0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Eşimle severek evlendik. İsteyerek çocuk yaptık. Şimdi kızım 1 yaşında. Bir süredir tek başıma bakıyorum. Kolay bir bebek değil. Sürekli ağlar ama sürekli. Evde sadece o uyurken iş yapabiliyorum. Onun dışında çok hareketli olduğu için sürekli ayakta peşinde. Bir de doğumdan sonra depresyona girdim ve hala devam ediyor. Bu süreçlerin hepsini bilmesine rağmen eşim evin temizliğine düzenine taktı. 3 yıldır evliyiz şimdi çıkası geldi bu huyun. Ben bazen günlerce ağlıyorum. Ağlarken yemek yapıyorum gözlük takıp kızımı yürüyüşe çıkartıyorum ağladığım anlaşılmasın diye. O geliyor mutfak niye dağınık diye bana kızıyor. En son dayanamadım ev ile ilgili bir şey daha söylersen gidicem dedim. Ertesi gün banyoyu niye temizlemeden çıkıyorsun diye bana kızıyor. Çünkü 30 dk içinde duş aldım yemek hazırladım. Sonra kızıma yemek yedirdim geçe kalmasın diye. İşten o istememesine rağmen ayrıldım kızıma kendim bakmak için kendince acısını çıkartıyor. Ama benim bunları çekecek sabrım da sevgim de kalmadı. O hayatımda olmasa hiç bir şey eksilmez. Hiç bir paylaşımınız yok. Bu durum düzelir mi? Tabi bu durum düzelene kadar ben dayanır mıyım? 

5 Cevaplar

0 oy
(4,194 puan) tarafından
Okadar eve takmissa. 10 gune bi. Alsin temizlikci madem. Okadar basitmi bebekle is yapmak
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bakabiliyorsa alsın 1 saat baksın anca eve gelince 10 dk sever oynarlar geri kalanı hep annede aman ne derse dedin bosver
0 oy
(112 puan) tarafından
Soğuma değil ama ben cocukla uğraşınca yorgun oluyorum .Ondan bir şeyler bekliyorum o da yapmayınca en ufak şeye daha çok kavga eder alınır oldum çocuktan sonra 
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Anlayışsız eş beni de çok soğutuyor maalesef 
0 oy
(738 puan) tarafından
Onun derdi sizin ev de olmaniz.Ev kadinlari hep boş oturuyor zannedilir kendi calisiyor ya sizi de ev de calistiracak illa.Eve ekmek getirmiyorsan evin hizmetcisi olacaksin kafası
(50 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum. Bence ruhsal olarak biraz toparlanıp sonra hala istemiyorsanız yol verin böyle bi zamanınızda para için size bunları yapıyorsa olmasa daha iyi...

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hatice2727 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duruuu (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duruuu (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 403 göst.