0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Maddi zararımız var biliyorum. Canı sıkkın ancak Oğluma gelince güler sakalasir. Bacisiyla yanyana gelsin konuşur güler. Ama bana sürekli suratı asık. Tek kelime etmez. Hamileyim alınganlık değildir bu herhalde siz olsanız farklı mı düşünürdünüz 

8 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yoo ne alaka herşeyi sana yansıtması sacma genel bir bozukluk deilse sadece sana karşı böyleyse konuş bence
tarafından
Canı sıkkın biliyorum işte cocuktur tabiki ona gülecek ama bacisina gulebiliyorken bana niye surat asık hep anlamadım. Tek kelime etmez haldeyiz.
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ben açık açık sorarim böyle suratı asıkken falan 
tarafından
Nedeninin maddi zarar olduğunu söyler ama benim takıldığım nokta çocuğa tabiki gülecek ama bacisina gülerken bana niye surat asık
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Kendisi ile konuşmayı dnenedin mi hiç 
tarafından
Sorsam tek kelime cevaptan ötesi yok.
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Canim belki senden ilgi bekliyodur konusmak istiyordur esisin ya bi sor anlatmak istedigin biseymi var de konusalm rahatlarsin de iyi gelir belki onada 
tarafından
Bende bunu düşündüm nazı esıne gecıyorsa ilgi bekliyordur üzgün görünüp bence
(17,761 puan) tarafından
Bencede ben hemen esime destek olurum zaten sirtinda yükler vardi bide ben yük olup stres yapmak istemem cok sukur kurtuldu abisinden ama gecimde zor sonucta
tarafından
Belki de ama bilmiyorum maddi zarardan önce de kavgalı gürültülü olunca bende yoruldum artık özellikle bana asik suratlı olunca daha sinir oluyorum ya.
(17,761 puan) tarafından
Sinirlenme canim bence al karsina konus cozersin insallah
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Haklısın canım ama napsın çocuğuna höt zöt edemezki Nazı sana yani hamilesin birde alıngan olabilirsin hormondan dolayı kesin senden ilgi bekliyor adım gibi eminim 

tarafından
Bende ondan çok ilgi bekliyorum ☹️
0 oy
(675 puan) tarafından
Erkekleri yolunda gitmeyen iş maddi kayıplar çok etkiliyor biz de evimizi arabamızı işimizi kaybettik 3 buçuk senedir yüzümüz gülmüyor inan benim eşimde ilgisiz ben de ilgi beklemeyi bıraktım inan eşim yeni yeni düzeliyor kendim düzeleyim senin de moralini düzelteceğim diyor mutlu olacağın şeyler yapmaya çalış mesela örgü örmek kitap okumak çiçeklerle ilgilenmek bana iyi geldi 
0 oy
tarafından
Bunu en iyi karşı karşıya oturup hal etmeniz gerek yoksa daha beter olur aranız 
0 oy
(1,222 puan) tarafından
Erkekler öyle bacım. Sana karşı kendini yetersiz hissettiği için üzgündür bunu bu şekilde ifade ediyor demek ki

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 928 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gkchtc (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 580 göst.
18 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 823 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 415 göst.