0 oy
822 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oğlum uç yaşında iki gün babasinda kaldı ben eşimle ayriyim morali çok kötü hasta desem hasta değil çok fazla halsiz ve bitkin birşey yemiyor sessizleşti normalde çok fazla hareketli bir çocuk şaşırıyorum geleli iki gün olacak ama sanki başka çocuk gelmiş hemen uykuya dalıyor birşey yemiyor oturuyor öylece oyun oynayıp hoplayıp ziplayalim dedim kabul etmedi noldu bu çocuğa bitkin duruyor ne yapmalıyım ağzı burnu akmıyor öksürmüyor sürekli birşey isterdi istemiyor hiç birşey 

19 Cevaplar

+1 oy
(1,351 puan) tarafından
Babasını cokmu seviyor ayrı kaldığı için olabilir canim 
(634 puan) tarafından
Bir yıldır ayrıyız bir yıldır gidip geliyor oğlum ilk kez böyle oldu
(1,351 puan) tarafından
Bence oğlun büyüyor ve ayrı kalmanın üzüntüsünü yaşıyor kendince canım
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Allah Allah kaç yaşında ne diyor peki 
tarafından
Evet evet okudum içimden geçenleri sen benden önce yazmıştın abla❤️☺️
(634 puan) tarafından
Üç yaşında
(13,821 puan) tarafından
Canım♥️♥️sen uyumamissin ☺️ne diyor peki bir şey diyor mu
(634 puan) tarafından
Birşey demiyor garip davranıyor annemi çok severdi onun yanınada gitmiyor
(13,821 puan) tarafından
Nolmus olabilir bu kadar bu derece
0 oy
(1,200 puan) tarafından
İlk önce oğluna sor bir sıkıntın mi var benimle herşeyi paylaşabilirsin falan de. Huyuna git. Cevap alamazsan babasını ara sor bu çocuk neden böyle de?
(634 puan) tarafından
Oğlum üç yaşında babasını aradım sordum senin yanına geldiği için öyledir dedi bana terbiyesiz saçma sapan konuşur
(1,200 puan) tarafından
Terbiyesiz ya
 Neyse gözlemle bakalım. İnşallah düzelir
0 oy
(720 puan) tarafından
Odaklanma sorunu yaşıyor olabilir,anne ve baba düzeni arasında.Pedagog görüşü gerekebilir tekrarlarsa
(634 puan) tarafından
Babasinda yatılı olarak kalmaması daha iyi olur demi bir süre en azından büyüyene kadar of çok üzülüyorum ya canım yavrum hiç bir sucu yok tüm yükü o çekiyor
(720 puan) tarafından
Bunu pedagog soylesin siz soylerseniz cocugu gostermek istemiyor olur.Kendi kulagi ile duysun babasi
0 oy
(195 puan) tarafından
Bi ara eşimle ayrı Bi dönem yaşadık ozman oğlum 7 yaşındaydı babaevine dönmüştüm. Babama ve anneme çok düşkün oldugu halde babasından geldiğinde evde terör estiriyor. Bi gece beraber yatarken sohbet ediyorduk oğlumla ağzından kaçırdı. Babam orda çok yaramazlık yap deden kızsın annen dayanamaz eve gelir demiş bak bak... Bide nasıl inkar edio eşim. Oğlum ağlamaya başladı babamla aramızda sirdi bu söylememe lazımdı dıe. Öküz bu erkekler çocukları kendilerine alet wdicek kadar okuzz
(6,441 puan) tarafından
Canım 7 yaşındaki demişsin eşimin 15 yaşındaki koca kızı bunu yapıyordu annesi şunu yap bunu yap diyormuş meğerse ağzından kaçırmış
(8,320 puan) tarafından
E peki su an ayrımısınız eşinle döndün mü?
(6,441 puan) tarafından
Hayır eşimle ayrı değilim eşimin eski eşinden kızıda gelip gitmiyor kızım oldu diye kızınla mutluluklar demiş bahaneler buldu sonrada dövüyo sövüyo diye uzaklaştırma aldı gelmiyor eşimde gidemiyor ama o da gelince aynıydı düşün 13 yaşındaydı ben evlendiğimde banyo kapısının arkasına kakasını yapyordu eşime yalan yanlış birşeyler anlatıodu ağlıyordu annem geri gelecek sizi barıştırıcam falan diye
(6,441 puan) tarafından
Hani boşananların çoğu öğretiyor diye söyledim senin eşin doldurmuş çoçuğunu benimkininde eski eşi kızını doldurup yolluyordu
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Allahım korusun orada çocuğa bişey yapan olmamıştur değil mi
(7,949 puan) tarafından
Benimde aklıma o geldi ayy Allah korusun ben yollamazdim bir daha çocuğumu
tarafından
Benimde aklıma ilk bu geldi ben olsam bidaha asla çocuğumu göndermezdim yanında 1 saat görsün yeter
(7,768 puan) tarafından
Hani birden çocuk böyle olunca aklıma gelen bu oldu inşallah yanılıyorumdur :(
tarafından
İnşallah canım Allah etmesinde istismara uğrayan çocuklar sonradan içlerine kapanık sessiz oluyorlarmış devir kötü bu devirde babası bile olsa insan güvenemiyor
(7,768 puan) tarafından
Soran arkadaş niye görmüyorsun yorumlarımızı
0 oy
tarafından
seni kotuleyip senden korkmasına neden olmuştur belki
0 oy
(645 puan) tarafından
Canım benim de qnnem babam ayrı baba tarafim annenin yanina gidince sürekli yaramazlık yap hiç rahat bırakma derdi sürekli belki oyle biseydir yada babası birisiyle görüşuyorsa onu görmüştür morali falan bozulmuş olabilir çocuklar Anne babasını kıskanır başkalarından pedagog ile görüştür halinden hareketlerinden hemen anliyorlar
0 oy
(433 puan) tarafından
Babası yalan yanlış şeyler anlatıp kendini masum gösterip seni kötülemiş olabilir annen yüzünden bu durumdayız demiş olabilir bu erkeklerden herşey beklenir sen çocuğuna sarıl onu çok sevdiğini hissetsin aah ah bu çocukları arada bırakıyorlarya Allah sorsun hesabını inşallah
0 oy
(142 puan) tarafından
Çocuğu size karşı doldurmuş olabilir belli ki psikolojisi kötü etkilenmiş üstüne gitmemeni bol bol onunla vakit gecirmeni öneririm 
(142 puan) tarafından
Bir de babasinda yatılı kalmaması için pedagogdan mahkemeye bir yazı isteyin ve yatılı kalması konusunda mahkeme kararı varsa o kararı bozdurun
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence direkt kötü düşünmeyin. Kaynımla eltim ayrıldıklarında oğlu  3 yaşındaydı haftasonu annesinde hafta içi babasında kalıyordu ve her annesine girişinde ağlıyor gitmek istemiyordu. Yani çocuk bu kim bilir içinde neler yaşıyor düzeni bozuluyor ister istemez.

