0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
kızlar çok kötüyüm bebeğim yataktan düştü yüzüstü birsekilde düştü çabuk sakinleşti ama emzirdigim zamanda kustu

13 Cevaplar

0 oy
(3,387 puan) tarafından
Kaç yaşında yada aylık 
(4,252 puan) tarafından
Bu sabah benimkide dusti.  Esim vc gitti bana bak dedi yatakta ortamiza almistik ayilana kadar. Tekrar dalmisim ben pat diye sese uyandim elinde de. Oyuncak vardi. Gozunun kenarina gelmis buz muz tuttuk ama kizarik bakalim 10 aylik benimki
(335 puan) tarafından
hastaneye geldim bizde
(4,252 puan) tarafından
Dueumu bizlede paylas canim. İnsallh birseynilmaz.  5 aylik bebek zaten emince de kusar ama yinede. Tedbir amacli gotur. 3 saat sonra uyuttum bende ciksukur bi sikinti olmadi kusma musma kizarik bira goz kisim
(335 puan) tarafından
şükür canım bizimde biseyimiz yokmuş tedbir amaçlı bekliyoruz şuan
(3,387 puan) tarafından
Şükür canım tedbir her zaman iyidir
-Reklam-
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Hemen hastaneye götürsene buraya neden yazıyorsun 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Kustuysa hemen hastaneye gidin hemen beklemeyin. Burda bir şey olmaz yazanlara da bakmayın luften. Bebeğim 1aylikken düştü ve biraz kusmustu. Beyninde kanama başlangıcı oldu
(1,946 puan) tarafından
Hatta yan bi şekilde halinin üstüne düştüğü halde oldu. Hiç beklemeyin hastaneye gidin
(335 puan) tarafından
Tamam teşekkürler
(335 puan) tarafından
ikinci emzirdigimde kusmadi yinede götürmem gerek mi
0 oy
(7,275 puan) tarafından
Kusması iyi değil canım götür bence
tarafından
İyilik yaramayan insanlardan biri de sizsiniz benim en baştan beri yorumumda sıkıntı yokken aşırı yükseldiniz . Ne haliniz varsa görün nankör
(335 puan) tarafından
Usengeclik yapıyorsun dediğin için bu raddeye geldi ben zaten beklemeden hastaneye gelmişim ağlarken sakinleşsin diye emzirdim onuda kustu bebeğim yok kusana kadar bekleyin yok üşengeçsinjz kendi hayatinizla ilgilenin
tarafından
Sen diyorsun bı daha kusmasini beklicem ben değil cnm.  Farkındasın dimi. Git usengeclik etme diyorum
(335 puan) tarafından
uzatıp durmayın artık zaten sabahtan beri hastanedeyiz
(335 puan) tarafından
kusmasina beklicem o anlamda demedim 2 ve 3 emdigi zaman kusmadi için öyle dedim ben kelimelerimi doğru secememisim
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Kustuysa hemen hastaneye götür. Bu önemli bir konu hafife alma Allah göstermesin bişey yok sanarsin sonra çok pişman olursun. 
(335 puan) tarafından
Ambulansla gidiyoruz
(3,141 puan) tarafından
Çok şükür insalalh biseyi yoktur.
(335 puan) tarafından
Hiç birşey yok canım taburcu oluyoruz
(3,141 puan) tarafından
Çok şükür çok geçmiş olsun canım
(335 puan) tarafından
teşekkür ederiz canım
0 oy
(583 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah bişey olmaz kusmasaydi neyse de ama kusmus bu gidin doktora için de rahat eder
(335 puan) tarafından
Gidiyoruz canım sağol
(583 puan) tarafından
Canım baya oldu şimdi gördüm nasıl oldu bı sorun yoktur inşallah merak ettim
(335 puan) tarafından
Birşey çıkmadı canım tedbir amaçlı bi kaç saat hastanede bekledik sadece
(583 puan) tarafından
Oh şükür
0 oy
(2,529 puan) tarafından
O kadarlikken benim kızımda yüz üstü düştü bizim yataktan canım aglafi hemen hastaneye götürdük doktor burnuna falan baktı bide eger düştüğü yer diz hizasıni geçmiyorsa biset olmaz dedi bizim tam diz hizasındaydi çok şükür bişey olmadı ama sen yinede götür ne olur ne olmaz Allah korusun 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Küçük daha kustuysa her ihtimalle karşı götür tedbir amaçlı geçmiş olsun çok 
(335 puan) tarafından
gidiyoruz
0 oy
tarafından
Kusma göz kayması varsa acile götürün 
0 oy
(6,436 puan) tarafından
Goxlerdet kayma, fışkırarak kusma uyku hali yoksa boşuna götürme bişey yapmıyorlar bu belirtiler varsa götür. Geçmiş olsun benim bebeğimde yüz üstü düşmüştü hemen götürdük doktor bişey yapmadı. Tomografi çok radyasyon yayıyor belirti yoksa sokmayalim hiç demişti. 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Kafasının ön tarafını vurduysa ağlaması kusması vs beklenmez hemen götürmek gerekir.
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim nasil oldu bebegin
(335 puan) tarafından
hastanedeyiz bir sorun çıkmadı ama gözlemde tutuyorlar
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Bebekler düştüğü zaman şiddetli ağlamadan ve sarsılmadan kaynaklı kurabilir ilk anda kustuysa bu normal takip et gözlerde kayma fazla sakınlık ve tekrarlayan kusma olursa hemen götür benim kizim sürekli kışlasına rağmen doktor müdahale etmedi beyninde birsey yok reflusunu tetiklemiş dedi cok şükür birseyi yok şimdi tabi sen yinede ihmal etme  allah korusun bebek sonuçta 
(335 puan) tarafından
Hastaneye geldik bişey çıkmadı gözlem altında neolur neolmaz diye

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 351 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 862 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 230 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu