0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (248 puan) tarafından
2 bebeğim war ama esir hayatı eşim ewliligin ewe ekmek getirmek sanıyor ama öyle değil ilgi alaka yok geçen dedim iki tatlı söz söyler bende mutlu olayım oda neyine 2 çocuğun war dedi sonra gelir muhabbet sohbet yok iyi böyle boş konuşur kendi kendine daha sayacağım bi sürü şey büyün annesi golden geldi oğlum la görsen karış surat ne yapıyorsun ne yaptın yok birsey soruyorum sınırlı kaba birdaha mi gelcem hayata niye kahrını çekiyim ki niye hayatımı yaşamıyim ki niye oğlumu kızımı sewgiyle büyütmiyim ki bana şewgi werme yen insan çocukları ma da wermez çok düşünüyorum ama çıkar yol bulamıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(7,284 puan) tarafından
Ailen arkanda durur mu 
(248 puan) tarafından
Sonuna kadar
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Peki evlenmeden öncedemi böyleydi acaba bunu bilerek mi evlendiniz yoksa sonradan mı değişti eğer evlenirkende böyleyse yanlış anlamayın hatayı başta yapmışsınız derim çünkü hal Ve tavırları dediğiniz gibi olan insan eşine saygı sevgi göstermiyorsa eğer onu çocuklarınada göstermez kimi erkeğin düşüncesi aç değil açıkta değil sus otur derler tabiki susup oturmak zorunda değilsiniz neticede bir insansınız Ve bu tavırlara tepki gösterebilirsiniz güzelce karşınıza alıp anladığı dilden konuşmayı deneyin umarım orta yolu bulursunuz 
(248 puan) tarafından
Kuzum öyle olsa ewlenir miydim çok değişik oldu çift karetkterli biriymiş
0 oy
(712 puan) tarafından
E bu 2 çocuk olana kadar böyle değil miydi. Boşanınca hayat tozpembe mi olcak peki eşin ne istiyor derdi neymiş konuştunuz mu hiç yargilamadan birbirinizi
(248 puan) tarafından
Kuzum sonra bir sene içinde oldu konuşun ca warilmiyor bi yere
(712 puan) tarafından
Allah allah neden böyle oldu ki ozmn hiç arkadaş çevresi fln değişti mi kendi ailesine karşı nasıl? Yani durduk yere niye birden ilgi alakayı kessin
(248 puan) tarafından
Şimdi sana anlatayım eşim ailesiyle arası iyi değil annesiyle bacilariyla anlasamaz eşime gub yüzü göstermemisler ewlenmeden önce anlattı okadar kendini acıdırdi düğüme 1 hafta war eşimi ewden kovmuş annesi yalvarıyor gecsede evlensek bıktık bunlardan dedim adam kendi halinde yazık sewgiyle aç öyle değilmiş ewlendik ertesi sabah kalktik kaynanama gittik bir 3 yıldır hep kavgamız aileme gidek der eşim yani kuzum ewlenince kıymetli oldu hepsi hersey. Ewlenmeden önce şakacı canim ağrıyor desem ambulans koyar ewin önüne bir dediğimi iki etmez falan ilk sene cat cut geçti dedim tanımıyoriz söyle böyle sonra bebeğim oldu iyidik o sene eşim yine eski oldu ne istersem yapar yardım eder dedim şükürler olsun adam döndü hamile kaldım sonra adam eskiye dondu yine iyi ama öyle değil sonra ailesiyle ben kavga ettim bununla da ettim yol verdim oda bana sonra ailem girdi duzeldik dogumama da bi ay vardı öyle bir adam öldü hamile halimle beni kovacak kadar kötü. Neyse bacıma diyim şuan ailesi el üstünde bende değilim ailesi atamaz sewme diyemem ama herkesi terazisine koycan hepsi aynı yada bi tik fazla abartmadan olsa tamm ama değil beni sewmedigi okdar belli ki insana anlar demi walla anlıyorum söylüyorum inkar ediyir
(712 puan) tarafından
Kabul etseler şaşarım. Erkekler çok düz insanlar biz kadınlar çok detaycı ve ince fikirliyiz. Çalışıp insan içine karismadigimiz için yani ev hanımları bilhassa eşlerden ilgi bekliyoruz ama onlarda bunu anlamıyor. Birşeye takılıp kalıyorlar. Geçen senelerde ki kavgalarınızdan ötürü öyle olmuştur ozmn o hani aileler araya girdi diye nezaketen ayrılma gibi bisey olmasın diye veya uğraşmak ostemedihi için barışmıştır. Bi süre sende kendi haline bırak nerde nasıl biyerde oturuyorsun bilmiyorum ama dışarı çıkmak hiç yoksa hava alıp farklı insan yüzleri görmek bile insanın içini açıyor havası değişiyor. Öyle yap ben öyle yapıyorum en azından. Çocuğu parka götürünce orda bissürü kadın /anne bar illa bi muhabbet bisey oluyor kafanı dağıt
0 oy
(61 puan) tarafından
Ayy aynı benim kocamı tarif ettin 3 senelik evliyiz sevgiliyken neler neler döktürürdü şark bülbülü gibi evlendik evleneli telefonu elinden bırakmıyor su getir çekil kahvalti hazırla afedersin hay van gibi sohbet yok muhabbet yok ona göre sohbet nasılsın iyiyim bende iyiyim o kadar konu açmaya çalışırım saçma saçma konuşma der tersler bıktım usandım ailen arkanda durursa seni sikmazlarsa boşandıktan sonra onu yapma buraya gitme çalışma gibisinden boşandığına bosanacagina pisman etmezlerse bosan gitsin .. Ne çekiyon kahrını  çekme kahrını benim ailem beni çok aşırı sıkıyorlar giyimine kusamima aklına gelebilecek herseye oyunzden gitmiyorum 
(248 puan) tarafından
Ailem arkamda şükürler olsun abim zaten hep yanımda mutlu değilim inan gülmeyi unuttum 3 aydır ben dışarı çıkmadım ya hayat nasıl bilmiyorum hastane ew
(61 puan) tarafından
Haklısın canım dediğim gibi sikmazlarsa baba evinde seni git
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Emin olmadan hareket etme. Sonra vah niye ayrıldım diye ağlama. Önce kendi içinde kesin karar ver. 
(248 puan) tarafından
Ahh kuzum bende onu düşünüyorum sonu nasıl mutlu olacak mıyım yoksa mutsuz mu net karar wermemden hareket etmek istemiyorum sizden akıl fikir almak istiyorum kimsem yok 2 çocuğum dan başka ailem uzakta ailesi gelmez artık böyle dört duvar 2 çocuk
(11,060 puan) tarafından
Hayatınla ilgili çok büyük bir karar bu. Burda her kafadan ayrı bi ses çıkar. Kimse de senin hayatını bilmez, burda yazdığın 2 cümleyle millet yazar durur ama sana uyar mı yazdıkları acaba.. Sen düşün kendi içinde. Eşinin düzelme yollarını ara önce. Elinden gelen her şeyi dene. Her şeyi yaptım ama olmuyor ben çabaladım ama o istemedi, diyebilmelisin boşanma kararı almak için.

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 444 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ball annesi (1,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 532 göst.