0 oy
73 göst.
Aile kategorisinde (451 puan) tarafından
Hanımlar 2 hafta önceki kontrolde kafası aşağıdadır bugünkü kontrolde tekrar yukarı dönmüş acaba doğuma kadar tekrar dönermi 7 hafta var :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Döner canım stres yapma
(451 puan) tarafından
Insalah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Balıgı görunce dönerse senindir dıye espri yapmaya girdim ama nıye uzuluyosun kı sen canım dönsün dönmesin saglıklı olsun yeter kı uzme kendını ys
(451 puan) tarafından
İlk doğumun normal oldu buda öyle olsun istiyorum yardım edenim yok sezaryen olursam zorlanacak o yuzden canım
tarafından
Ben sezeryan oldum kuzum kanser atlattım oncesınde kanlarım dusuk  bagısıklıgım zayıf vs vs ve ınan oyle aman aman zorlugu yok esın izinde olucak zaten 3-5 gun emın ol toparlar sın uzulecek bısey yok bunda oluruna bırak
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Döner canım, benim oğlum her hafta değişiyorum en son doktor dönmez artık makat geliş dedi  suyum azdı kontrole çağırdı yine dönmüştü :) sıkma canını dönmez denilenler bile dönüyor.:D

0 oy
(50 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ben hamileyken bebeğim tersti, doktorum o zaman bana bi alıştırma yapmama söylemişti. Söyle ki koltukta diz çöker vaziyette oturuyorsunuz sonra iki eliniz açık şekilde yere halıya uzaniyirsunuz gövdeniz koltukta şekilde. Bu şekilde biraz kalın tabii bu sırada her ihtimale karşı eşim yanımdaydı pozisyondan kalkarken eşim yardımcı oluyordu. Yaparsanız dikkat edin. Bu sayede bebeğim dönmüştü. Normal doğum yaptım Allahın izniyle. Hayırlı doğumlar size de.
0 oy
(10 puan) tarafından
Benm kızımda 36 haftadan sonra dönmüştü şimdi seninle aynıyız 33 haftalık ama 29 dan beri baş aşağı hiç dönmedi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 74 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 826 göst.
8 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 303 göst.
5 Haziran 2019 Aile kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ffvb54&fg (2 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...