0 oy
1,192 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından

Bu cuma gününe kadar kolumdaydı zaten 2 bilezikti gece yatarken kolumu acıttı çıkardım küçük sandığıma koydum yüzük ve kolyemde oradaydı neyse cumartesi kardeşim geldi bide hala oğlu uğradı en fazla 15 dk durmadı kızım ağladı o sırada dur ben fincanı mutfağa görürüm dedi 12 senelik teyzemin kızı ile evli asla iftira atmam gelenleri söylemek istedim neyse pazar sabahı sandığı açtım herşey yerinde diğer bilezik yok kocamla her yeri talan ettik yok eminim çünkü bir gün önce sandığa koydum hani bir kaç ay olsa unuttum derim bugün de annem geldi sakince aradık yok yok yok çok kötüyüm ne yapacağım bilmiyorum balkonlar kilitli çocuk var diye hani atmış olabilir mi derseniz koca bilezik iğne değilki deli olcam 

30 Cevaplar

+1 oy
(7,728 puan) tarafından
Esin almış olmasın mi
(7,705 puan) tarafından
Benim de aklıma direkt o geldi. Post sahibi arkadaşım eşine ve ayrıca o gün evinize gelen herkese "bir hocaya gittik, bileziğimi çalan kişinin yakın zamanda sırf çaldığı için ellerinin kesileceğini söyledi bize" filan de. Öyle söyleyince habersizce tekrar koyuyorlar eğer harcama filan olmadıysa tabi
(7,728 puan) tarafından
Yani hırsız çalsa hepsini alır içinden seçmez
(7,705 puan) tarafından
İşte dediğim gibi yapıldığında korkuyor insanlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sandık nerdeydi ki öyle açık bir yerde mi bıraktın 
(220 puan) tarafından
Yatak odasında görünür yerdeydi
tarafından
Yatak odana kim girebilir ki
0 oy
tarafından
Yani günaha girmemek lazım ama ya alındıysa
(220 puan) tarafından
Bilmiyorum sanki uçtu yok oldu çok ince de değildi
0 oy
tarafından
Sandık nerdeysi ki sandığın olduğu yere giren oldu mu
(220 puan) tarafından
Gördüğüm kadarı ile girmediler ama bir ihtimal
0 oy
(7,944 puan) tarafından
2 tanesidemi yok
(220 puan) tarafından
1 yerinde diğer yok
(7,944 puan) tarafından
Canım calinsa ikisinide calarlardi bence
0 oy
(119,287 puan) tarafından
kizin alip bi yere saklamistir 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bende altin yuzugumu hastahanede kayb etdm hemde tek tas(kasini düsürdüm onxe bi baktim tasi yok takside dustu galiba yuzgumu cikardm pantalonuma yada paltomun cebne koydm paltomuda ordan oraya savurdum sira brklerken dusmus.gecmis olsun insAllah sen bulursun balum
0 oy
(483 puan) tarafından
Sandık yatak odanda mı ? Mutfağın ve yatak odan yakın mı ? Bi de mutfağa hemen ışık hızında mı gidip geldi yoksa biraz uzun sürdü mü gelmesi ? Yani bilemedim 15 dk durup hemen kalkması da beni işgillendirdi . Günahını almayalım da bilemedim . O günden sonra gelen giden olmadı mı ? Bi de çocuğun yürüyebiliyor mu belki o aldi eline attı bi köşeye
(220 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında  kuzende bardağı bıraktı çabuk geldi yani idamla mutfak yanyana evet ama yatak odamla oturduğum odada karşı karşıya yani
(483 puan) tarafından
O zaman girmeye cesaret edemez herhalde görürdün
0 oy
(7,379 puan) tarafından
Sandığı boşaltsan baksan iyce 
0 oy
(2,713 puan) tarafından
Bazanin altına bak koltuğun altına bak halıların altına bak elbiselerin altına bak çekmeceleri içinin elt altlarına bak besmele çekerek ara bı sakınca yavaş yavaş bı ara insalah bulursun bulamasanda biri almış olabikir
0 oy
(592 puan) tarafından
Yani şuan girdiğin durum öyle kötü bir durumki suçu onlara atsan ama ya gerçekten almamışlarsa yada almışsa bile söyleyememek çok kötü yanı inşallah bulursun dua et Allah'a inşallah çıkar bir yerden
0 oy
tarafından
Kötü bir durum cidden ama yani o almış olsa bile eliyle koymuş gibi nasıl alsın o zaman oaraya koyduğunu biliyor olmak lazım ....belki de o değil eşin aldı bilemezsin ...yada insan bazen biseyden çok eminim oraya koydum diyorsun başka yerden çıkıyor bazen .....yada çocuğun bı yere koymuş atmış olablir 