Eşiniz evli mi
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Bir şey yerleşiyor olabilir bir iki gün önceden halsizlik başlar sonra ateş falan olur virüs kapmıştır büyük ihtimalle.
0 oy
(262 puan) tarafından
Cnm beslenmesi yetersiz yapmış olabilirmi yada çok oynayıp yorulmuş olabilir  .bence bir Dr götür muayene ettir .
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Babası ile konuşmalısınız bnce illa orda bişey olmustur
0 oy
(45 puan) tarafından
Bence oyun  terapistine götürün yada bir pedagog götürün aklınıza kötü şeyler gelmiş haklı olarak aklınızda soru kalmasin
0 oy
tarafından
Canım çocuğu hemen pedagoga götür. Sana anlatamadığı şeyler yaşamış olabilir Allah korusun. Zaman kötü insanin aklına her şey geliyor. 
0 oy
(54 puan) tarafından
Bence babasıyla iletişime geç orda nasıldı neden böyle oldu onunla konuşun orda bişey olduysa baba veya başkasından kaynaklı ve söyleyemiyosa belki baba gizlese konuşmasından anlarsın ordan bişey çıkaramazsan pedagog yardımı al 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne sıklıkla görüyor babayı,pedegog görmeli bence canım
0 oy
tarafından
İlk defa mi kaldı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 288 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 481 göst.