) tarafından
Amiiinnnn amiiinnnn
Canımsın ❤️
+1 oy
(4,859 puan) tarafından
Kendisiyr gorusmuyorum şeytanın vücut bulmuş halı kendisi 
(1,279 puan) tarafından
:)) Allah sana sabır versin
+1 oy
(1,408 puan) tarafından

Benim ki çok sinsi. herşeyi alır ve asla ben bunu aldım demez. Çok sır küpü ben her şeyimi paylaşıyordum şimdi hiç bi şey paylaşmıyorum. 

Ne demiş atalarımız

Elti eltiye eş olmaz, arpa unundan aş olmaz

(1,408 puan) tarafından
Onu o kadar seviyordım ki. İyiydik ama yaptıkları şeyler çok fazla. Ya bebek sünnet oldu söylemedi bile
(455 puan) tarafından
Başlarda ilk bende boyleydim insnlarin tanıdıkça soguyirsun açıkçası ayıp etmiş demekki mesafe koymak istemiş sana karşı boşver laf soksaydin
(1,408 puan) tarafından
Herkes kalbinin ekmeğini yer.
(455 puan) tarafından
Sen istediğin kadar iyi ol onlara karşı maalesef kötü olarak gözüküyorsun boşver muhattap bile olma
(1,408 puan) tarafından
Aynen öyle Allah kimseye muhtaç etmesin
0 oy
(7,407 puan) tarafından
 sıkıntım yok benim onun varsa bilmem 
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Bizimki daha cici gelin şimdilik etkisiz eleman erkek tarafiyla pek muhattap olmuuuu varsa yoksa kendi tarafi :D

(1,541 puan) tarafından
Bende öyleydim ama eltim ve gorumcem dayanamadı
0 oy
(5,643 puan) tarafından
eltim var yeni gelin 4 5 aylık gelin ama çok baskın bir karakter değil aksine ben baskınım ama hiç aramızda sorun olmadı henüz çok iyi anlaşırız gizli bir düşmanlık ta yok ileride olur mu bilemem ama inşallah olmaz 
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Gizlice düşman çünkü ailenin ilk gelini benim herkes beni el üstünde tutuyo :) 
(197 puan) tarafından
Hahahah ilk gelinder el ustunde mi tutuluyorBence kendini teselli ediyorsun cnm maalesef oyle olmuyor oyle gorunuyor Ama kaynana milleti sinsi
(1,938 puan) tarafından
İnsan anlıyor ya neyin ne olduğunu 4 yıldır evliyim
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Baskın değil ama benle çok muhatap olmaz. Henüz nisanlilar birlikte yaşıyolar. 2 hafta sonra nikahları var. Benden hoslanmiyo herhalde. Hiç de umrumda olmaz :D
0 oy
(48,683 puan) tarafından
evet biri cins küsme yok.kavga yok sildi beni bende eneglledim onu
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim onlara düşmanlıgım yok ama onların var pekte umrumda değil 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
3 senelik evliyim bana bir kere bile gelmedi 

Ben ona 5 6 kete gitmişimdir arasam muhteşem iz gitsem muhteşem iz ama aramasam sormasa hayatımda yok gibi Bişey zaten ayda yılda bir denk gelirse işim düşerse arıyorum o atamadığı için 

Bana karşı gizli bir düşmanlığı olduğunu düşünüyorum ama kavga etmek istemediği için saygısını koruyor gibi geliyor buda benim için güzel bir şey bende aynı moddayım 

Benim kimseye bir zararım yok kimsenin de bana olmasın 

Kaynanamla bile iyi geçinen bir insanım 

Ve uzaktan nasıl bir izlenim veriyorum bilmiyorum ama biraz soğuk hani soğuk derken onlar Bişey dese ben 20 katını yapacakmışım gibi algılanıyor sinirli biri gibi duruyorum sanırım herkes öyle der 

Oyüzden ne kaynanam ne kayınpederim Bi sıkıntı olduğunda bana demezler yüzüme bana kızgın olsalarda gülerler diğer akrabalarım da öyle 

Bende aynı şekilde birine kızsam da eşimden çıkarırım hıncımı ama gidip gene ona Bişey demem 

Herkes kaos kavga konusunda benden uzak olsun hiç gelemem ha kavga edecek biri olurda da kavganın saniyesinde benim için biter bir daha ne yaparsa yapsın görüşmem netim bu konuda hayatıma negatiflik katacak olan uzakta yaşasın böyle çok memnunum 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Eltim yok olsada sevmem çünkü kaynımla görüşmüyorum :D
0 oy
(7,376 puan) tarafından
5 eltim var canım 6 görümcem var hiç biri baskın değil ama anlaşamıyoruz fazla
(618 puan) tarafından
Kızzz buneee 5 elti a 6 görümce ne demek vay Allah kolaylık versin sana :(
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canım malesef durum bu
0 oy
(3,259 puan) tarafından
1 eltim var kendince herkesi bastırıyor ben hariç:))
0 oy
(1,369 puan) tarafından
5 eltim var sjsjsjsjsj 4 zaten benden çok büyük ama iyiler. Birinin yaşı bana yakın o da baskındır ama bana baskın gelmeye çalışmıyor yani saygılı hatta seviyoruz bile birbirimizi. Elti derdi gormedim çok şükür 
0 oy
(457 puan) tarafından
İki eltim var biriyle görüşmüyorum 3 sene oldu öldü mü kaldımı haberim bile yok diğer elimde varlıgı yoklugı belli değil aramassam aramaz kocası gelmesse gelmez  benimde pek umrumda değil hatta iyikide uzaklarrrr kafam rahat
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benden 20 tas buyuk öyle gizli düşamnalık fslan değil bıldiğin alalade var 
0 oy
tarafından
3 tane iyi ama bence gizli düşmanlık var biriylede konusmuyorum 3 yıldır 2 kisilede kusum iyikide kustum gereksizmis onlarla konuşmak :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Arme (228 puan) tarafından soruldu
+5 oy
30 cevap 911 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 258 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 345 göst.