0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde (2,671 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşimden bazen çok soğuyorum elimde deil öyle olan var mı yani çünkü beni bazen hiç anlamıyor uzuyor öyle olan var mı yoksa hata mı yapıyorm diye düşünüyorum ama kızgın olunca elimde olmadan konuşmak oku görmek istemiyorum 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Demekki biz çok farklı yiz. Kizsakta. Dip dibeyiz 

(6,681 puan) tarafından
++++bizde oyleyiz canim hic kus kalmayiz
tarafından
En güzeli cnm ☺️❤️. Bizim küslük anlayışımızda çok farklı.  Küsken bı Konuyu konuşuyoruz. Çay kahve içiyoruz.  Konu bitince Sonra beni şeytan dürtüyor. Ben sana küsum diyip kahve istiyorum. Bende sana küsum ama hadi bi kahve yapayım der
(6,681 puan) tarafından
Allah daim etsin canim rabbim her kese hayirli eş nasip etsin❤❤❤
(2,671 puan) tarafından
Maşallah canım muhabbetiniz daim olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hepimizde var sadece eş degil kim olursa olsun kızınca sinirlenince görmek istemeyiz
(2,671 puan) tarafından
Evet öyle oluyor ya hiç sorma canim
0 oy
tarafından

Arada olabiliyor ama gelip geçici bir duygu :) 

(2,671 puan) tarafından
Evet aynen öyle oluyor ya
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bende soğukluk yok ama tartisinca yada sinirlenince hep yalniz kalmak isterim gelmesine musaade etmem kendimi odaya kapatirim ama bi muddet sonra üzülüyorum zamn keybetmis gbi düşünüyorum..
(2,671 puan) tarafından
Evet bende hiç konuşmak istemiyorum ama kendisi sirnasiyor bana
0 oy
(545 puan) tarafından
Kızgın olunca eşini seven varmıdır :) kızınca herkes nefret ediyorum görmek istemiyorum der sinir geçince bişey kalmaz herkeste böyledir bence 
(2,671 puan) tarafından
Valla ben sınır olunca onu boğmak istyrm
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Ben de öyleyim yanlız değilsin bacım :D 

(2,671 puan) tarafından
Evet canım wynen öyle ya
0 oy
(331 puan) tarafından
Ben şu an 38+5 haftalık hamileyim. Benim eşim aşırı anlayışlı ve yardımcı bir adamdı. Severek evlendik. Ama iki kere kendi ailesi için çok kötü anlar yaşattı bana hamilelikte. İki kere travmam var yani. Ki haklı olduğum halde. Yazın ayrılmaya kesin karar vermiştim. Yalvardı etti özürler diledi. Sırf bebeğim için barıştım. Yoksa bitirmiştim kafamda. Evet seviyorum onu ama hep yaptıkları aklıma geliyor. Çok çok soğudum eskisi gibi olmaya çalışıyorum ama asla olamıyorum. İçim buruk ve uzak ona karşı.  Gerçekten barışalı çok çok iyi davranıyor sözünü tuttu ama olan oldu bir kere. Eskiden çok üzülür trip atardım bir şey olduğunda. Şimdi umrumda değil hiçbir şey. Direkt ortam değiştiriyorum. Ayrıca ailesinden herkesi her yerden sildim ne numaraları var ne de sosyal medyada ekliler. Bunu biliyor ve hiç ses etmiyor. Umrumda da değiller. Farkındadır yani tavırlarımın. Sırf abisi yüzünden şiddet gördüm ben hamile iken. Sadece onun iyiliği için onu savunduğum için. Hala aklıma geldikçe icimden diyorum eşime bu yaptıkları yüzünden hakkım helal değil diye. Her zaman açık kapım var artık. En ufak şeyde bay bay diyeceğimi bildiği için çok ince düşünüyor ilgileniyor artık.
(2,671 puan) tarafından
Aa valla kötü olmuş insanın içi soğuyunca soğuyor ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 215 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Dygscn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hatice2727 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duruuu (367 puan) tarafından soruldu