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Belki kızın almıştır canım oyuncaklarının arasına falan bak
0 oy
(10,343 puan) tarafından
Alan tekini almaz. O kadar hızlı da hareket edemez bence hemen geldi diyorsun sen kendini bi yokla karıştırmış olabilirsin 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Yani bileziğini daha önce  çıkarıp sandığına koyarken gören oldu mu hiç ? Eşinin maddi sıkıntısı, şans oyunları gibi kötü alışkanlığı var mı? Ya da gelen kuzeninin, kardeşinin maddi durumları nasıl? Bebeğin sandığa uzanabilecek potansiyelde mi..? Allah yardımcın olsun bazen gidiyor işte, ben altın künye, çeyrek altın, 5 taş yüzüğümü, setimin küpesinin tekini...kaybettim hep, ya da birileri aldı bilmiyorum, eğer bilerek aldılarsa boğazlatından geçmesin kaybettim ve biri bulduysa ihtiyacı vardıysa helal olsun. 
(220 puan) tarafından
Gelen kuzenim benden iyi durumu esiminde çok şükür alışkanlığı yok saklimiz yok bizimde durum iyi çok şükür
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Yani canım sanmıyorum çalacak olan herşeyi götürür.arti yatak odasına girmwdiler diyorsun.hadi 5 dk girdi nasıl eliyle koymuş gibi bulacak.sandigi dök.arkasini vs çek iyice talan et.allah affetsin asla amacım kışkırtma yada iftira değil ama eşin almış olmasın.
tarafından
düzenlendi
Benimde aynısı aklıma geldi kimsenin günahını almak istemem ama eşin almış olmasın diyecektim bende çünkü dışardan gelen yerini biliyor gibi elinle koymuş gibi nasıl hemen mutfağa girip cikma esnasında hemen bulsun hadi buldu niyeti çalmak olan biri diğerini niye bıraktı iki bileziğin birini aldı birini niye geri bırakır çok şüpheli değişik bir durum ya yerini bilen biri aldı dışardan girme hırsızlık işi degil,yani gelenlerde yada eşin sana yakın birileri kısacası , yerini biliyorsa senin altinlarinın yerini  hemen  almış olabilir yada kaybettin canım en son ihtimal bebeğin aldı bir yerde oynayıp kaldır di
(10,877 puan) tarafından
Yani çünkü erkler çocuk beyinli oluyor.borcu filan varsa sanki bizi ***** sanıp yapabiliyorlar
0 oy
(645 puan) tarafından
İyice bak canım kızın saklamış olabilir kızın konuşuyorsa sor bi görmüş mu
0 oy
(3,497 puan) tarafından
Eşin almistir gizli borcu falan varsa. Sen bilezigim kayboldu dediginde nasil tepki verdi cok kizmayip sakin kaldiysa o almis olabilir
(220 puan) tarafından
Çok şükür eşimle aramızda öyle şeyleri saklamayiz o benden çok arıyor çok üzüldü ne borcumuz varsa birlikte hal ettik çok şükür durumumuz var
(3,497 puan) tarafından
Bilemedim çalinmis olsa sadece birini mi alirlar belli de olmaz boyle bakim yapan kalp gozu acik birisini bulsaniz soyler belki bizim bi tanidik dugun takilarini caldirmisti birisi vardi oyle bilen ona sordular soylemisti isim vermedi ama tarif etmisti kizin akrabasi olduginu vs soylemisti
0 oy
(159 puan) tarafından
Bilezigini Buldun Mu Canım 
(220 puan) tarafından
Yok agliyorum sabahtan
(159 puan) tarafından
Çöpe Falan Bak Belki Kızın Çöpe Atmıştır Olur Mu Olur
(159 puan) tarafından
Yastığının we Yatağının Köşelerinede iice Bak Uyku Sersemi Sıkıştırmış Olabilirsin Belki Bi Yere
(220 puan) tarafından
Bazayi döktüm yol
(159 puan) tarafından
Benim Aklıma Nedense Çöp Geliyor Ya
0 oy
(2,471 puan) tarafından
O kadar zamanda alamaz bence hem. Nerden bilecek orda olduğunu sen bence iyice ara

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 210 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,171 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 407 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.