0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Başlamak istiyorum ama napmam lazım nasıl başladınız siz geceleri naptınız çıcuk lazımlığıda aldık tecrübeli annelerim yardım lütfen

8 Cevaplar

0 oy
(11,093 puan) tarafından
18 aylık çocuk hazır mı peki? 
(75 puan) tarafından
Aslında bi kaç kere denedim yaptı ama üstüne düşmedim
(11,093 puan) tarafından
Denemekten ziyade, çocuk sabahları bezi kuru kalkıyor mu? Bezi dolunca rahatsız oluyor mu? Derdini anlatabilecek kadar kendini ifade edebiliyor mu?
(75 puan) tarafından
Evet çişi gelince yapınca çiş diyo
(11,093 puan) tarafından
E başla bakalım o zaman başarırsan bize de anlat lütfen naptığını :)
-Reklam-
0 oy
(7,451 puan) tarafından
Hazır mı peki buna daha çok küçük 
(75 puan) tarafından
Sizce ideal yaş ne olmalı
(7,451 puan) tarafından
İdeal bir ysşı yok çocuk zaten hazır olduğunda bunu belli ediyor burda bir çok kişi bunu yazdı siz neden bu kadar erken eğitim vermek istiyorsunuz
0 oy
(2,374 puan) tarafından
o aylarda ben başaramamıştım benimki daha hazır değilmiş yaza tekrar deneyeceğim 
(75 puan) tarafından
İnşallah olur ya
0 oy
(75 puan) tarafından
Bende yazın 18 aylık olucak denemeyi düşünüyorum. İnsaAllah başarırsın çevremde çok var erken den alıştıran bence küçük çocuk daha çabuk öğreniyor.
(75 puan) tarafından
İnşallah başarabiliriz bncede küçükken daha çabuk öğrwniyo
0 oy
(9 puan) tarafından
Bende başladım 19 aylık bakalm inşallah alişir
(75 puan) tarafından
Nasıl başlattınız
(9 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Zamanla
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Daka küçük kız bitanesine post açmış 35aylik diye siz çok erken bide bir çocuk konuşmayı öğrenmeden ogretek olmaz ya
0 oy
(330 puan) tarafından
Ben bir bucuk yasinda basladim ve basardim yapti
(16 puan) tarafından
Neler yaptınız? Çocuk kendisini anlatabiliyor muydu? Biraz tecrubelerinizi paylasabiliemisiniz benimde kizim 16 aylık başlamak istiyorum
(330 puan) tarafından
Hayir konusamiyordu gerci suan iki bucuk yasinda halada konusamiyor duzgun. Ciş geliyor mu diye pisini gösteriyordum oda hep hayir diyordu yarim saatte bir goturmeye calisiyordum tuvalete götürünce yapiyordu ama diğer sekil cisinin geldigini soylemiyordu.
Bi tuvalete yapti bi altina faln derken bir hafta gecti boyle sonra altina yaptiktan sonra gelip bana gosteroyordu oylede bir hafta gecti sonra yavas yavaş duzene girdi ara ara gelip soyledi soyledigi aralarda da altina yapmayı ihmal etmedi tabi:) oyle boyle soyledi artik
Nisandan sonra tam havalr guzel olur tek pijamayla usutmez ozmn baslayin ince bibpijama ozellikle bilekleri lastikli olanlari tercih ediyordum buyuk tuvaletini yaparsa bilekten dokulmesin diye cok ise yaradi. O yuzden bilekten lastikli ince pijamalar tercik edin
0 oy
(4,651 puan) tarafından
25 aylık oğlum benim hala hazır degil ya. 18 ay küçük değil mi .tamma alişanlar da var da bilemedim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.
0 oy
12 cevap 163 göst.
0 oy
0 cevap 53 göst.
29 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Daross (12 puan) tarafından soruldu

379,321 soru

11,354,227 cevap

34,827 kullanıcı

...