+1 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından

Bitti sonunda valla ev temizlenip ıvır zıvır dan ayırınca bnde Bi rahatladım ki ohh miss heryer valalha aferim bana :D:Dcanım çıktı ama değdi şükür oğlumda yormadan hamile halimle bitirdim isterdim ki bahar temizliği olsn soba kalksın ama ramazana temiz ve ferah giricem diye de seviniyorum ohh beee ferahladım :D

7 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ohh valla en sevdiğim şey yenj temizlenmiş ev eline sağlık
(2,804 puan) tarafından
Sagol canm
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Banada gel diyecektim de hamileymissin bacım :D sen bitiridn ben daha başlamadım bile nasılsa rahatım bee

(985 puan) tarafından
Bende evime bi gidebilsem eşime görev çıkacak gibi deprem bölgesine bende yıkasam balkonları silsem camları mı falan böyle giderse ramazanın ortasında gidicem
(6,512 puan) tarafından
Kiracıysan temizle yine kız nolcak daha gittim gidiyorum diyene kadar
(985 puan) tarafından
Yok canım silcem camları sahil kenarında yım ben sobalı evim kesinlikle yapcam da badana da yapasım var bakalım
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bende tam tamına bir evi genel olarak temizlemek için 1 hafta mücadelenin sonunda bitirdim sadece perdeleri ve organlarımı yıkamak kaldı onlarıda halledeceğim inşallah 

Benim çocugum 18 aylık ondan bu kadar uzun sürdü ama heryer tertemiz oldu çok memnunum 
(2,804 puan) tarafından
Eline sağlık cnm, yorgan derken yüzleirmi yoksa yorganın kendisinimi yıkıycan nasıl küpürücen bide daha erken değilmiş kurumaz bu havalarda
(1,022 puan) tarafından
Çok kirlendi ya bildiğin yorgan ama şey organlarda böyle yünlü felan değil normal yorgan nasıl anlatıyım içinde elyafmı ne oluyor ya ondan makineye bir yada iki tane sığar 1 gün sobalı odada kurururum 1 gün balkonda havalandırırım herelde bilmiyorum valla ama beklenmez yani bu şekil kötü oldı
0 oy
(797 puan) tarafından
İnşallah bende iki gün sonra bütün yuklerimden kurtulucam bide temizlik yapicam diye iyice saldım evi inşallah tertemiz olacak bide kahve iç ohhh misss
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Oh eline sağlık Rabbim bana da hayırlısıyla söyle işleri bitirdim her yer tertemiz diyebileceğim bir ev nasip etsin:D

(13,821 puan) tarafından
Sorma her yer rutubet artık inan öyle saldım ki zaten hiç kendimi yoramiyorum psikolojik olarak sanırım iyi değilim ben bugün hele resmen elim ayağım tutmuyor.amin canım insallah önce sağlık diyoruz elbet ama kadın için ev de önemli işte
(1,351 puan) tarafından
Ahhh elifim rabbim yardımcın olsun canım rutubet çocuklarında senide hasta eder rabbim yüzünüze baksın hayırlısıyla temiz düzgün bir yere tasinirsiniz canım senin neyin var  inşallah hasta falan değilsin dimi
(13,821 puan) tarafından
İnşallah canım amin yok hasta değilim de işte ne bileyim psikolojim iyi değil her şey beni rahatsiz ediyor sanırım..bakalım her şey için hayırlısı tayin istyecegiz galiba n'olacak bakalim
(1,351 puan) tarafından
Anladım canım rabbim hakkinizda hayırlısını kolaylikla versin canım benim ❤️☺️ laf dönüp dolaşıp duaya geliyor ☺️☺️
(13,821 puan) tarafından
Öyle canim amin inşallah☺️
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Eline sağlık en güzelini yapmışsın şimdi yarın temiz eve uyanmak ne güzel olur 
(2,804 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından
Ben sobayı geçen hafta kaldırdım battaniyelerimi paspas ları hep yıkadım perdeleri de yıkamıştım halılarıda yıkamaya gönderecem bugün tüm evi pencereleri yıkadım baya bi yoruldum ama değdi pazar diye eşimde evdeydi 2 çocuğu da anamlara postaladım rahat kafayla yaptık sağolsun o olmasa yanlız daha çok yorulurdum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
0 oy
21 cevap 824 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kubraaaaaaa (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kubraaaaaaa (41 puan) tarafından soruldu