0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (515 puan) tarafından
Annemin Apandisiti patlamış enfeksiyon yaymış ameliyat oldu dün ama ara ara ateslenip ağrısı çok fazla oluyo hastanedeyiz daha 5 gün kalıcak bu normalmi doktor yok şuanda hemşireye sorduğumuzda patlayıp enfeksiyon yaydığı için normal bir apandisit ameliyatı olmadığı için normal bu ağrılar diyo ama benim içime sinmiyo bide başına gelmiş kişilerden bilgi almak istedim

5 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından
Ben oldum canım benimji de patlamıştı . 

Ama enfeksiyon olayı yoktu sanırım 4,5 gün kaldım taburcu oldum . Evet ilk çıkınca ağrın oluyor haliyle ama yavaş yavaş geçiyor bende ateş vs olmadı ama çok kötü dikmişler beni 2 yıl oldu hala kocaman izleri var 
(515 puan) tarafından
Annemin enfeksiyon olmuş patlamış çürümüş enfeksiyon yaymış ateşi oluyo ara ara ve ağrısı çok oluyo habire ağrı kesici ve antibiyotik veriyolar
(743 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Gecmis olsun canım Bizim gelmedi ama kaynilarimin başına geldi büyük kaynim da patlamışti annen gibi oldu o da ağır geçirdi hastanede 1 hafta yattı iyi suanda Bi sıkıntı yok antibiyotik vermişlerdi o zaman hastanede atlatabilmesi için 
(515 puan) tarafından
Bizede 5 gün kalcaksin dedi doktor sürekli antibiyotik ve ağrı kesici veriyolar ateşi oluyo bazen ağrısı çok ama
0 oy
(338 puan) tarafından
Ben de yeni oldum ama benimki patlamadı çok şükür 1 gün daha geç gitsem patlayacakmış.doktor patlasaydı 1 ay kalırdın burda demişti 3 gün kaldım hastanede ilk gün evet ağrı oldu ama yürüyüş yapa yapa geçti ateşim olmadı. Sık sık antibiyotik vurdular bide ağrı kesici. Çok geçmiş olsun 
(515 puan) tarafından
Annemin patlamış çürümüş ve enfeksiyon yaymış
0 oy
(68 puan) tarafından
Apandist belirteleeri nelee oluyor genellikle bir andami patlıyor 
(338 puan) tarafından
Şiddetli karın ağrısı, böyle sanki göbek çevresine yumruk atıyorlarmış gibi kıvrandırıyır. Arada da bıçak saplanır gibi oluyor
(68 puan) tarafından
Benjmde ara ara oluyor amaa şiddetli karnın ahırın ckk olmuyorda karnıma kemik batıyor gibi birşey oluyor basen göbek delik olan yerlerime sizi giriyor benim
(338 puan) tarafından
O zaman bi tomografi çektirin derim mutlaka yalnız sonrasında geçiyorsa o apandisit değildir. Apandisit ağrısı başladı mı geçmiyor çünkü artarak devam ediyor
0 oy
(48,531 puan) tarafından
geçmiş olsun bilgim yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 281 göst.
0 oy
2 cevap 51 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu

378,420 soru

11,326,961 cevap

34,780 kullanıcı

...