0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
iki küçük bebekle baba evine geldim küçük kizim 1 yaşına girecek doğduğundan bu yana toplasan 20gun kaldı babasıyla.. babası hiç kucağına alıp sevmedi.. şimdi kızım babamı babası biliyor yani babamı çok seviyor başını babamın göğsüne yasliyor.. iki çocukla boşanan anneler bu süreci nasıl atlattınız. ben bazen yığılıp kalacakmışım gibi hissediyorum kocaman bir hüzün var içimde. ne koca olmayı bildi ne baba olmayı bildi..

8 Cevaplar

+3 oy
(1,535 puan) tarafından
Şu baba olmayı beceremeyen erkekleri öldürmek istiyorum yok olsun gebersinler o çocuklarda nasıl bi yara boşluk yarattıklarını bilmiyorlar burdan kadınlara tek tavsiyem hemen çocuk yapmayın biraz ölçün biçin karşıdaki baba olurmu o sorumluluğu kaldırabilir mi yazık olan çocuklara oluyor herkes bi şekilde yoluna devam eder ya çocuklar hep bi yanları eksik buruk çok üzücü allah yardımcın olsun 
-Reklam-
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.benim kızım da 21 aylık.ben de 8 aylık gebeyim.doğumdan sonra işlemleri baslatacaz

Büyük kızım da çok fazla baba görmedi ama küçüğü hele nasıl olacak.benim de içimde şimdiden çok ağır hüzün var.bence hafifleyecek ama bı yanımız hep kırık kalacak çocuklarımız için...
(1,138 puan) tarafından
Ben de iki taraftan biri istemiyorsa yapilmamali diye düşünüyorum şahsen.
(1,535 puan) tarafından
Benim görümcem bu konuda çok bilinçli 17 senelik evli maddi durumlarıda çok iyi eşiyle arasıda öyle mükemmel ama çocuk düşünmüyorlar çünkü o kafa yapısına sahip değiller rahatlarına düşkünler saat gece 2de canları istiyor yemeğe çıkıyorlar çocuk olsa bunları yapamayız diyorlar kendilerine çocuk konusunda güvenmedikleri için yapmıyorlar etraftan çok söyleyen oldu bunların çocuklarımı olmuyor acaba diye ama ilgisi yok ben içlerindeyim biliyorum onlar karı koca gezme insanı çocuk onlara göre bişey insanın kendini bilmesi en önemli şey hayatta ona göre rota oluşturuyorsun post sahibi bundan sonra yoluna bak canım hayatımı nasıl güzelleştirebileceğim diye düşün olan olmuş biten bitmiş artık dünü düşünüpte gam yapma kendine
(1,138 puan) tarafından
Bilinçli insanın hali başka oluyor.benim evli olduğum kişi de işte ben diyordum ki bak sorunlarımız var sonumuz belli değil anlaşamıyoruz yazık günah korunalim diyordum.korunmasiz ilişkiye girmek istemiyordum diye bir sefer kadınlığıma kadar sövdü.hayir anlaşamıyoruz düzen yok vs bir de 3 çocuk istiyordu yani utanmadan
(3,669 puan) tarafından
Benim'de iki çocuğum var eşim daha istemiyor buda benim işime geliyor bende istemiyorum çocuk olması çok güzel sükürler olsun ama insan yıpranıyor evlilikte zaman ayırma olayı olmuyor
(1,138 puan) tarafından
Öyle tabii insanın gücü neye yetiyorsa..Allah herşeyde evlatta da hayırlısını versin.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Rabbim saja güç kuvvet versin inşallah 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun .kalbine ferahlık versin inşallah elbet zordur ama Rabbim büyüktür evlatların için sizin için hayırlı olan budur belki elbet zamanla her şey geçecek 
0 oy
(634 puan) tarafından
İlk zamanlar çok fazla zorlanacaksin bir yıl oldu o huzün hala var ama ilk zamanlara göre daha az 
0 oy
(195 puan) tarafından
Ailen nekadar arkanda olsada çıktığın eve bidaha sığamıyorum. Bu Bi süreç. Alışmak kolay olmayacak ama sonrasında alışacak ve böyle hissetmiceksin. İnsana ölûme bile alışıyor. Yeniden düzen kurmak alistiklarindan vazgeçmek ve insanların anlayışsız hadsiz soru ve yorumları seni nekadar hirpalasada geçmişi geçmişte bırak. Böyle olacağını  bilemezdin. Herzaman doğru kararlar veremeyiz Herzaman kusursuz olamayız hatamizda olucak yanlış tercihlerimizde. Ama kendimizi kimsenin insafina bırakmicaz. Yanlışta ısrarcı olamayız. Hersey güzel olucak bacım hemen değil belki ama bu zorluk gecicek. Rabbım yar ve yardımcın olsun. zorlandığın anlarda kendinde kusur arama kararını acaba yanlışmış yaptım dıe sorgulama zorlandığın zamanda Rabbbine sığın şükrünü arttır gecicegine inan rabbine güven güzel kardeşim ...
0 oy
(30 puan) tarafından
Benimde biri iki yaşında biri bir yaşında iki bebeğim ve yedi yaşında bir oğlum var. Açıkçası nasıl hissedeceğini kesinlikle ailenin tavrı şekillendirecek. Sana destek çıkar ve yardımcı olurlarsa onsuzluğun daha iyi olduğunu anlayacak mutlu olacaksın. Yok hep bi laf sokma, kendini fazlalıkmış gibi hissettirme, yada s7lırf çoxuklar var diye hep arabulucu rolüne bürünüp çocukların için dayan deyip dururlarsa hep pişman olarak kalacaksın. Bende boşanma davası açtım. Benimkiler ikincisi gibiydi. Dayak yerdim, çocuklar var aileyi yıkma derlerdi. Aldatılırdım, çocukların için dayan derlerdi. Bir kere bosanma davası açtım babamın evine geldim. Eşim ve aileside bize konuşmak icin gelmişler. Artik ne konuştularsa odaya geldiğimde babam eşime diyordu ki aaa ama budaha bisey yaprsan karsinda beni bulursun. Dedim tamam şuanlık boşanamam çünkü çocuklarım çok kucuk. Fakat böylede gitmiyor emin olabilirsin. Sadece kendi ayaklarım üzerinde durup, kendi kararlarımı alabilmem için, ekonimik özgürlüğümü elime almam gerek. Bunun içinde çocuklarımın kendi kendini çekip cevirecek yaşa gelmesi gerek
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Çok zor ama geçiyo. Abimle görüşmeyi kesmiştim. Çünkü o çocuklarıyla oynarken benim kızım kenarda onlara bakardı. Onu görünce ağlardım. Bı gün babama baba dedi. Hemen babasını aradım gel çocuğu 1 gün al diye. Sonra yavaş yavaş alıştık. Bende evlendim. Şimdi eşime baba diyo. Çok da mutlu çok şükür 4 yaşında. Kendi babasıyla da görüşür. Ama hala bazen içim sizliyo.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 471 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 204 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 605 göst.