0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Niyetim kimseyi korkutmak değil ben depremi zaten yaşadım sarsinti olduğunda yada olmadığında bunu ayırt edebiliyorum 10 gündür evdeyim böyle değildi hatta hicbirsey hissetmiyorduk cok sukur. dünden beri namazda secdeye egildigimde bilé hissediyorum titrestigini yani psikolojik değil ama deprem ağında görmüyorum olanlar da küçük aslında yani çevrede yada binada olan bişey titreşime neden olur mu ki acaba bu durumdan biraz tedirgin oldum rabbim hepimizi korusun 

6 Cevaplar

0 oy
(10,433 puan) tarafından
Rüzgar var çok fazla urfada mesela ev titrer gibi oluyor. Ondandır
tarafından
Burdada rüzgar var içimi rahatlattın Allâh razı olsun
(10,433 puan) tarafından
Canım cam arası sıfır kapalı sanıyordum ben orada kıl kadar açık var perdeyi nasıl oynatıyor. Korkma çok tedirginiz ama duanı et dinleme sağı solu
tarafından
İnşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Depremlerin şiddeti az ama derinliği yok utanmasalar yerin üstünden verecekler dalgayı.  

Allah yardımcınız olsun 
tarafından
Hepimizin inşallah derinlik evet çok az belkide ondan hissediyoruz
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Canm hasar tespiti yapildimi binada peki 
tarafından
Evet canım şükürler olsun ki hasarsiz kaynanamin evi yıkılacak ev arıyoruz az hasarlı diye kiraya veerikleri evleri gorunce çok şükrettim bizimkiler hicbirsey onların yanında
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Vücut bazen yorulduğunu, heyecanlandığında, psikolojik travma yaşadığında, ani kalp çarpıntısı yaşadığında titriyor gibi hissettirebiliyor. 

En çok vertigoda ve kulak içi kristallerde oynama olduğunda da o sarsılmaz gibi baş dönmesi gibi olabiliyor. İsterseniz muayene olup değerlerinize baktırabilirsiniz. Ayrıca travmayı yaşayan biri olarak da çok tabii bir durum gibi. Allah kolaylık versin, içinizi feraha kavuştursun.
tarafından
Canım çok teşekkür ederim bu seçeneği inan bende biliyorum ama perde topuzu da sallanıyor mesela  hani avizeden diyorum ben mi yanlış görüyorum diye de  o renkli olunca çok belli ediyor Allah hepimizi korusun
(1,279 puan) tarafından
Eşin vs onlarda hşssediyor mu peki, bir deyakın çevrenizde eğer inşaat kazma falan varsa zemin kötü olduğunda sallıyor, çöp arabası bile geçse mesela. Benim başıma gelmişti, 2 sokak ötede temel kızıyorlardı büyük vinçler çalıştığında ben suyun sallandığınız görüyordum. Camdan baktığımda anladım onlar durunca sarsıntı yok çalışınca var oluyordu. Bir de bunu gözden geçir derim canım. Amin ecmain.
tarafından
Evet binada diğer kişiler de hissediyor çadırda kalıyor birkaç daire onlar cok daha kötü durumda psikolojik olarak
0 oy
(48,735 puan) tarafından
Allah im.bir daha yasatmasin insallah
tarafından
Amin canım amin
0 oy
tarafından
Bende urfadayım biz giriş katta oturuyoruz abimler 5 inci katta diye onlar hissediyor maraşta veya adıyaman da artçılar oldumu hissediyorlar bide taşınacaz kaynanadan kurtulmak için hep taşınalım derdim bu sefer depremden korkuyorum ev almaya niyetimiz var kiralar uçmuş veya yıllık isteniyor alsak sonradan  hasarlı olsa tüm birikimimiz çöp olacak Rabbim yardımcımız olsun 
tarafından
Canım bizde kaynanama ev arıyoruz antep de heryeri çatlak evler 7 8 bin bizde durun uygun ev sağlam bulana kadar diyorum kaynanam rahat edemeyiz diyip gelmiyor ev de yook sağlam oturmayanapicaz bilmiyorum
tarafından
Çok yüksekmiş ya burda evler 3 bin tl biz ona bile yüksek diyoruz urfayla antep çok yakın buraya gelseler daha iyi sobalı güzel evler de yıllık 25 bin
tarafından
Yk canım burda otururlar isleri falan burda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 284 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 551 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 413 göst.

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...