0 oy
89 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
KizLar kızım uyuyordu hapsirmam geldi ve istemsiz bir şekilde tuttum dikkat ederim ama bu sefer oldu karnımın üst tarafına bir ağrı girdi ama şuan geçti bebeğime bişey olur mu diye korktum bilgisi olan yardımcı olabilir mi 9+4 haftalık gebeyim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,939 puan) tarafından

Evel Allah bişey olmamıştır 

(7 puan) tarafından
İnsallah rabbim sesinizi duysun
(2,939 puan) tarafından
Aminn gülüm cümlemizi duysun
(7 puan) tarafından
❤️amin
-Reklam-
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Sonuçta ıkınmamis sin
(7 puan) tarafından
Yok ikinmadim lakin korktum ağrı girince karnımın üst tarafına mide kısmına
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bebeğe birşey oldugunu zannetmiyorum ama hapşırık tutmak hiç iyi değil çünkü vücut içindeki salgılanan sıvıyı dışarı atar ve bu sıvı iltihaptır atılmağında kulağa veya başka bir yere gider enfeksiyon yapar aynı zamanda hapşırırken bir basınc olur tutulduğunda beyinde basınç olur ve şişer beyin kanaması yapar kalp krizide yapar rahat rahat hapsır tutma veya elinle burnunu sıkıp engel olma 
(7 puan) tarafından
İşte dikkat ediyordum lakin refleks uyanır diye istemsiz tuttum korktum bebeğe bişey olur diye ne bilim ya dahaa da dikkat edicem artık inşallah bişey yoktur yavrumda
0 oy
(351 puan) tarafından
bisey olmamistir kiz ben ilk cocugumda hapsirmaya dahi korkuyordum bisey olur diye bebege :) kendimi sıkıyordum kasiklarima nasil agri giriyordu hicbirsey olmaz yani rahat ol suan 30 haftalik hamileyim bende kizim uyurken ses cikarmiyorum walla :)
(7 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ediyorum ya içim rahatladi ❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Emineeysf (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 228 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sena98 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu