0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Büyük kızım 3 yaşına giricek küçük kızım bir buçuk yaşında bebek arabamız var ama ayağı kırık zorlanıyorum kullanırken bide demiri falan hep bas olmuş annemler bana 600 TL verdi bende 2.el bitane buldum gayet güzel temiz kullanılmış onu mu alsam yoksa üstünü tamamlayıp kızıma bisiklet mi alsam fikir verin bacılar 

11 Cevaplar

0 oy
(7,425 puan) tarafından
Bana hediye geldi binmiyo benimki 1 yaşında kucak istiyo hep
tarafından
Off benimkide keşke kucak istese . Yürümeden oncede aynisiydi 11 aylıkken de yürümeye başladi o zmn hele hiç durduramamaya başladık. Bebek arabasından kendini atmaya çalışıyordu. Bırakın ben kendim yuruyucem gezicem modundaydi. Halada öyle.
Travel sistemi yüksek olduğu için sanırım pek sevemedi. Baston araba aldım. biraz biniyor. Canı sıkılınca birden hopp atlıyor yürümeye başliyor.
(7,425 puan) tarafından
Kuçağimda taşıyom ama ağırlaşıyo benım kolumda yara var hala hasaz geçen sene kolumu kapının çamları kesti dikiş atıldı
tarafından
Kız kucakta taşinirmiii.
Ben hayatta taşiyamiyorum. Zaten en yakın markete bile otomobille gidiyoruz. Yoksa baston arabayı mutlaka alıyoruz
Eşimsizde pek çıkmadım zaten ama hayatta tasiyamam nefesim kesiliyo zapzayif olmasına rağmen.
Bence sen baston araba al. O çok rahat
-Reklam-
0 oy
(2,274 puan) tarafından
İnan bebek arabası benim elim ayağım dışarı çıktığımda uyku saatinde uyuyor içinde çok iyi oluyir çok işime yarıyor bnce bebek arabası al
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bebek arabası insanın eli ayağı net.
0 oy
tarafından

Çarsiya avmye falan giderken biner aslında 

Uzun yola nasıl gidiyorsunuz mesela
(1,313 puan) tarafından
Valla canım yürüyerek veya servisle ve çocuklarım dışarda bir adım atmaz hep kucak istiyorlar
tarafından
O zmn al bence. Arabasız olmaz ya bence
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Benimde Kızim 3 yaşında sookotur aldık 
(1,313 puan) tarafından
Sookoturu var canım bisiklet istiyor
0 oy
tarafından
Bebek arabası kadar rahat birşey yok bence elim kolum ayağım herşeyim benim bir uzvum gibi :) bebek arabası olmasa bir yere çıkamam gerçekten. 
(1,313 puan) tarafından
Valla bende öyleyim ondan dedim alsam mı
tarafından
Öyleysen bisiklet zor gelir diğer ve bebiş küçükmüş daha
0 oy
tarafından
Bence bebek arabası al e bebekte ve civilde indirim var e bebekte Baby plus güzel görünüyor onda gözüm var ama inşallah alirim
(1,313 puan) tarafından
Fiyatı ne kadar canım
tarafından
2300 fiyatı pahalı ama güzel şeyler hep öyle
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Valla bacım eğer işini goruyorsa al ben aldım işe yaramadı bı iki kez bindirdik o kadar eşimin arabası var nereye gidersek arabayla yazın Bursa'ya tatile gideceğiz bilmiyorum alirmiyoz almazmiyiz
(1,313 puan) tarafından
Bizim arabamız yok canım her yere bebek arabası lazım oluyor
0 oy
(5,331 puan) tarafından
Kendi arabanız yoksa almalısın çocuk daha küçük bir yere gitmek isteyince içinde uyur 3 yaşında çocuğunda var zorlanmazsin enazindan bebekte rahat eder 

Bence kesinlikle al
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence al. İkisi de küçük daha
0 oy
(75 puan) tarafından
Benimki 18aylık binmiyo binsede durmuyoiçinde ağlıyo indirin diye başka bişi al bnce

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 202 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Flowershome19 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 170 göst.
22 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 426 göst.
16 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...