0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (2,340 puan) tarafından
Kızlar otizm belirtilerinden bsey yok ama ara ara ağlayınca korkunca sevinince birden elini kuş gbi çırpıyor sallıyor otizmli çocukların yaptıgı gbi szinde cocuklar yapıyormu

5 Cevaplar

0 oy
(4,148 puan) tarafından
1 yaş oğlum da Bi şeylere sevinince yapıyor ben gayet sevimli buluyorum zaten sürekli yapmıyor ve otizm varsa çocuklarımızda emin olun anne olarak anlarız ve bir şekilde çıkar bu şekilde aman o belirti aman bu belirti lütfen hayatı kendinize de evlatlarınıza da zehir etmeyin çok görüyorum bu tarz postlar hayır bazen bende görmekten acaba mı diyorum sonra saçmalama diyorum kendime siz de yapmayın ayrıca 3 yaş artık bir şeyleri kendi ifade edebilir bunu neden yaptığını hangi zamanlarda yaptığını hem anlayıp hem de ona sorabilirsiniz 
(2,340 puan) tarafından
Geç knusmaya başladı çok dha kndini ifade edemiyor
(4,148 puan) tarafından
Eğer çok aklınıza takılıyor ise bir çocuk pedegoga götürün içiniz rahat etsin ama sadece bu belirti ile de içinizi karartmayın
(2,340 puan) tarafından
Çok saolun
-Reklam-
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Kız ben bile yapıyorum :) çocuklar hayli hayli yapar.asıl belirtiler yoksa sıkıntı değil 
(2,340 puan) tarafından
Çok şükür bir çok belirti yok canım
0 oy
(472 puan) tarafından
Normalmis canım benim oğlumda  bugünlerde yapıyor . Sordum normal dedi ve konuşmuyor . Kendini ifade edemediği için kollarını cirpiyor . Heyecanlandiginda veya istediği bişey olmadığında vs 
(2,340 puan) tarafından
İnşallah öyledir doktoramı sordun canım
(472 puan) tarafından
Öğretmenine
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Sevindiginde müzik çalıp oynadığında benim kızımda yapıyo bay bay derde de arada yapıyo 1 yasında 3 yaşında olmuş annesi otizm olsa zaten anlardın belli oluyo 2 yaşından sonra bence boşuna evham yapıyorsun algısı konuşması normalde davranışları iyiyse hic kafana takma 
(2,340 puan) tarafından
Ya inşallah öyledir dediğin gibi
0 oy
(2,340 puan) tarafından
Post yukarı cıksın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 239 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Guzelannea (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 851 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu