+1 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (1,022 puan) tarafından

Merhaba canlarim.

Ben dun basladim ramazana kadar biraz kolayliyim diye bilmiyorum olur mu olmaz mi ama erken basladim sorun olmaz heralde cunku kizimdan firsat buldukca okuyorum yetistiremem yoksa. 

Dua edelim birbirimize cocuklarimiza allah uslu olmayi nasip etsin bizde ibadetimizi yapalim amin :))

17 Cevaplar

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bende başlıycam inşallah çünkü ramazanın ortasında müsait olamıycam sonra yetiştirmem geçen yıl yarım kaldı
(1,022 puan) tarafından
Aa benimde ilk hafta musait olamama durumum olcak biraz o acigi kapatmam lazim
(1,567 puan) tarafından
Aynen o yüzden ha gayret
-Reklam-
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Allah'ım kabul etsin insallah. ❤️

Bende yeni bitirdim tekrar başlayacaktım aslinda ama doğumum var . Simdi baslasam yarim kalacak ☹️. Yine az az okuyorum tabi. 
(1,022 puan) tarafından
Sen basla canim yarim kalmaz ilk zamanlar bebis cok uyuyo lohusalik bitince birer yaprak okusan kar sen ramazanda bitirmeye niyetlenmezsin ne zaman bitirirsen hem dogumun kolaylasir allahin izniyle
(6,724 puan) tarafından
Tekrar başlayım o zaman canim. Bende yarim bırakmak istemiyordum. Gerci ne kadar okursam o kadar sevap . ☺️❤️ Allah razı olsun kuzum ❣️❤️
(1,022 puan) tarafından
Allah kabul etsin :) hayirli dogumlar :))
(6,724 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun canim ❤️☺️
0 oy
(330 puan) tarafından
Ben 1 hafta once basladim gunde 3 yada 4 cüzü okuyorum suan 26. Cuzudeyim hamileyim bumu bebgim icin okudum ona hediye edicem ilk cocugumda da yaptım.

Bu bitsin ramazan icinde bir tane aticam allahin izniyle 
(330 puan) tarafından
Allah razi olsun.
Evet gerçekten guzel oluyor 17. Haftada artik sesleri duyabiliyor ozmanda meryen suresiyle yusuf suresini indirip karnimin yanina koyuyorum bebegim dinlesin diye.
(1,022 puan) tarafından
Bide dogduktan sonra da ac o sesi bildigi icin huzurlu oluyo cocuklar
(330 puan) tarafından
İlk bebegimde de hamilyeken yaptim ama dogfuktan sonra koymamistim aklima gelmemisti hic ama denicem bunda
(1,022 puan) tarafından
Dene canim anne karninda duyduklari sesleri daha sonra duyunca rahatliyolar. Aglama krizlerinde falan ac kendini anne karninda saniyo
(330 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Ramazana girmeden bir hatim yapıcam inşallah 6 cüzüm kaldı ❤️ ramazanda ayrı bir hatme başlarım inşallah 
(1,022 puan) tarafından
Aa ne guzel benim kizimin huysuzluklari yeni bitti ya oncesinde ne mumkumdu :) ama insallah sonunu getirebilirim
(6,180 puan) tarafından
İnşallah cnm Rabb'im kabul etsin
0 oy
(77 puan) tarafından
Rabb'im kabul buyursun inşallah.. zorlaştırmasin kolaylastirsin canım..ben üç aylarda başladım receb i şerifte bı tane indirdim..Şaban i şerifte ayrı başladım 8 cuzum kaldi bitecek inşallah..yeni temizlendim:)))Ramazan i şerifte de bı tane indiricem nasip olursa..(bu arada 3 çocuk annesiyim iki okula gidenim bide bebeğim var..ben yaptıysam ona vakit bulduysam sende bulursun Rabb'im kolaylığını veriyor canım yeter ki kafanda ben yapicam de))) Rabb'im kabul etsin inşallah 
(1,022 puan) tarafından
Amin canim dualarinda bana da yer ver :) cidden oyle kafada bitiyo kizimi uyutup hemen kosuyorum allah iman aski versin zaman bulunur elbet :)
(1,022 puan) tarafından
Allah kabul etsin insallah senin hatimlerini de
(77 puan) tarafından
Allah razı olsun canim..her zman bütün ümmeti Muhammed için dua ederim siz de edin inşallah..iman varsa imkan da vardır der kaçarım..Allah'a emanet:)
0 oy
(32 puan) tarafından
Ben hamıleyım 5 aylık suan 3.cüzdeyim ama diyanetin hatim uygulamasından takıp ediyorum öyle olurmu hükmü ne acaba
(1,022 puan) tarafından
Hic bilmiyorum ki canim bilen biri cikar belki
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bugün basliycam mübarek ramazan da hem başında adet olucam hem sonunda 12-13 gün oruç tutmayacam Ramazan'ın ilk başladığı gün adetim başlıyacak :( 
(1,022 puan) tarafından
Benimde oyle tahmini yada iki uc gun icinde. Tam baslicam alistim derken adet olucam
0 oy
tarafından
Kızlar bana dua edin. İlk defa bu sene deneyeceğim ben de hatim etmeyi. :)) Dua edin de bebiş uzun öğle uykuları uyusun :D
tarafından
Ay inşallah beceririm ya. Niyetine girdim bakalım. Kotarırım inşallah ♥️
(1,022 puan) tarafından
Allah kabul etsin simdiden :)
tarafından
Amin inşallah cümlemizinkini :)
(5,108 puan) tarafından
Ben de ilk defa bu sene hatim etmeyi deneyeceğim :) bebeğin kaç aylık
tarafından
5 buçuk aylık canım :)
0 oy
(6,245 puan) tarafından
Aslinda bir hatim başladım hz.osman hatmi 50 sayfa kaldı hasta oldum cuma başladım Perşembe teslim edicektim 1 gün kala dedim demekki nasip değilmiş ☺️smdi adetim biticek önce onu bitirip sonra 1 hafta temizlik yapcam bu Ramazan'a 3 hatim nuyetim var inşallah olur❤️
(1,022 puan) tarafından
Masallah kiz hizli mi okuyosun cok :)
(6,245 puan) tarafından
Bir sayfa ortalama 2 2.5  dakika çekiyor günlük ortalama 100 sayfa okuyabiliyorum biraz zorlarsam 120 -130 sayfa oluyor
0 oy
tarafından
Babam 4. Evre kan kanseri ile savaşıyor durumu çok kötü Allah göstermesin ölmek üzere babamın ruhu için bi Yasin okur musunuz ?ismi Şinasi 
(1,022 puan) tarafından
Okurum canim allah sifa versin insallah
tarafından
Allah razı olsun canım amin
(6,180 puan) tarafından
Bende okurum cnm şifa niyetine Rabb'im acısını göstermesin inşallah ❤️
tarafından
Allah razı olsun canım ne kadar çok kişi okursa o kadar iyi Allah hepinizden razı olsun rabbım sizinde arkanızdan Yasin okunmasını nasip etsin
(6,180 puan) tarafından
Aminn inşallah cnm
0 oy
(2,612 puan) tarafından
Şuan okuyamıyorum temizlenince hemen insllah elime alacağım 
(1,022 puan) tarafından
İnsallah canim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Başlayacağım inşallah adet dönemi kapatmak için
(1,022 puan) tarafından
Alalh kabul etsin canim
0 oy
(7,717 puan) tarafından
Ben başladım. İkideyim. Çocukla bir ayda bir hatim inemiyorum. Rabbim hepimize kolaylık versin.
(1,022 puan) tarafından
Masallah allah kabul etsin canim
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Bende başladım bayadir okuyorum ben 2 hatim vermeyi düşünüyorum yani 2 kere okuyorum sürelerimi onun için erkenden başlıyim anca yetişir dedim Rabbim bitirmeyi nasip etsin kabul etsin inşallah 
(1,022 puan) tarafından
Ne guzel iki kere okuman. Allah kabul etsin canim
(7,952 puan) tarafından
Amin inşallah hepimizin ibadetlerini
0 oy
(13 puan) tarafından
Bence iyi yapmışsın erken baslamakla. Bende baslicaktim 2 gündür grip oldum baslamadim bende 1 2 güne baslicam Allah'ın izniyle 
(1,022 puan) tarafından
Allah kabul etsin canim
(13 puan) tarafından
Amin cümlemizin
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bnde 1 2 güne başlıycam 
(1,022 puan) tarafından
Allah kabul etsin canim
0 oy
(914 puan) tarafından
Ben de başlıyım nasipse yâ